У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Допоможіть розібратися в собі......

У Психолога » Вопрос психологу онлайн (бесплатно) » Допоможіть розібратися в собі......
Доброго дня! Якщо чесно не знаю навіть з чого почати. Справа в тому, що мені постійно не щастить з хлопцями (хоча залицяльників є багато хоч відбавляй). Спочатку я зустрічалась з одним досить довго (4 роки)нам було добре разом, я навіть почала думати, що це моя доля,але згодом зустріла іншого і зрозуміла, що це не так. Звіичано попередній хлопець про це дізнався спрчатку ми порвали стосунки, а потім помирились, але через деякий час він сам мене кинув. Сказав, що вже розлюбив. А в мене склалось таке враження, що просто хотів помститись за те, що я його спочатку кинула. І після цієї ситуації мені просто перестало щастити з хлопцями. навіть якщо попадає хороший і він мені подобається, в нас починають зав"язуватись стосунки, то потім я взнаю що він жонатий (так було вже 5 разів!!! підряд)або просто обіцяє подзвонити і не дзвонить, не відповідає на дзвінки. А мені після такого стає дуже погано я впадаю в депресію починає боліти голова, сиджу на заспокійливих. Говорять,що мені пороблено на хлопців і тому мені так не щастить. Я просто вже заплуталась. Не знаю як себе вести далі. Чи просто не починати ніяких стосунків??? А якщо починати...... то що??? не можу ж я просити хлопця, щоб він показав мені паспорт, погодьтесь, це безглуздо. Чи може це я така ніївна і забагато довіряю людям а вони..... цим користуються??? Допоможіть, будь-ласка!!! Бо я вже не витримую!!!!!!!!!!
Вопрос от: ; Возраст: 23

Ответов на данный вопрос ещё нет.
Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наші психологи

Нові публикації психологів

психологіяЦіна успіху

Пам'ятаєте «людина має бути гармонійною»? Якщо ввести в пошуковик відповідний запит - чим тільки не підміняють це гасло. Наш світ так влаштований, що головне в ньому - успіх. Учора натрапила на великий пост дитячої розвивальної компанії

Батьки й діти
психологіяДитяча іграшка

Дитяча іграшка призначена для гри, досліджень, експериментів, і неминуче псується, ламається, рветься. Від природної недбалості, нерозуміння цінності, цікавості: "а що буде якщо", або "а що там усередині". Маленька дитина не думає про "почуття...

Батьки й діти
психологіяДихати або хапати ротом повітря.

Ви, або ваша дитина звикла дихати ротом? Оцініть небезпеку. Уявіть собі більярдну кулю прямо перед своїм обличчям. А тепер уявіть, що ви повільно цілком поміщаєте її собі в центр обличчя. Обсяг кулі, що становить близько 100 кубічних сантиметрів,

Психосоматика
психологіяЩО ПОТРІБНО, ЩОБ РОБОТА З ПСИХОЛОГОМ БУЛА РЕЗУЛЬТАТИВНОЮ?

Відповім на це питання опираючись на теорію Транзакційного аналізу, методу, у якому я практикую.  Вважається, що особистість людини складається із 3-х частин: его-стани. Важливо, щоб бажання звернутися до психолога ішло з Дитячого его-стану.

Робота з психологом, психотерапевтом
психологіяСамооцінка

У всіх нас бувають часи, коли нам не вистачає впевненості у собі і ми не почуваємося добре. Але коли низька самооцінка стає довгостроковою проблемою, це може вплинути на наше психічне здоров'я і наше повсякденне життя. Що викликає низьку самооцінку?

Самооцінка та впевненість в собі
психологіяПорада - не дорівнює підтримці. Як уникнути порад і бути підтримуючим.

Підтримка. Таке наче зрозуміле всім поняття, адже кожен так чи інакше відчував в ній потребу чи ставав тим, хто її надавав, чи намагався надавати. Важлива річ для кожного з нас, яку часом дуже не просто отримати.

Особистісне зростання та корисні поради
психологіяЯк справлятися з страхом невизначеності

Невизначеність майбутнього - найголовніша причина стресів і тривоги.Люди розуміють, що майбутнє існує, але вони не знають, що в ньому станеться. Клієнти часто описують це відчуття як порожнечу, чорна діру, прірву, біля якої завмираєш, тому що не зна

Страхи, тривоги, фобії
психологіяЕнерготріада та депресія

Мій досвід роботи зі станами депресії, апатії, астенії підтверджує: ці три ситеми дуже тісно пов'язані. Покажіть мені людину, у якої після 30 років не буде абсолютно ніяких проблем? На превеликий жаль, питання лікування депресії зараз дуже некоректне.

Депресія
qr