як справитис€ з собою?

” ѕсихолога ї ¬опрос психологу ї як справитис€ з собою?
я одружена. ¬ мого чолов≥ка Ї два старших брати.  оли розв≥вс€ старший вс≥ пережили б≥льш менш ≥ забули. ј в середнього була досить чудова с≥м'€ з двома д≥тьми.  оли в≥н сказав що покидаЇ с≥м'ю ≥ йде да молодшоњ на 15 рок≥в д≥вчини а ще що вони купили разом квартиру ч була в шоц≥ ≥ цей шок досих п≥р н≥де нед≥вс€. ћ≥й чолов≥к п≥дтримуЇ брата ≥ говорить що це нам ж≥нкам треба думати €к ми себе поводимо. « тих п≥р € н≥чого не можу з собою зробити щоб не думати про розвод поки не п≥зно. ” нас дитина ≥ в≥дношенн€ над €кими можна працювати так €к ми цього хочеимо обоЇ. я вже втратила роботу н≥€к не знайду ≥ншу але мене чомусь це менше хвилюЇ чим розлученн€ з чолов≥ком. я майже впевнена що в≥н поступить так €к його брати.
“реба просто в≥дпустити ситуац≥ю ≥ жити дал≥. јле не виходить.
¬опрос задан: ; ¬озраст: 33


консультаци€ психолога онлайн
¬с≥ питанн€, €к≥ ¬ас хвилюють в першу чергу важливо обговорювати саме з чолов≥ком, адже ¬и сам≥ пишете, що обоЇ хочете покращити ваш≥ стосунки.
 лючовим моментом тут Ї не розлученн€ брата, а те, що Ї м≥ж вами, а суд€чи з ваших сл≥в Ї те, що ¬ас турбуЇ. —аме на ц≥ моменти й важливо спр€мувати зусилл€.
ћожна запитати в чолов≥ка, що саме в≥н мав на уваз≥, говор€чи про те, що ж≥нки мають думати €к себе поводити, можливо дружина брата вчин€ла €кось недобре стосовно нього ≥ ваш чолов≥к про це знаЇ, а ¬и н≥.
«вичайно ж, не може бути н≥€ких Ђгарант≥йї того, що ваш шлюб збережетьс€, €кщо ¬и будете обговорювати складн≥ питанн€. јле це дасть змогу роз≥братис€ в тому, що кожен з вас хоче в≥д стосунк≥в, що кожен чекаЇ в≥д шлюбу.
÷е розлученн€ брата може стати приводом замислитис€ над своњми стосунками, адже часто родини ≥снують Ђна автомат≥ї, поки щось не трапл€Їтьс€, що виносить назовн≥ р≥зн≥ погл€ди та нам≥ри двох людей.
Ќе варто бо€тис€ саме розлученн€, набагато г≥рше жити в ≥люз≥њ, а не в реальност≥. якщо ¬и зТ€суЇте, що чолов≥к маЇ погл€ди, €к≥ зовс≥м не сп≥впадають з вашими, то це може в≥дкрити шл€х до пошуку ≥ншого партнера, €кий насправд≥ буде з ¬ами розд≥л€ти Ђсистему координатї.

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрый день.
цитата:

я майже впевнена що в≥н поступить так €к його брати.

ѕочему ¬ы думаете, что он поступит так же?
¬се зависит от ¬аших отношений с мужем. Ќе нужно смотреть на его братьев, думаю у всех трех братьев разные характеры и взаимоотношени€ в семь€х разные.
цитата:

” нас дитина ≥ в≥дношенн€ над €кими можна працювати так €к ми цього хочеимо обоЇ. я вже втратила роботу н≥€к не знайду ≥ншу але мене чомусь це менше хвилюЇ чим розлученн€ з чолов≥ком.

¬от и работайте над отношени€ми, если ¬ы оба хотите этого.
≈сли не можете самосто€тельно справитьс€ со страхом развода, обратитесь к психологу на индивидуальную консультацию.

ќтвет отредактирован автором 10-10-2019 16:18:21


комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
Ќу, €кщо ваш чолов≥к надумаЇ розлучатись, то складно буде з цим щось зробити. я так розум≥ю, що ви вже обговорювали цю тему, в≥н ви€вл€в €к≥сь претенз≥њ до вас?

комментарий
рекоммендовать:


консультаци€ психолога онлайн
ƒобрый день! як≥ думки ¬ас турбують ? якого значенн€ ¬и надали розлученню?

комментарий
рекоммендовать:

„тобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
јвтор вопроса не разрешил его обсуждение. «апрет касаетс€ комметариев от неспециалистов.
qr