Дуже сильно нервуюсь

У Психолога » Вопрос психологу » Дуже сильно нервуюсь
Доброго дня. Останнім часом я замітила, що дуже почала нервуватись за різні дрібниці. Я це розумію, але не можу нічого з цим зробити. У мене є син, якому 1р6м. Я,буває, кричу на нього , зриваюсь на чоловікові... я не хочу так. І більше не можу... що робити?
І настрій в мене переважно негативний ніж позитивний... вже й не пам’ятаю коли сміялась від душі останній раз. Мене не тішить нічого, що відбувається в моєму житті. Допоможіть
Вопрос задан: ; Возраст: 24


консультация психолога онлайн
Доброго времени суток!
Чтобы понять,что с Вами происходит - нужна диагностика, а это возможно только на персональной консультации. Причины нервозности могут быть очень разными - как психологическими, так и соматическими. Когда, например, Вы последний раз были у эндокринолога? А тщательную проверку на паразитов, когда последний раз делали? А ведь и то и другое может невероятно сильно влиять на психику. Нарушения в эндокринной или наличие некоторых видов паразитов могут давать симптоматику депрессий, неврозов, психозов...
Я бы Вам рекомендовала обратиться как минимум к двум специалистам: психотерапевту и эндокринологу и пройти диагностику.
Мудрости Вам и позаботьтесь о себе!

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Добрый день. Расскажите больше, что именно вас раздражает и что идёт не так как бы вам хотелось?

комментарий
рекоммендовать:

01-09-2019 17:31:28Дополнение к вопросу
Найчастіше це буває коли мене оточує більше ніж 2 людей, заважають мені виконувати ті чи інші справи, коли вказують як і що потрібно робити, я не можу почувати себе вільно.
Я звикла до такого життя, де я сама вирішую як провести день, планую, які справи потрібно зробити. Але зараз мій день залежить не від мене і навіть не від моєї сім‘ї(хоча в деякій мірі залежить)) а від інших осіб, з якими я проживаю в одній квартирі. Постійно бути як на долоні...це, знаєте, жахливо


консультация психолога онлайн
Добрий вечір! Народження дитини є кризовим періодом у житті батьків, родини. Схоже, що Ваші негативні глибинні переконання активувались - Ви відчуваєте, що з Вами щось не так, стомлюєтесь, не можете бути ідеальною мамою, через це зриваєтесь, а потім ще більше звинувачуєте себе. Хто може Ввс підтримати, чи відпочиваєте Ви, що робите для себе? Чи
Є у Вас можливість звернутися до психолога?

комментарий
рекоммендовать:

01-09-2019 17:49:23Дополнение к вопросу
Впринципі я не зациклюсь на статусі «ідеальної мами», я роблю все можливе, що від мене залежить.
Практично не відпочиваю, бо завжди з дитиною, гуляти не йде ні з ким окрім мене . Я відпочиваю тільки тоді, коли він спить). Чоловік мене підтримує, як може. Для себе практично нічого не роблю .
Я б дуже хотіла звернутись до психолога, але все залежить від фінансів.


консультация психолога онлайн
Подивіться профілі психологів, ціни є різни.

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Похоже, что нарушаются ваши личные границы ( когда вам диктуют что и как делать) и вполне естественна реакция раздражения. Думаю, что выход может быть в том, чтоб осознать как можно остаться свободной в присутствии тех самых людей?!
И что значит быть свободной? В чём несвобода? Какой властью они обладают над вами? Важно это исследовать )

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Что Вы уже делаете, чтобы не злиться и не срываться на дорогих Вам людей? Как Вы справляетесь с тем, что совсем нет времени на себя?
Есть возможность получить бесплатную квалифицированную консультацию. Если заинтересует, пишите - расскажу подробнее и дам координаты.

Ответ отредактирован автором 01-09-2019 21:49:16


комментарий
рекоммендовать:

01-09-2019 22:38:06Дополнение к вопросу
Що я роблю, щоб не зриватись? Мовчу. І ховаю в собі всю злість


консультация психолога онлайн
Схоже, що мовчати і ховати в собі злість набридло? Потрібні інші реакції? Такі, щоб задовольняли потребу жити в злагоді з близькими?

комментарий
рекоммендовать:


консультация психолога онлайн
Як Ви можете екологічним засобом висловити свої думки і почуття (злість і гнів)? Сказати про це - я сержусь через те, що... Якщо сильні емоції захоплюють, зробити паузу, зайнятись фізичними вправами. Коли заспокоїтесь, поговорити про те, що Вас непокоїть.

комментарий
рекоммендовать:

02-09-2019 13:49:59Дополнение к вопросу
Так, мені потрібно навчитись реагувати по-іншому. Мабуть

Всім дякую за поради, вони дуже корисні.


консультация психолога онлайн
Дякую за зворотній зв"язок. Де і як будете вчитися реагувати по іншому - можно дивитись і переймати досвід у інших людей, з філмів, книжок тощо... Усього доброго!

комментарий
рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

Вы можете предложить автору этого вопроса пообщаться

Отправить запрос на общение могут зарегистрированные пользователи

Вы не авторизированы! Чтобы отправить автору этого вопроса предложение пообщаться, Вам нужно быть авторизированным на портале. Автору придёт ссылка на Вашу страницу пользователя, откуда он сможет отправить Вам сообщение.


Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается комметариев от неспециалистов.
qr