Нмт
Мій однокласник жодного разу нічого не відкрив. Наша школа проводила пробні тести, і це були єдині два рази, коли він хоч щось робив. Його результати: історія — 170, математика — 150, українська мова — 160.
І справа не в тому, що він знав матеріал і тому не готувався. Він ніколи не вчився, його цікавив лише спорт. Він абсолютно не знав базової математики. Квадратні рівняння чи нерівності для нього були невідомими речами. Йому було начхати на НМТ.
А сьогодні він вийшов із балами вищими, ніж у мене. І я не розумію, чому так. Хтось витрачав рік на підготовку, а комусь просто пощастило. З історії він знав лише тему «Нова Україна», бо решту теж не вчив.
І мені зараз дуже образливо, що це настільки несправедливе оцінювання