«Очень важно просто не сдаваться.»
Вопрос от: Nickname_4afae Возраст: 17

Думки про смерть

Хочу краще зрозуміти себе.

З 13 до 15 років я свідомо завдавала собі шкоди: спочатку ножицями, потім лезами від бритви. Також була спроба прийняти велику кількість таблеток, але, на щастя, вона не закінчилася трагедією.
Зараз я більше не завдаю собі шкоди, але досі почуваюся дуже дивно. У той період я була ніби повністю зламана, і досі не розумію, чому це зі мною сталося.
Хоча зараз я не намагаюся заподіяти собі шкоду, думки про смерть нікуди не зникли. Я не планую нічого робити із собою, але часто ловлю себе на думці, що просто чекаю, коли щось станеться. Це викликає в мене тривогу, тому що я зовсім не хочу повертатися до того періоду життя.
Саме тому я хочу зрозуміти, що зі мною відбувається, і чи є це нормальним або типовим життєвим періодом, чи все ж варто звернути на це увагу

Ответы психологов

Добрий ранок. Як зараз влаштоване ваше життя? З ким ви живете? Чи є поруч батьки або інші дорослі, яким ви довіряєте? Чи знають вони про те, що з вами відбувалося раніше, і про те, що думки про смерть час від часу повертаються? Чи є у вашому житті людина, з якою ви можете відкрито говорити про свій стан?