У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Я не знаю, як виплутатись з складної ситуації. Допоможіть, будь-ласка.

У Психолога » Вопрос психологу онлайн (бесплатно) » Я не знаю, як виплутатись з складної ситуації. Допоможіть, будь-ласка.
Я три роки зустрічалася з хопцем. Він позвав мене заміж. Потім було непорозуміння, і ми не говорили два місяці. Я думала, що він мене бросив. І тут я взнаю, що він мене любить, весь цей час тихенько був поряд і розв'язував усі мої проблеми, так, щоб я і не помітила. Він преревнував до мого друга, і замовк, щоб розібратись, чи я не зраджувала. Мені це розповів спільний друг, і запитав: "Чи я усвідомлюю, що винна ?" Я сказала: "Що так, що як хоче, хай мене вдарить, тільки вибачить." (Я просто заявила нареченому, що не перестану общатись із старим другом, що він має залишитись просто другом, і сказала, це як гіперболу, що готова на все.) Про ці мої слова дізнались усі друзі. З хлопцем помирились. Він пообіцяв, що ніколи не підніме руку на мене. Потім мене знову друзі ерепитали, чи я правда б дозволила таке. Я відповіла, що так. З цього моменту почався жах просто. Вияснилось, що мій любимий до мене практикував садомазо, і срийняв мене буквально. Я сказала, друзям, що він не може мене вдарити. На що його почали звинувачувати, що він підкаблучник. Всі знайомі знають про все це. І тепер ставлять ультиматум, що або я терплю, як мене при всіх отшлепають, або опозорять його і не будуть більше з ним общатись. Я сказала, що цього не потерплю. Публічного позору я точно не переживу. Я не знаю, як із цього виплутатись. Він правда дуже хороший я його люблю. Він не хоче нічого поганого, і збирався від цього повністю відмовитись. А виходить, що я сама винна. Він зі мною не говорить. Я не хочу його втратити... Допоможіть, будь-ласка. Чи можна тут знайти якийсь вихід.
Вопрос от: ; Возраст: 20


психолог онлайн
Вітаю вас! Ви написали, що ваш хлопець покликав вас заміж. Скажіть жити він буде з друзями чи з вами? Друзі хочуть щоб він вас публічно відлупцював, а чого хоче ваш хлопець і ви?

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Семейные отношения - замечательно! Но при этом необходимо уважать и личное пространство друг друга! Предложите для успокоения ревностей, познакомиться с другом поближе, либо общаться втроем.

👍 рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наші психологи

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Семейный психолог - кто это и когда к нему обращаться?

Важен ли пол специалиста? Важно ли, чтобы «кандидатуру утвердили» оба супруга?

висловилося: 11

Інтерв'ю з психологами Патологические лжецы

Что собой представляет патологическая (компульсивная) лживость? Как распознать в человеке «симптомы» патологической лживости?

висловилося: 5

Інтерв'ю з психологами Перерыв в отношениях

Помогает ли перерыв сохранить отношения? Как "грамотно" сделать перерыв в отношениях?

висловилося: 11

Рекомендуємо

Як не з’їхати з глузду, не випасти в депресію, а витримати і вистояти фізично і морально тоді, коли Як не з’їхати з глузду, не випасти в депресію, а витримати і вистояти фізично і морально тоді, коли

Під час війни говорити про баланс, внутрішню рівновагу та гармонію не доводиться.Потужний стрес вибиває кожного з власної орбіти по якій рухалися ще донедавна. Як залишатися здоровими, сильними, як в ментальному, так і фізіологічному рівнях, щоб бути

Искусство быть одному Искусство быть одному

«Жить одному», «одиночество» - слова с явно выраженной негативной окраской. Быть одиноким почти неприлично... «Быть одному» и «быть одиноким» - суть разные понятия.

Тест на психологический возраст Тест на психологический возраст

Ваш психологический возраст поможет установить онлайн тест. Наш психологический возраст не всегда совпадает с тем, что зафиксирован в паспорте.

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Семейные отношения рушатся – что делать? Семейные отношения рушатся – что делать?

Что предпринять, если члены семьи почувствовали: в семейной жизни появились проблемы? Нужно иметь в виду, что за создание конфликтной ситуации несут ответственность оба супруга...

Вина или комплекс выжившего. Как справится. Вина или комплекс выжившего. Как справится.

Вина выжившего многих сейчас парализовала. Те, кто находится в безоспасности, те кто имеет какой-то уровень комфорта столкнулись с очень тяжёлыми переживаниями, которые мешают жить и быть эффективным здесь и сейчас.

Психология измены Психология измены

Советы психолога парам, переживающим супружескую измену. Поиск отношений на стороне, по-видимому, один из самых простых и доступных в современной жизни способов самоутвердиться. Поисками приключений люди пытаются реализовать основную потребность..

qr