«На свете нет ничего более искреннего, чем самообман.»
Вопрос от: Сирена Возраст: 24

Як вчинити правильно?

Почула від друзів,що мій наречений мені зраджує, але доказів ніяких немаю. Подруга сказала, що він дзвонить до нашої спільної знайомої. Поговорила з ним про це, він звичайно все заперечив. В нас постійно були сварки з приводу ревнощів. Цього разу я сказала йому, що нам варто розійтись... Він розкричався і сказав що я постійно слухаю когось, а йому не довіряю, можливо він і правий, проте нічого з собою не можу зробити, незнаю кому вірити, нехочу щоб було помилкою моє одруження з ним. Після мого останнього дзвінка він не дзвонить вже другий тиждень. Перед сваркою, постійно говорив про наше весілля, що дуже сильно хоче бути зі мною і так легко про все забув.. В попередніх наших сварках, він завжди першим дзвонив, не знаю що мені робити? Чи варто робити першій корок до примирення,а може це все правда про його дзвінки, я остаточно заплуталась, допоможіть як вчинити правильно..

Ответы психологов

Нелли Викторовна Дебелая — психолог
Нелли Викторовна Дебелая психолог

Психолог больше не активен на сайте

Сирена, как поступать- решать вам. Здесь не бывает понятий правильно/неправильно. Есть хочу/не хочу, подходит мне это/не подходит. И эти параметры можете знать только вы. Если сложно самой разобраться - сходите на очную консультацию к психотерапевту.
Как просто женщина, а не как психотерапевт, скажу: я не хотела бы иметь таких "друзей", которые бы мне оказывали медвежьи услуги.
Делайте то, что считаете нужным. Удачи!
Сирена,
що для вас буде правильно? Як ви хочете, щоб було? Тут йдеться про питання довіри. Якщо ще не всі методив випробувані, й ви готові дати стосункам другий шанс и працювати над ними, то варто звернутися разом із коханим до сімейного психолога й на сімейній консультації все прояснити. Будуть сумніви ще - можете ходити до психолога стільки, скільки ви цього потребуватимете. Звісно, варто узгодити своє бажання із бажанням нареченого, чи хоче він так само повренути вашу довіру.
Удачі вам.