Прямой эфир:
Яна Дмитрівна Кузик
Вопрос от: Nazar Возраст: 18

Хороший настрій

Добрий вечір. Підкажіть будласка як бути завжди в хорошому настрої?Навіть тоді коли нема причини радіти чомусь?Бо хороший настрій це зовсім інша людина яка всім подобається.І мині це потрібно.Підкажіть що робити?

Ответы психологов

Андрій Ігорович Петранюк — психолог
Андрій Ігорович Петранюк психолог

Психолог больше не активен на сайте

Доброго дня Назар!
Два речення про настрій. Настрій - це стан, що залежить від емоційного життя людини. Тобто настрій може змінюватися як в позитивну так і в негативну сторону, мати сильну і слабку інтенсивність. Тому є нормою мати як хороший настрій так і поганий. Здоровим явищем є якийсь час сумувати і горювати за втраченим, так само як радіти здобуткам.
Ви праві в тому, що коли хороший настрій, то інші люди починають подобатись і власне сам починаєш подобатись іншим та й самому собі. Тому я підтримую Ваше бажання мати хороший настрій заради ВЛАСНОГО здоров'я і самопочуття.
Немає стандартних методів хорошого настрою, у кожного є свої. Можу поділитися тільки власними:
- здорова їжа (зокрема вживати більше вітамінів, що є в сирих фруктах і овочах)
- здоровий сон (7-8 год.)
- фізична активність (зарядка, пробіжки, спорт)
- позитивне мислення
- наявність мрій і цілей в житті.

Бажаю хорошого настрою!
Михаил Михайлович Богдан — психолог
Михаил Михайлович Богдан психолог

Психолог больше не активен на сайте

Здравствуйте, Nazar.
Чтобы выявить, что именно Вам подойдет и у Вас было хорошее настроение, нужна очная консультация у психолога или тренинг личностного роста.
Роксолана Романівна Ортинська-Гривул — психолог
Роксолана Романівна Ортинська-Гривул психолог

Психолог больше не активен на сайте

Доброго дня, Назаре!

А за для чого Ви прагнете подобатися всім? Якщо це потрібно Вам для професійного успіху, то Вам варто присвятити час і гроші парочці бізнес-тренінгів, де Ви навчитеся поводитися відповідно. Але якщо це Вам потрібно в першу чергу для особистого комфорту, тоді я рекомендую Вам звернутися до психотерапевта на очні консультації. При чому перше запитання, яке він (чи вона) Вам зададуть буде те, з якого я почала до Вас писати (тому можете наперід над ним подумати:)) Бо для чого Ви перед собою ставите таку недосяжну ціль? Можна подобатися половині з усіх знайомих людей і бути щасливим при цьому, а можна подобатися 9-м із 10-ти і бути нещасним. Так чого насправді хочете Ви?

Успіху, Назаре!
Дополнение от автора вопроса ·
Вмене немає коштів на психолога і на тренінги.Янадіявся отримати від вас письмову пораду.Ну хоть ще якїсь способи можуть бути?Мині це потрібно щоб бути щасливим.Бо якщо вмене хороший настрій то вмене все получається.Я впевниний в собі,я можу спілкуватись з будьякими людьми без перестанку,і так далі.Вмене рідко буває класний настрій.Так я можу собі його підняти.Але це важко кожен день.Допоможіть будласка???