У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Вихід із відносин

Доброго дня! Більше, ніж пів року тому розійшлись з хлопцем. Почуття були сильні та взаємні. Розійшлись через сварки по дрібницям. Цей час почуваю себе геть без енергії. Всі нові для мене справи, за які берусь, не виходять. З іншими хлопцями геть не цікаво спілкуватись (спілкуюсь через те, що мені скучно) а до романтичних відносин дійти нічого не може, тому що в мене немає навіть маленького прояву симпатії до інших хлопців. Кожного дня тривожність, головні болі, погіршення стану здоров‘я ( не знаю, чи зв‘язано це). Хлопець із яким розійшлись сам написав мені що сумує, що хоче бути зі мною, проявляв ініціативу, але як дійшло діло до розмови на цю тему, яку почала я, сказав, що більше нічого не хоче у житті і йому так легше. Це ще більше забирає в мене сили, нічого не хочеться робити.
Підкажіть, як правильно вчинити в цій ситуації? Чи можливе відновлення стосунків? Чи ці стосунки просто роблять мені гірше?
Питання від: ; Вік: 17

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Добрий вечір.
Для Вашого віку нерозділене кохання - надзвичайно сильне емоційне потрясіння. Адже гормональна перебудова організму, максималізм, перепади настрою та відсутність життєвого досвіду даються взнаки.
Я зараз уявляю Ваші почуття, адже кожен з нас їх переживав.
Спробуйте направити інтерес у нове русло - творчість, спорт. Зараз, головне мати, чим заповнити свій вільний час, щоб менше повертатись до роздумів. Нові враження, нова інформація, коло спілкування обов'язково повинні допомогти реабілітуватися після стресу. Варто дати час завершитися бурі емоцій й почекати з новими стосунками.

👍 радити психолога:

19-01-2023 23:05:15Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 332588 для Олена Миколаївна Рижа

Щиро дякую вам за відповідь! Але якщо всі дні забиті справами, тренуваннями, а повертаючись на місця де разом проводили час, або просто повертаючись ввечері додому після усих справ, голова автоматично забита думками, які ніяк не виходять. Як позбавитись цих думок, суму, якщо пройшло вже достатньо часу?


психолог онлайн
цитата:

почуваю себе геть без енергії

цитата:

Кожного дня тривожність

С этими симптомами Вам надо обратиться к врачу, чтобы исключить наличие психического заболевания (например, тревожного или тревожно-депрессивного).

И только после этого решать все остальные вопросы.
цитата:

Чи можливе відновлення стосунків?

В отношениях участвуют два человека. Поэтому у Вас есть Ваши 50%, на которые Вы можете что-либо сделать. В том числе и
цитата:

відновлення стосунків

цитата:

Чи ці стосунки просто роблять мені гірше?

Это решать Вам. Если
цитата:

Почуття були сильні та взаємні

то они могли никуда не деться ни у Вас, ни у него.
И если убрать
цитата:

сварки по дрібницям

то все может быть между вами хорошо.
цитата:

Як позбавитись цих думок

Убрать навязчивые мысли можно только в индивидуальной психотерапии, проработав то, что их вызывает.
Никакое переключение на дела, спорт, творчество и т.д., Вам не поможет, к сожалению. Потому что если бы работали такие рекомендации, психологи остались бы без работы.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу захоплень, закоханості та кохання


психолог онлайн
Доброго!
Для того, щоб зрозуміти, що робити, а потім і відпустити людину (якщо це буде правильним варіантом), потрібна психологічна робота зі спеціалістом. Щоб провести аналіз стосунків: як вони починалися, розвивалися, які кризи проходили, почуття обох на різних етапах, ступінь егоістичності та вміння йти назустріч один одному і т.д.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Гитара (2008)
фільмГитара (2008) теми: психосоматика желания потребности
Мама! (2017)
фільмМама! (2017) теми: кохання психіка отношения
Похороните меня за плинтусом

Рекомендуємо

Ревность. Что это и зачем? Ревность. Что это и зачем?

Что такое ревность? Почему она появляется? Зачем она нужна? Возможны ли отношения без нее? Зачем человек ревнует? Возможны ли отношения без ревности, контроля и власти над партнером? Упражнение.

Давай останемся Друзьями - или дружба между бывшими - миф или реальность? Давай останемся Друзьями - или дружба между бывшими - миф или реальность?

вот казалось бы - а почему бы и нет? если, мол, двое людей не могут быть в романтических отношениях - пусть будут хоть в дружеских! что здесь, собственно говоря, такого!?

Мечта о безусловной любви Мечта о безусловной любви

«Любовь матери – это блаженство и покой, ее не нужно добиваться и не нужно заслуживать. Но в безусловности материнской любви есть и отрицательная сторона. Ее не только не нужно заслуживать – ее невозможно добиться, невозможно создат

Любовь к женатому мужчине: табу или реальность? Любовь к женатому мужчине: табу или реальность?

Моя любимая подруга опять «вступила» в романтические отношения с уже женатым молодым человеком.. Наверное, он не собирается бросать семью ради нее. Наверное, он на ней не женится.

Когда любовь прошла и страсть остыла... Когда любовь прошла и страсть остыла...

С этим явлением сталкивается почти каждая семья, практически каждый человек. Научно доказано, что любовь в паре гостит не более 4 лет… можно ли влюбиться в одного и того же человека дважды? Трижды? …

Что такое любовь Что такое любовь

Сначало мы влюбляемся в наши собственные проекции, наделяем избранного/ную всемя самыми лучшими качествами что есть непосредственно в нас самих. Серотонин повышаеться и мы "играем в любовь".

qr