У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Віта Баковська Івано-Франківськ Центр

психолог Сімейний психолог.   Віта Баковська
07-11-2022 Віта Баковська додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 9 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 15
Освіта
В 1999 році закінчила УМСА за кваліфікацією лікар-стоматолог.
В 2009 році закінчила Південно-Східний Інститут Психоаналізу по напрямку "класичний психоаналіз" (зараз - МІПСК, Запоріжжя). 3 роки і 1 місяць навчання. В обсязі 900 годин, 250 годин особистого аналізу та 25 супервізій, стажування.
2010-2012 рр. - Підвищення кваліфікації: з «Прикладного психоаналізу в рекламі та організаційному консультуванні», 4 місяці навчання, 144 години теорії, 77 годин практики (ВЕИП, С-Петербург) та «Психоаналітичне консультування», 8 місяців навчання, 105 годин, 2 супервізії (ЮВУПАС, Запорожье, МИГП, Киев).
2010 – 2011 рр. Курси підвищення кваліфікації за програмою «Системно-феноменологічний підхід та сімейні розстановки», 1 рік і 4 місяці навчання (6 навчальних семінарів із 8 обов’язкових), (ИКСР, Москва, організатор ПСІП, Запоріжжя при підтримці WISL, Німеччина).
В 2019р. закінчила навчальну програму по системним сімейним розстановкам. 7 місяців навчання, 85 годин теорії, 40 годин практики, 3 супервізії. Студія Надії Маркової, Одеса.
Тренінги, семінари: З 2005 по 2009 рр. тренінги та семінари з психоаналізу, НЛП, групового психоаналізу
Майстер-класи на теми: агресія, емоційно-близькі відносини та сексуальність, відповідальність. Тренінг «12 життєвих уроків». Курс лекцій «Консультування, «Псохосоматотерапія». Ведучі – Рясенко С.І., Сокальська К., Світозарова С.В. Організатор ЮВУПАС, Запоріжжя.
З 2010 по 2012 рр. навчальні семінари з системно-феноменологічного підходу та сімейних розстановок, участь в 2 Євро-азіатському конгресі «Время перемен», Москва.
З 2018 по 2020 рр. тренінги та тематичні групи «Колесо фортуни», «Тато. Розстановочний практикум», «Моя мама і я», «Системні ритуали Кампенхаута». Тренер Надія Маркова, Одесса.
Навчальні онлайн семінари та курси: 2020 – 2021 рр.: «Современные расстановки и полевая терапия. Модуль 1 и Модуль 2», «Чтение поля: ограничения и возможности», «Полевая диагностика и атрибуция», «Практика и жизнь», «Полевая терапия горя», «Вкус», «Состояние», Институт «Открытое поле», Елена Веселаго, Москва. Всего 114 часов.
Конференції міжнародні онлайн: 2018, 2019 рр. - «Призначення», «Час як ресурс», Інститут Психології Розвитку «МАКсимум», Київ; 2021 р. – «Психологія вибору, ресурсів, сенсів», Ольга Кавер, Москва; 2022 г. - «Психическая травма и путь души на планете Земля», МИПОПП; Саммит по коллективной травме «Создание глобального движения к исцелению». Организатор и ведущий Томас Хьбл&Co; 16.10.2022 р. - "Життя понад усе", УАСР,
Досвід психологічної практики
Психоаналитическое консультирование, ведение терапевтических групп. С 5.10.2011г. по 03.2012 г. – "ЯгиЦентр", Запорожье – центр психологической помощи и психоаналитического сопровождения, соучредитель.
Мастер класс "Расстановки симптома. Зубы и предки. В чем взаимосвязь." на Фестивале "Расстановки - день открытых дверей", Одесса, 7.12.2019 г.

Участь в інтервізійних групах та супервізії на постійній основі. Ведення закритої інтервізійної групи з 26.08.2020 року по теперішній час.
Регулярна практика психоаналітичного консультування, розстановок індивідуально, онлайн та офлайн (Запоріжжя), тренінги з тем здоров’я, грошей та родових систем, розстановочні терапевтичні групи офлайн (Запоріжжя) з 08.2019 по 08.2022 року.
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгівДоброго дня! Працюю з різними темами, онлайн та офлайн в Івано-Франківську. Індивідуально, в групі, з парами, проводжу тематичні тренінги. Методи роботи відносяться як до короткострокової терапії, так і довготривалої роботи з психотравмами. Мова спілкування: російська, українська.
Часті такі теми в роботі:
- мотивація, особисті сенси, самопізнання та проблеми самооцінки;
- кар’єрний зріст, гроші, робочі відносини;
- проблеми зі здоров’ям, психосоматика, онкологія;
- відносини в парі, в сім’ї, між батьками та дітьми;
- переживання самотності, втрат, горя, розчарування, розлучення;
- травми особисті, системні, страхи, тривоги, почуття провини чи сорому;
- кризи та стреси, конфлікти у будь-якій сфері;
- психотравми розвитку та життєві потрясіння, пережите насилля, травма майбутнього.
Запити можуть бути зовсім інші. Наприкад: «не можу вивчити якусь конкретну іноземну мову». Або можу працювати без запита, коли людині важко його сформулювати, а потреба в терапії є.
Окремо: робота з генограмою. Побудова та аналіз генограми з системним підходом.
Синдроми повтору життєвих ситуацій, дат, імен та долі у вашому роду і у вас особисто.
Також мені цікаві тематичні інтервізійні групи та лабораторії, дослідження зв’зків між теперішніми життєвими проблемами чи ситуаціями та родовою системою.
Використовую підходи та техніки
Аналітична психотерапія
Психоаналіз
Екзистенційна психотерапія

системні сімейні розстановки за Хелінгером


Основне
місце прийому клієнтів
Сертифікати про додаткову освіту
Институт «Открытое поле», Москва.
годин: 15
Системно-сімейні розстановки
Институт «Открытое поле», Москва.
годин: 15
Системно-сімейні розстановки
Институт «Открытое поле», Москва.
годин: 15
Системно-сімейні розстановки
Институт «Открытое поле», Москва.
годин: 14
Системно-сімейні розстановки
Студія Надії Маркової
місяців: 5 годин: 125 Сімейна психологія
Системно-сімейні розстановки
Институт «Открытое поле», Москва.
годин: 15
Системно-сімейні розстановки
Институт «Открытое поле», Москва.
годин: 10 Горе, втрата
Системно-сімейні розстановки
Институт «Открытое поле», Москва.
годин: 15
Системно-сімейні розстановки
Міжнародна школа групової психотерапії. Грація Марія Фава Візієлло (АЕРЕА, Італія).
годин: 30
Психоаналіз

Відповіді 54
Как наслаждатся жизню после утраты ?
Добрый день, Ксюша.
Сочувствую вам. Смерть близкого человека - это тяжело. Особенно для юной девушки. Грусть - это то, что нам остаётся после смерти родных. Грусть и светлая память. Каждому человеку нужно разное время для проживания горя. Возможно, вам просто нужно больше времени, а, возможно, вы застряли на одном из этапов.
«Ети навязчивые мысли не дают покоя. Что может быть причиной, как избавится от етого?»;
Причиной может быть как отсутствие поддержки и недопрожитое горе (знаете, как говорят: горе нужно "отрыдать" и "отстрадать"), так и глубокая связь с отцом, которая одними слезами не разрывается. Поясню.
Нашим близким тяжело рядом с нами, когда мы горюем, и они, из лучших побуждений, могут говорить: "ну всё, хватит, сколько можно плакать...", считая это поддержкой. А может, и вы сами могли так думать, ведь мы живём в социуме, на работу ходить нужно и т.п. Всё это приводит к заталкиванию непрожитых чувств вглубь, к отрезанию себе доступа к ним и к тому состоянию, которое вы описываете. Я не утверждаю, что у вас именно так произошло. Я говорю, что так может быть. И это можно с помощью психолога перепрожить и отгоревать.
Вторая сторона - если у вас с отцом такая сильная связь, что крепко держит вас, и не дает прожить процесс горевания. Чувство вины - один из показателей этого. Тогда более эффективной будет расстановка и полевая терапия, направленная на урегулирование связи, прощание и "бинтование" душевной раны.

Привязалась до хлопця після близькості
Добрий вечір, wers.
Так буває, коли відсутність сталості зі сторони партнера притягує увагу. На це він і розраховує, або йому все рівно. Питання для вас (подумайте, можливо в них є сенс): чи не нагадує його поведінка чиюсь з вашого оточення? Чиєї уваги вам так хотілося, а її було недостатньо? Можливо, вас особисто це ніяк не стосується. Таке відношення ранить, навіть якщо людина не зробила нічого поганого вам. Коли нам не відповідають і нас ігнорують - це вкрай неприємно. «Розумію, що це по-дитячому»;
І це зовсім не по дитячому. Гадаю, ви не очікували такого відношення. В чому ви бачити допомогу від психологів сайту в форматі "питання-відповідь"?
Отношения
Добрый день, Zhenia.
Вы не задали свой вопрос. Вы, как будто, констатируете факт: "вот так мы с мужем живем". Чем вам может быть полезна помощь психолога в рамках данного проекта? На какой вопрос вы бы хотели получить ответ?
«Я не знаю что делать»;
Вы, как будто, и начинаете вопрос, а потом не решаетесь его сформулировать.

Бесплатная рассылка интересностей!

Особисті кордони
Доброго дня, Вікторія.
З того, як ви все розповіли, виникає питання: "навіщо вам потрібно, щоб вас це зачіпало?" Ви ж не можете змінити другу людину, тому і не реагуєте. Описана вами ваша поведінка більше каже про гнучкість та здатність залишатися у відносинах, приймати людей такими, як вони є. Можливо, вас хвилює щось інше? Ви пишете «не вимагаю та не прошу ніколи нічого/ не можу сказати ні»; А далі пишите про те, що ви пробачаєте людям їх некоректні вчинки по відношенню до вас, якщо вони вибачаться. Мені здається - це про різне. А як на вашу думку?
Сепарация (?) от родителей
Добрый день, Диана.
Понимаю, как вам непросто. С одной стороны, такая забота со стороны мамы и бабушки - это проявление любви (в их понимании), а с другой - забота, от которой "задыхаешься". В ответ на ваш вопрос: скорее всего, из той позиции, в которой вы находитесь сейчас, не донести. Чтобы мама вас услышала, важно поменять внутри себя состояние "слияния с мамой" на состояние "отдельно от нее". Пока вы переживаете, как отреагируют родители на ваши отказы им отвечать, вы, можно так сказать, "играете по их правилам", и они "держат вас на крючке". Извините, если мои сравнения неуместны. Трудно отвечать, не видя человека.
В таких случаях работа с психологом достаточно эффективна. Или расстановки. С системой точки зрения, наши родители пришли в родовую систему раньше нас, и они "дают" детям - энергию, помощь, жизнь. Но бывают случаи, когда им самим не хватает этой энергии от своих родителей, и тогда они начинают "брать" её у младших - своих детей, например. Выражаться это может в постоянном требовании внимания для себя.
Не берусь судить о вашей ситуации. Это просто пример. Как быть? И что именно происходит между вами и вашей мамой, бабушкой, можно понять только в процессе работы - как с психологом, так и с расстановщиком. Какой формат работы выберете вы, тот и покажет.
Расставание с парнем
Добрый день, Aleiis
Вы очень самостоятельны для 18 лет и это вызывает уважение к вам. С другой стороны, возможно, именно ваша независимость так раздражает вашего парня, что ему приходится придумывать для вас "место", где бы его самолюбию было поспокойнее. Кроме вас никто не знает ответа, правильно ли вы поступаете. В любых отношениях участвуют 2 человека. Дело в вас на 50%, и на 50% в вашем парне. Конечно, это схема, в жизни сложнее, но суть такова, что вклад в отношения общий и только с одной стороны на них повлиять невозможно.
То, что вы описываете очень похоже на повторение родительских сценариев проживания в паре. У вас - свои, у парня - свои. И они оказались несочетаемыми. Естественно, с помощью психолога (как лично, так и в паре) можно быстрее найти выход и не попасть снова в такую же ситуацию. Любая попытка менять партнера или навязывать ему свой способ совместного проживания - будет только всё усложнять. Как и приписывать себе вину или ответственность за двоих (или за отношения).
Помогите пожалуйста
Добрый день, Мария. Сочувствую вам. Что будет для вас поддержкой? Есть ли близкие люди рядом, кто может вас поддержать?
Розрив з чоловіком, дитина переживає.
Доброго дня, nik3a3.
Ви правильно говорите дитині, що тато її любить. Я би ще звернула вашу увагу, що дівчинка (якщо я правильно зрозуміла) вважає, що тато кинув її. Чи можлива для вас чесна розмова з дитиною про те, що ви не можете вплинути на чоловіка (коли він прийде, подзвонить чи побачиться з донькою), і що ваші з ним відносини - це тільки ваша "доросла" справа, яка доньку не стосується? Для неї ви завжди разом, як мама і тато, це вже не зміниться ніколи. Легше буде розмовляти з донечкою, коли згадаєте момент любові між вами і чоловіком. Вона ж народилася від кохання (в глибокому сенсі цього слова).
З допомогою психолога чи психотерапевта вам буде легше пережити цю ситуацію. Пройшло 5 місяців, а ваша реакція ще дуже сильна. Питання особисто для вас, спробуйте самі собі відповісти. З якої причини ви офіційно не розлучаєтеся? Є надія на примирення? Якщо відповідь:" так", то це одна із причин того, що так важко. Саме надія тримає нас і не дає рухатися далі.

Ответ отредактирован автором 08-11-2022 17:05:39

Беременность и гормоны
Добрый день, Nikki8
Вероятнее всего, ваше состояние постоянного напряжения связано не только с беременностью. Вы пишете, что стрессовали и раньше. Физиологические гормональные изменения только сильнее проявили всё это.
Что говорят врачи? Есть ли необходимость в медикаментозной коррекции? Или анализы все в норме?
Есть ли близкие люди, с кем вы можете поделиться всеми своими переживаниями, и кто на вашей стороне?
Беременность - это, конечно, прекрасный момент жизни. Но для женщины - это и отказ от своего привычного образа жизни, и смена своего собственного образа (телесно и социально). И как бы она не радовалась беременности, грусть по поводу этих перемен в себе, присутствует. Было бы хорошо здесь иметь "надежное плечо" для поддержки - партнера, мужа, подругу, сестру, психолога, кто выслушает и поймет.
Подойдет ли вам вариант подумать о новых для себя видах активности?
Или поразмышлять над новой деятельностью, вы пишете что работа вам не нравилась?
Публикації психолога 2

ОГЛЯДИ КНИГ І ФІЛЬМІВ

Тренінги 1

25-09-2023 - 25-09-2023
онлайн
Розстановки
Запрошую на розстановочні групи онлайн 18 та 25 вересня 2023. Початок о 18 годині. Закінчення о 20. Перші дві зустрічі ознайомчі, тому участь буде...

Інтерв'ю 1
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

Українцям Безкоштовна допомога постраждалим від війни

Короткострокова безкоштовна психологічна допомога онлайн та офлайн (за можливості). 1-2 зустрічі для одної людини. В робочий час - від 9-00 до 18-00 за попередньою домовленістю через повідомлення в вайбер або телеграм.

Безоплатні консультації стосуються лише проблем, спричинених бойовими діями.

qr