У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


з кожним днем люблю себе все менше

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Депресія » з кожним днем люблю себе все менше
Чесно кажучи, я не люблю в собі все і з кожним днем це росте.
Коли треба розповісти про себе, мені нема чого сказати, бо я нічого не вмію. Ненавиджу в собі те, що я не маю власного заробітку, але і на роботу не можу піти, мені здається що я тупа, нічого не вмію і всі мене будуть ненавидіти( таке було на попередній роботі ). Коли на мене кричать - я плачу, коли сказали, що я щось роблю не так(в м'якій формі) - гноблю себе, що я так опозорилась. Одного разу перебрала і попросила друга забрати. Я злякалась з себе, що всю ніч лежала і говорила < щоб я здохл@ >. Боюсь що скажуть інші, нічого не цікавить. Одна лише думка стати перед зеркалом і сказати < я себе люблю > викликає огиду. по поводі зовнішності притензій нема. Як душа без тіла. Лягати спати не хочу, бо завтра новий жахливий день, сплю довго, а потім гноблю себе за те, що проср@ла день ні на що. Жартую про те, що не доживу до старості, але помирати боюсь і ніколи не робила спроб. < За бить > я можу, але роблю боляче всім. Таке відчуття, що боюсь всі розачоровать, але до чого мені чужі люди, я от не знаю....
Питання від: ; Вік: 20

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Добрый день!
цитата:

з кожним днем люблю себе все менше

Вы не написали, какую помощь хотите получить от психологов.
Какой у вас вопрос к специалистам?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго ранку!
цитата:

З КОЖНИМ ДНЕМ ЛЮБЛЮ СЕБЕ ВСЕ МЕНШЕ

Зацікавило. А колись любили? Якщо відповідь "так", то пригадайте, коли це було, в якому віці?

І що може переживати людина, яка себе любить? Не зовні там усілякі речі і справи - навчання, робота, кар'єра, коло друзів тощо, а саме всередині, в своїй душі?

👍 радити психолога:

06-04-2023 11:09:57Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 338594 для Светлана Владимировна Киселевская

щось зробити з цим станом, полюбити себе

Виберіть психолога для консультування з приводу апатії та депресивного стану


психолог онлайн
Здравствуйте!
Не понимание своих ценностей и возможностей приводит к тому, что Вы сравниваете себя, боитесь разочаровать других. Отношение к себе формируется еще на ранних этапах детства и взаимоотношения с родителями.
Вам было бы хорошо поработать с психологом.
Есть хорошее упражнение "Квадрат Декарта", найдите его в интернете и пропишите его для себя.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
цитата:

щось зробити з цим станом, полюбити себе

Вам подойдут общие рекомендации по вашему запросу?
Или вы хотите решить эту проблему в индивидуальной психотерапии?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Проблеми з самооцінкою та відчуттям внутрішньої порожнечі можуть бути досить складними для вирішення, тому важливо звернутись за допомогою до професіоналів, наприклад, психотерапевта або психіатра. Ці спеціалісти допоможуть вам зрозуміти, звідки виникає ваша низька самооцінка і як з нею боротися, а також вирішити інші проблеми, що вас турбують. Не соромтеся звернутися за допомогою, це може допомогти вам поліпшити якість свого життя і знайти шлях до щастя.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Для людини від природи не властиве подібне ставлення до себе, бо воно деструктивне і вижити з таким неймовірно важко. Тому 100% це НЕ Ваша власна позиція, а навіяна тією психологічною атмосферою, в якій Ви зростали.
Як до Вас ставилися батько, мати, інша рідня? Наскільки вірили в Вас та Ваші здібності? Чи підтримували? Або навпаки стидали та звинувачували?

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Странники терпения (2020)
Очень легкая смерть
книгаОчень легкая смерть теми: умирание мати і дочка смерть

Рекомендуємо

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Тест на депрессию – шкала Занга Тест на депрессию – шкала Занга

Шкала Занга является мощным инструментом для предварительной оценки глубины депрессивного состояния.

Депресія - погляд 2023 Депресія - погляд 2023

За даними з різних джерел, депресію сьогодні виявляють лише у 50% клієнтів, які звернулися на консультацію до психолога, психотерапевта. Депресію людина не обирає. Не можна сказати, що хтось слабкий, не зміг впоратися зі стресом і тому зайшов у депр

Обесцененный человек Обесцененный человек

Люди, которым в детстве много и часто приходилось сталкиваться с обесцениванием со стороны своих родителей, во взрослой жизни вынужденно попадают в ситуации, где их ценность, как партнеров, специалистов, как людей, с равными другим правами ...

Постійно поганий настрій-норма чи депресія? Постійно поганий настрій-норма чи депресія?

Депресія небезпечна тим, що настає поступово і непомітно для людини, є прогресуючим захворюванням і швидко переходить у хронічний стан. В нормі настрій у людини зі здоровою психікою коливається в широких межах – від радості і захоплення до смутку, печалі і розпачу...

Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії

Депресія - це не просто сумний настрій і аж ніяк не лінь. Це боротьба із щоденними завданнями, які можуть викликати відчуття безсилля, безпорадності і самотності.

qr