У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


як вийти із стану депресії

У Психолога » Вопрос психологу онлайн (бесплатно) » Депрессия » як вийти із стану депресії
нічого не радує, страчено сенс життя, перенесене депрасія рік назад, чи можливе повернення депресивного стану
Вопрос от: ; Возраст: 51

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Добрий вечір. Звичайно можливе, тим більше у нинішніх обставинах. А як ви впоралися із депресією рік тому?

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
цитата:

перенесене депрасія рік назад, чи можливе повернення депресивного стану

Да, это похоже на возвращение депрессии.
Вы обращались к врачу год назад?
Проходили медикаментозное лечение?

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
1
Наталия Павловна Венглинская
Добрий день. Діагноз "депресія" рік тому був встановлений лікарем?
Так, повернення депресивного стану можливе. Але, щоб точно зрозуміти, що відбувається з вами, краще звернутися до лікаря психіатра - психотерапевта.


👍 рекоммендовать:

Виберіть психолога для консультування з приводу апатії та депресивного стану


психолог онлайн
ДОброго часу доби!
цитата:

як вийти із стану депресії

Депресія дуже складже психо-соматичне захворювання. Якщо Ви лікували депресію лише пігулками - вона обовязково повернеться. Пігулки працюють з тілом, а з психоемоційною складовою депресії працює психотерапевт. І якщо Ви паралельно з медіаментозним супроводом не працювали з психотерапевтом - депресію Ви не вилікували остаточно.
Я б радила вибрати спеціаліста та пройти хорошу діагностику (це 2-3 консультації). Можливо, Ваш стан ще не настільки глибокий і можна буде обійтися без медікаментів, а лише психотерапієй. Світова практика все більш схиляється до того, що необхідність консультації психіатра та соматичне лікування в першу чергу встановлює психотерапевт.

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Доброго дня!
цитата:

ЯК ВИЙТИ ІЗ СТАНУ ДЕПРЕСІЇ

Спочатку розібратись, що саме до неї призвело. Тобто з'ясувати причини - як зовнішні, а, насамперед, внутрішні. Це, власне, які риси особистості людини провокують депресину реакцію на події. Механізм депресії полягає в тому, що людина себе пригнічує, не виражає на зовні свої ємоціі, головно, гнів та агресію. Замість того вона направляє ці ємоції на себе...
цитата:

чи можливе повернення депресивного стану

Відповідь - так, можливо. Регрес можливий, якщо позитивні зміни не закріплені і не дали відповідні паростки. Якщо після лікування людина не проходить час від часу підтримуючу терапію.
цитата:

нічого не радує, страчено сенс життя,

Коли втрачається сенс життя, то, все іде шкереберть. Людина розгублена. Вона тепер не знає, що може, насправді, її радувати і давати енергію жити далі?!
Проте є ж повсякденні сенси. От, наприклад, бути почутим на сайті психологів. Сформувати свій висновок, як вчиняти далі. Словом, не глобальний якийсь сенс на десятиліття, а сенс актуальний на тепер, на цей день.

Ответ отредактирован автором 06-07-2022 09:28:21


👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Так, повернення депресії цілком можливе.
Якщо, наприклад, ті чинники або фактори, які сприяли її появі, нікуди не зникли й продовжують на Вас впливати. Знаєте, що спричинило депресію рік назад?
Якщо ні, то бажано розібратись з цим з допомогою психолога.

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
цитата:

нічого не радує, страчено сенс життя, перенесене депрасія рік назад, чи можливе повернення депресивного стану

Так депресія може повертатися і не один раз. Щоб уникнути депресивних розлади, потрібно знайти заняття по душі, людина яка працює (зайнята чимось), майже не має депресії.

👍 рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наші психологи

Похожие онлайн консультации

Психологічний аналіз творів
Бути смертним
книгаБути смертним теми: життя умирание жизнь
Осень в Нью - Йорке
фільмОсень в Нью - Йорке теми: життя любовь отношения

Рекомендуємо

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Тест на депрессию – шкала Занга Тест на депрессию – шкала Занга

Шкала Занга является мощным инструментом для предварительной оценки глубины депрессивного состояния.

Депресія - погляд 2023 Депресія - погляд 2023

За даними з різних джерел, депресію сьогодні виявляють лише у 50% клієнтів, які звернулися на консультацію до психолога, психотерапевта. Депресію людина не обирає. Не можна сказати, що хтось слабкий, не зміг впоратися зі стресом і тому зайшов у депр

Обесцененный человек Обесцененный человек

Люди, которым в детстве много и часто приходилось сталкиваться с обесцениванием со стороны своих родителей, во взрослой жизни вынужденно попадают в ситуации, где их ценность, как партнеров, специалистов, как людей, с равными другим правами ...

Постійно поганий настрій-норма чи депресія? Постійно поганий настрій-норма чи депресія?

Депресія небезпечна тим, що настає поступово і непомітно для людини, є прогресуючим захворюванням і швидко переходить у хронічний стан. В нормі настрій у людини зі здоровою психікою коливається в широких межах – від радості і захоплення до смутку, печалі і розпачу...

Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії

Депресія - це не просто сумний настрій і аж ніяк не лінь. Це боротьба із щоденними завданнями, які можуть викликати відчуття безсилля, безпорадності і самотності.

qr