Вітаю!
цитата:
Здається що я відкладаю свої бажання в довгий ящик, в той час коли інші живуть своє життя
Ось це Ви помітили і, здається, намагаєтесь розібратись, чи справді так?
Припустимо, що відкладаєте. Тоді питання - ЧОМУ? І НАВІЩО? Причому друге не менш. а, може, й більш важливе, аніж перше.
От коли я ці питання навів, які перші відповіді промайнули в голові?
цитата:
я не роблю те що я хочу, або не насмілююсь на це
Щоби не робити, не включатись енергією у реалізацію бажань мають бути пояснення. А передусім має бути контакт із власним внутрішнім світом, принаймні з власними бажаннями. Тож які вони - Ваші бажання? Чого стосуються?
цитата:
останнім часом я бачу що у людей я далеко не на першому місці
Тобто у Вас зібралось чимало прикладів, коли інші люди обирають на перше місце для себе когось, а не Вас. Я правильно зрозумів?
Можливо, причина в тому, що інші обрають когось із сім'ї, наприклад, дружина обирає дітину/чоловіка/маму. Такого не помічали? Це про ступінь близькості. Звісно, на завжди за принципом родства, але ж...
Також, доречно звернути увагу на те, кого обираєте Ви? Кого занесли, так би мовити, в перше коло?
цитата:
виходить що я реалізовую чужі бажання
Цікавий і важливий водночас аспект - яке пояснення ставити у пріоритет не власні бажання? Чого тут більше - нехтування чи не знання власних бажань, або опасіння відмовити через ймовірну загрозу погіршення стосунків, або намагання в такий спосіб подолати відчуття самотності чи нудьги?