...

добрий день!
що мені робити і до кого звертатися якщо мені важко думати та соображати?
от наприклад, звичайний вибір товару в магазині доставляє мені великий дизкомфорт. дуже важко в цей момент "включати мозги" щоб щось вибрати.
також мені важко грати в різні ігри, скажімо в карти. хоча деколи, під час припливу хорошого настрою, в голові трохи "проясняється" і стає легше щось вирішити, зробити вибір, чи з кимось поспілкуватись.
взагалі спілкування це велика проблема для мене. раніше я думав що мені важко спілкуватись та встановлювати зв’язки через комплекси, але зараз зрозумів, що це також наслідок поганої роботи мозку.
є маса речей від яких я змушений відмовлятися.
від коли це почалося? та мабуть з самого раннього дитинства. як зараз памятаю як мені важко було в садіку чи в школі. я не міг ні з ким налагодити контакту, незнав що казати і як себе вести. через 20 років так само не можу нормально спілкуватися з людьми. змушений організовувати своє життя відповідним чином. це спричиняє великий дизкомфорт, і неповноцінність життя та відповідні проблеми.
Вопрос задан: ; Возраст: 24


консультация психолога
Іван, у вас, що діагноз щодо мозку написаний? Може ви просто флегматик або характер такий. Проблема в тому, що ви себе недооцінюєте і записали до неповноцінних.

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога
Принимай себя таким, какой ты есть. У всех, что-то не так, как хотелось бы. Кому-то денег не хватает, кому-то страшно, у кого-то ног нет, у кого-то туберкулез, ты - медленно думаешь. Не можешь выбирать быстро, составляй дома список того, что тебе нужно: медленно и кропотливо. И потом покупай по списку. И развивай те качества, которые у тебя развиты лучше, чем мышление.

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Здравствуйте, Иван.
К кому вы уже обращались с этими проблемами?
И как складываются у вас отношения со сверстниками - опишите поподробнее. В чем конкретно заключается эта трудность.

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Здравствуйте, Иван!
А вы не думали, что просто стоит начать учиться общению. И это никогда не поздно сделать. Есть психологи, есть тренинги по навыкам общения, психодрама наконец.
Преодолейте себя, сделайте шаг навстречу - и люди к вам потянутся сами.
Удачи!

комментарий
рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается комметариев от неспециалистов.

Похожие вопросы

ответ онлайн Что делать?
ответ онлайн Ребёнок держится за грудь
ответ онлайн Нашла биолог.отца и его семью,хочу рассказать о своем существовании, но боюсь
qr