У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Проблеми в стосунках

Добрий день! Майже рік перебуваю в стосунках, але постійно відчуваю недовіру до партнера. Вона не є безпідставною, адже він переписується з іншими на відверті теми і каже, що це нормально. Ми не живемо разом, бачимось на вихідні, що додає недовіри в стосунки. Мої спроби поговорити про проблеми безрезультатні, адже він каже, що це навіть не вартує обговорення. Внаслідок цього в мене знизилась самооцінка, я розумію, що стосунки в такому вигляді приречені на провал, але люблю і мені важко відпустити. Безумовно є й позитивні моменти, але вони перекреслюються таким ставленням. В мене відчуття, що я напрошуюсь, адже майже завжди ініціативу проявляю я.
Можливо в нас різні погляди на любов? Чи варто продовжувати такі стосунки? Розумію, що вибір лише за мною, але хочу дізнатись незалежну думку.
Питання від: ; Вік: 22

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.


психолог онлайн
Доброе утро!
А ради чего Вы это терпите и что хорошего для Вас в этих отношениях? Какие отношения с родителями? Вы видите своё будущее с этим человеком?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня!
цитата:

В мене відчуття, що я напрошуюсь, адже майже завжди ініціативу проявляю я.

що Ви маєте на увазі тут? Розкажіть детальніше, будь ласка.
цитата:

Чи варто продовжувати такі стосунки? Розумію, що вибір лише за мною, але хочу дізнатись незалежну думку.

Належна думка з приводу чого? Варто Вам продовжувати ці стосунки чи ні? Але крім Вас цього ніхто не знає. Можливо питання в тому навіщо Вам стосунки, в яких Вам не комфортно.
Чи бачете Ви перспективу в них? Що Ви очікуєте? Чи маєте ви з чоловіком спільні плани на майбутнє?
Всі відповіді Ви вже знаєте, потрібно лише знайти їх

👍 радити психолога:

29-08-2022 11:45:56Доповнення від автора
Відчуття, що я напрошуюсь виникає у зв‘язку з тим, що я не бачу ініціативи і проявляю її майже завжди першим.

Виберіть психолога для консультування з приводу романтичних відносин, конфліктів між закоханими

29-08-2022 11:47:40Доповнення від автора
Які в мене відносини з батьками? Батька за все життя я бачив два рази. Мама постійно працює і часу на спілкування в неї немає. Живу сам по собі. Друзів як таких також немає.


психолог онлайн
Чому Вам так важлива ініціатива від партнера?
Вигдаядає так, що Ви щось робите, очікуєте зворотню реакцію, і не отримав її, розраровуєтесь, що Вас дуже засмучує. Можливо Вам дуже потрібна любов та увага, якої Вам не вистачало в дитинстві. І Ви шукаєте це в партері (прлявляєте ініціативу)?
Але безсвідомо шукаєте такого партнера, схожого на одного з батьків, який не дає Вам любов, тим самим повторюючи сценарій дитинства.
Я б рекомендувала Вам пропрацювати батьківсько-дитячі стосунки в індивідуальній терапії. В подальшому це значно вплине на побудову здорових стосунків,на мою думку.

Ответ отредактирован автором 29-08-2022 12:15:38


👍 радити психолога:


психолог онлайн
Да, так бывает, что у людей разные представления про то, что и как должно быть в отношениях, что такое верность, разные ценности и взгляды. И только вам решать хочется ли вам тратить свое время на человека, с которым, как вы уже сами видите, вам не по пути и больше страданий, чем удовольствия.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
цитата:

Чи варто продовжувати такі стосунки?

Якщо б ви бачили вашу найкращу подругу, близьку людину у таких стосунках, щоб ви їй рекомендували?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
цитата:

В мене відчуття, що я напрошуюсь, адже майже завжди ініціативу проявляю я.

От скажу я Вам - так, напрошуєтесь. Як це вплине на Вашу поведінку?
цитата:

Чи варто продовжувати такі стосунки?

Пропоную 10 разів перечитати свій пост. І потім спокійно дати відповідь на своє ж питання.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Ви майже відповіли на своє запитання. І самі кажете , що стосунки приречені на провал. Адже в цьому випадку якщо відверто обговорити з хлопцем Ваші сумніви і висновок буде таким саме то, мабуть, варто прислухатись до своєї інтуіції. Тому, що жодна порада не коштує вашої особистої думки. Як би Вам не було це боляче.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Куклы
фільмКуклы теми: кохання любовь депрессия
«Я вижу, я вижу» (2014)
фільм«Я вижу, я вижу» (2014) теми: матір потеря смерть

Рекомендуємо

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Как понять мысли и причины поступков других людей Как понять мысли и причины поступков других людей

Иногда нам кажется, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Но люди довольно непредсказуемы, со временем они меняют свои вкусы и убеждения и всегда ...

Тест на контрзависимость Тест на контрзависимость

Тест на контрзависимые привычки, показывающий уровень такого явления как контрзависимость (холодность, бегство от близости)

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

Чувства жертвы психологического насилия Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Признаки нездоровых отношений. Психология отношений Признаки нездоровых отношений. Психология отношений

Здоровые ли у вас отношения с партнером? Всего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобраться в этом довольно сложном и запутанном вопросе. Если у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматься и проработать слабые зоны взаимоотноотн

qr