У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Втома від дитини

За рік материнства відчуваю надто багато емоцій щодо своєї ж дитини: злість,агресію,любов,втому,радість. Морально і фізично дуже втомилась, розумію що перетворююсь на якусь злу відьму. Часто зриваюсь на дитині, потім плачу і прошу вибачення. Підтримки немає, є лише чоловік,який майже без вихідних працює. Можливо варто попити якісь заспокійливі? Бо я бачу з кожним днем мій стан все гірше і гірше. До материнства готувалась, але по факту не витримую…

Питання від: ; Вік: 23

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Добрый вечер!
Скажите, какой возраст у ребенка? Похожее состояние переживают многие женщины, но очень важно, что Вы его осознаете. Ваш ребенок действительно чувствует Ваше состояние и это может отразится на его психическом развитии. Скажите, кто может Вам помочь в этой ситуации? Есть ли родственники или близкие люди? Возможно, что Вы можете взять себе помощницу на несколько часов, чтобы Вы могли выспаться или отдохнуть? Так же Вы можете обратиться к специалисту за помощью

Відредаговано автором 07-03-2023 20:16:26


👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрий день. Ви говорите з чоловіком про це? Як чоловік відноситься до дитини?

👍 радити психолога:

07-03-2023 20:33:24Доповнення від автора
Дитині рік, родичі є, які не чують мене і мої принципи у вихованні, харчуванні і тд. дитини. Лишити на них дитину-це ще більший стрес буде для мене. Можливо дійсно варто переглянути варіант з нянею, але є якийсь бар‘єр страху напевно, що з дитиною може щось статись
Думаю треба спочатку привести в порядок свій стан, позбутись того страху і тоді вже думати за няню. Це треба пройти психотерапію?

Виберіть психолога для консультування з приводу складнощів материнства, перинатального супроводу, підготовці до родів

07-03-2023 20:38:09Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 336317 для Віталія Юріївна Мельник

У чоловіка на це відповідь «ти в мене молодець, ти сильна і тд.», «ти ж знаєш,що я працюю, треба гроші заробляти, і тд». Коли вихідний- то може трохи провести часу з дитиною, решту відпочиває від роботи…. Це також мене пригнічує, бо кожне моє прохання взяти додатковий вихідний і ЯКІСНО провести час з дитиною, щоби нарешті Я мала вихідний- по суті ігнорується


психолог онлайн
цитата:

Можливо дійсно варто переглянути варіант з нянею, але є якийсь бар‘єр страху напевно, що з дитиною може щось статись

Можливо вам варто дослідити цей страх?
цитата:

Коли вихідний- то може трохи провести часу з дитиною, решту відпочиває від роботи…. Це також мене пригнічує, бо кожне моє прохання взяти додатковий вихідний і ЯКІСНО провести час з дитиною, щоби нарешті Я мала вихідний- по суті ігнорується

Вам це пригнічує, і як ви про це кажете чоловіку?
Чи є у вас з ним загалом контакт, секс, обіймання?

👍 радити психолога:

07-03-2023 21:44:32Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 336321 для Віталія Юріївна Мельник

Раніше казала постійно: і спокійно, і агресивно, і плакала, і просила.. Казала «я ціную те що ти працюєш для нас, ціную те що ти робиш для нас, але я дійсно дуже втомлююсь. Я також як і ти хочу собі вихідний. Хоча б один на місяць. І тд».Зараз вже рідко починаю про це розмову, бо немає нажаль сенсу. Контакт є, з цим все добре, але не знаю як до нього донести те чого хочу від нього я. Можливо він спеціально не хоче мені допогти, може він і дитину насправді не любить, хоча поводиться з дитиною дуже добре… А страх не знаю як дослідити… Треба пропрацювати зі спеціалістом чи як?


психолог онлайн
цитата:

Треба пропрацювати зі спеціалістом чи як?

Так, це найкращий спосіб. І вірю, що робота з психотерапевтом буде вам живильна в тому числі із тим запитом, з яким ви сюди прийшли.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрый вечер!
цитата:

Втома від дитини

Вы устали и Вам надо просто отдохнуть от ребенка.
И вариант с няней является наилучшим решением Вашей проблемы.
цитата:

Думаю треба спочатку привести в порядок свій стан, позбутись того страху і тоді вже думати за няню. Це треба пройти психотерапію?

Но дело в том, что даже если Вы будете работать в краткосрочном психотерапевтическом направлении, то проработка страхов займет минимум 3 месяца.
А отдых Вам нужен прямо сейчас.
цитата:

Можливо варто попити якісь заспокійливі?

Поэтому может действительно Вам будет проще обратиться к врачу?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
цитата:

До материнства готувалась, але по факту не витримую…

Доброго ранку. Є гарна книга "Мама на нулі". Там розписано, що відбувається з мамами, які самостійно або майже самостійно доглядають за маленькими дітьми, пояснюються причини сильної втоми, наводяться приклади та надаються рекомендації.
цитата:

Можливо дійсно варто переглянути варіант з нянею, але є якийсь бар‘єр страху напевно, що з дитиною може щось статись

Ви можете залишатись з дитиною і няненю, поки не впевнитесь, що з дитиною все буде добре, якщо Ви їх залишите. Спочатку можете залишати їх в одній кімнаті, і займатись в цей час своїми справами чи відпочивати в іншій. Якщо щось буде не так, Ви почуєте. А після того, як почнете більше довіряти няні, зможете виходити чи відпускати няню з дитиною на прогулянку. Також можна поставити камери і попередити про це няню.
цитата:

Контакт є, з цим все добре, але не знаю як до нього донести те чого хочу від нього я. Можливо він спеціально не хоче мені допогти, може він і дитину насправді не любить, хоча поводиться з дитиною дуже добре

Можливо, чоловік не розуміє, наскільки Вам тяжко, тому що не був в цій ролі. Або ж розуміє, але не витримує і тікає в роботу.

👍 радити психолога:

08-03-2023 07:18:16Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 336328 для Светлана Владимировна Киселевская

Напевно так і зроблю, дякую за відповідь

08-03-2023 07:19:55Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 336374 для Татьяна Штапова

Доброго ранку, книгу обов‘язково прочитаю і напевно все ж таки почну шукати няню. Дякую за відповідь

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Платформа
фільмПлатформа теми: безпорадність горе безысходность
Эксперимент ( Das Experiment )
фільмЭксперимент ( Das Experiment ) теми: тюрьма авторитет власть
Умница Уилл Хантинг (1997)
фільмУмница Уилл Хантинг (1997) теми: життєві цінності принятие себя психотерапия

Рекомендуємо

Мать - одиночка. Ребенок или аборт? Мать - одиночка. Ребенок или аборт?

Женщину, принимающую самостоятельное решение о рождении ребенка, хочется поддержать тем, что она будет права в любом случае, какой бы выбор ни сделала. Потому что правильных решений в данной ситуации нет. Есть много точек зрения на эту тему

Эмоциональное выгорание мам Эмоциональное выгорание мам

Эмоциональное выгорание мамы - как распознать? Эмоциональному выгоранию больше всего подвержены люди помогающих профессий - доктора, психологи, учителя, работники социальных служб и… мамы.

Когда беременность не наступает, или как заметить черную гориллу Когда беременность не наступает, или как заметить черную гориллу

Знаете как работает функция репродукции человека? Как у животных. Размножение возможно в комфортных и безопасных условиях окружающей среды.

Чому чоловіки не горять бажанням возитися з немовлям? Чому чоловіки не горять бажанням возитися з немовлям?

Лише невелика кількість майбутніх батьків згадають про практичну допомогу по догляду за дитиною, про намір розвивати спадкоємця, грати з ним вже з народження, - і тим паче небагато реально цим займатимуться.

qr