У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Криза у відносинах

Ми з хлопцем 1 рік разом, зараз знаходимось у відносинах на відстані (з лютого місяця), бачимось декілька днів на місяць/три тижні. Останнім часом відчуваю холод з його сторони, і сьогодні він сам підняв цю тему, сказав що не відчуває до мене того, що відчував раніше, і на нього давить те, що я потребую багато уваги і мені його не вистачає. Плюс до того, він сказав, щонаші відносини перетворюються в модель відносин його батьків і він починає себе вести як тато ( пофігістична модель) йому самому це не подобається і він незнає як з цим боротись, нехоче мучить цим мене. Але ми не хочемо закінчувати відносини, як правильно бути в такій ситуації? Як обговорити цю проблему і пояснити йому, що можна це перебороти і далі будувати здорові відносини?
Питання від: ; Вік: 22

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Доброго вечора!
Розлука з коханою людиною э хорошою перевіркою ваших відносин.
Нажаль, не всі стосунки витримують перевірку відстанню. У вашого хлопця зявились сумніви щодо подальшого спільного майбутнього з Вами, а Ви дуже хочете зберігти ці відносини.
Ви обговорювали з ним, як він бачить ваші подальші відносини? Що він пропонує змінити щоб їх покращити?
А чого хочете Ви від цих стосунків? Ви почуваєте себе щасливою рядом з цією людиною ?

Здорові стосунки-це коли на любов відповідають любовю. А коли від партнера відчувається холод, хочеться відсторонитися. Якщо Ви хочете його переконати, щось "побороти", доказати-то це не про здороі стосунки.
Ви готові тягнути ці відносини на собі?


👍 радити психолога:

26-09-2022 21:10:44Доповнення від автора
Так обговорювали, він бачить спільне майбутнє зі мною. В плані як їх покращити ми ще не обговорювали, хочемо це зробити вживу, коли він приїде через тиждень. Я хочу отримати пораду, як мені правильно обговорювати цю ситуацію. Так я почуваю себе щасливою в цих стосунках, але на даному етапі мені дійсно його не вистачає


психолог онлайн
Тільки Ви знаєте, як "правильно" обговорювати цю ситуацію, бо це -Ваші відносини та Ваша кохана людина. Що для Вас означає "правильно"? Для мене "правильно"-це коли я хочу отримати бажаний результат. А це дуже схоже на маніпулювання. А так, загальні поради:бути щирою як з хлопцем, так і з собою (це для мене ок?). Обговорювати, що кожен з Вас очікує від цих стосунків, що готов робити, а що-ні.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу романтичних відносин, конфліктів між закоханими

26-09-2022 21:43:37Доповнення від автора
Дякую


психолог онлайн
Доброго вечора, Аньо.

Ви можете порадити хлопцеві походити разом на парну психотерапію, якщо він теж захоче працювати над стосунками.
Якщо не захоче - то можете звернутися до психолога сама, але не щоб змінити поведінку хлопця, а щоб визначитись з тим, що далі робити зі своїм життям.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Оксана Юрьевна Селезнева
Доброго вечора.
Було б добре говорити з позиції я.
Я переживаю, я пропоную, мені не вистачає..
Головне без претензій, адже тут у партнера автоматично включитися захисна реакція і далі конструктиву буде мало.
Безумовно варто говорити про те що є зараз і про те чого не вистачає, що заважає і до чого ви прагнете.Адже стосунки це велика робота для двох.
Також було б слушно взяти разом декілька зустрічей з психологом, якщо самостійно складно дійти до спільного знаменика.

👍 радити психолога:

26-09-2022 23:29:24Доповнення від автора
Дуже дякую


психолог онлайн
цитата:

Як обговорити цю проблему і пояснити йому, що можна це перебороти і далі будувати здорові відносини?

Что именно Вы хотите обговорить с Вашим молодым человеком?
Чтобы он "переборол" себя?
То есть Вы хотите, чтобы он изменился?
А у него есть такое желание?
цитата:

Я хочу отримати пораду, як мені правильно обговорювати цю ситуацію.

Существует большая вероятность, что самостоятельно Вы с этим не справитесь.
Поэтому Вам надо или идти вдвоем на семейную консультацию (очно или онлайн), или брать индивидуальную консультацию психолога, чтобы понимать, что и как будете говорить, конкретно, Вы.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Оксана Юрьевна Селезнева
цитата:

Але ми не хочемо закінчувати відносини, як правильно бути в такій ситуації?

Аню, доброго дня!
Тобто ви удвох бажаєте продовжувати стосунки, але зіткнулись з проблемою. Тому потрібно її дослідити. Ось, наприклад, цей момент - "я потребую багато уваги і мені його не вистачає."
Багато - це скільки? Як саме це виглядає на практиці? Чи можете Ви самі задовольняти більшість своїх потреб? Наскільки Ви самодостатня людина й таке інше?

І ще один момент - "наші відносини перетворюються в модель відносин його батьків і він починає себе вести як тато ( пофігістична модель) йому самому це не подобається і він незнає як з цим боротись, нехоче мучить цим мене.
Отже, хлопець виказує бажання не вимагати від нього більше, ніж він може Вам дати. Принаймні на тепер. Що буде далі - час покаже.
На що я хочу звернути Вашу увагу, так це на стиль побудови близькості. В кожного з Вас є свої, лише Вам притаманні риси і особливості. Добре, що ви їх усвідомлюєте і обговорюєте. Залишається при підтримці психолога навчитись пристосовувати свій стиль до партнера. І, звісно, робити це навзаєм.

Ответ отредактирован автором 27-09-2022 13:25:37


👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

25-09-2022 Прошлое
Психологічний аналіз творів

Рекомендуємо

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Как понять мысли и причины поступков других людей Как понять мысли и причины поступков других людей

Иногда нам кажется, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Но люди довольно непредсказуемы, со временем они меняют свои вкусы и убеждения и всегда ...

Тест на контрзависимость Тест на контрзависимость

Тест на контрзависимые привычки, показывающий уровень такого явления как контрзависимость (холодность, бегство от близости)

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

Чувства жертвы психологического насилия Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Признаки нездоровых отношений. Психология отношений Признаки нездоровых отношений. Психология отношений

Здоровые ли у вас отношения с партнером? Всего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобраться в этом довольно сложном и запутанном вопросе. Если у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматься и проработать слабые зоны взаимоотноотн

qr