У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Робота з психологом, психотерапевтом

У Психолога » Робота з психологом, психотерапевтом


стаття про консультації та психотерапію ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ РОБОТА З ПСИХОЛОГОМ БУЛА РЕЗУЛЬТАТИВНОЮ?

Відповім на це питання опираючись на теорію Транзакційного аналізу, методу, у якому я практикую.  Вважається, що особистість людини складається із 3-х частин: его-стани. Важливо, щоб бажання звернутися до психолога ішло з Дитячого его-стану.

стаття про консультації та психотерапію Чому психоетрапія не працює?

Якщо ви працювали з терапевтом чи психологом, можливо задумувались над тим, чому не стає краще? Чому психотерапія не працює?  В наш час психотерапія, психоаналіз, психологічне консультування стає...

стаття про консультації та психотерапію Проблеми швидкої психотерапії

Що не так з таким психологічним контентом? Я маю на увазі, так звану медійну психологію. З нею можна зіткнутися в соц.мережах, в ютубі, на рандомних сайтах де сотнями публікуються статті із психологічною просвітою.

стаття про консультації та психотерапію Чому психолог вам не друг? Клієнт-терапевтичні стосунки

Дружба і клієнт-терапевтичні стосунки будуються в різних психологічних кордонах. Саме тому в етичному кодексі психолога передбачена заборона роботи з друзями, партнерами, родичами і таке інше. А також заборона особистих стосунків з клієнтами

стаття про консультації та психотерапію Як екологічно порадити людині звернутися до психолога?

Іноді порада звернутися до психолога звучить як «ти хворий, йди лікуйся». Але як тоді вмовити близьку людину звернутися по допомогу до психолога? Якщо я бачу, що людина дійсно потребує допомоги, як їй делікатно запропонувати?

стаття про консультації та психотерапію Очікування підтримки від друга або від психолога

Буває, звертаєшся до друзів чи до спеціалістів психологів та, іноді, таке відчуття, що ти нібито зцілився, начебто і проблем не було!☺ Чи звикли ви звертатись до друзів або краще допомагає спеціаліст?

стаття про консультації та психотерапію Червоні прапорці на консультації у психолога

Якщо помітили на консультаціях щось з нижчепереліченого, то обговоріть це зі своїм психологом, попросіть його взяти супервізію по цьому питанню. Якщо психолог відмовляється брати відповідальність за свої дії, не хоче брати супервізію у спеціаліста...

стаття про консультації та психотерапію Оманливий образ психолога і психотерапевта

Хотів би поділитися своїми думками про сучасний образ психолога і психотерапевта та сучасного кліента. Думи мої песимістичні. Але час іде і змінює це на краще, є позитивні зрушення, я і це спостерігаю. Досі є такий образ психолога і психотерапевта,

стаття про консультації та психотерапію Будні психотерапевта або психотерапевт падлюка!

Будні психотерапевта або психотерапевт - ПАДЛЮКА. Трохи абстракції в статтю, але це справжня історія. Звертається доросла жінка, вона ж тьотя, для своєї племінниці з великим проханням допомогти...

стаття про консультації та психотерапію Чи потрібні поради?

Під час давання поради можуть проходити такі процеси: на рівні свідомості – побажання всього найкращого тому, хто страждає, а на несвідомому – спроба вберегти себе від подібних переживань, уникаючи їх і до того ж в якомусь сенсі радіючи, що це сталося не з тобою.

коментарів: 1
стаття про консультації та психотерапію Навіщо психоаналіз людині сучасності?

Психоаналіз сучасності – це мозаїка течій, теорії яких часом дуже різняться. Страждання сучасності відрізняються від страждань часів Фройда. Істеричні театри вже практично не зустрічаються, але натомість суспільство затоплює депресія.

стаття про консультації та психотерапію Починить самостоятельно или обратиться к мастеру?

Недавно поменяла машину. Теперь у меня вместо маленькой городской машинки - полноприводный внедорожник. Ура! Давно хотела кросовер. Но рассказать хочу о другом. Спустя 2 дня после покупки, загорелся у меня значок - красный треугольник с восклицател...

стаття про консультації та психотерапію Психотерапія - не чарівна пілюля, це кропітка праця.

В якийсь момент, з тих чи інших причин, людина вирішує змінити своє життя (почати самореалізовуватися, стати впевненішою). І задумується над психотерапією. Але можливі зміни, хоч і бажані, можуть сильно лякати. І це нормально ...

стаття про консультації та психотерапію Как работают расстановки и с чем. Расстановки, часть 1.

Родовая система включает в себя наших прямых предков (и не только). Папу и маму, их родителей - бабушек, дедушек, потом их родителей и т.д. - все 7 поколений. Иногда рисуют «птицу рода», говорят о «древе рода» или генеалогическом дереве.

стаття про консультації та психотерапію Еще раз о вопросе отношений в гештальт-терапии

Отношения - базовая потребность каждого человека. Качество эмоциональных отношений между клиентом и терапевтом имеют важное значение для процесса психотерапии.



Робота з психологом, психотерапевтом: інтерв'ю психологів

психологія Психотерапія і психотерапевти: основні питання й відповіді.

Хто такий психотерапевт і яку освіту він має мати? Скільки потрібно сеансів психотерапії та як часто треба ходити?

психологія Состояние практической психологии и психотерапии в Украине

Необходимо ли практикующему психологу, психотерапевту, иметь высшее психологическое образование? Как вы оцениваете состояние рынка психологических услуг в Украине?

психологія Влюбленность в психотерапевта

Появление романтических, сексуальных чувств к психотерапевту -- норма или повод для беспокойства?

психологія Психологическое консультирование и терапия онлайн

Отличается ли работа с психологом онлайн от очной и чем. Возможна ли психотерапия в удаленном формате.

психологія Гражданские и этические нормы работы психолога, а как на практике?

Как психологу защититься от неадекватных или "нечистоплотных" клиентов? Как клиенту защититься от "нечистоплотного" психолога?

психологія Работа психолога и оплата его услуг

О чём может свидетельствовать готовность психолога работать за чисто символическую плату? Бесплатная психологическая помощь - будет ли толк?

психологія Психологические тренинги

Какие бывают психологические тренинги? Тренинг или личная консультация? Что и в каких случаях выбрать?

психологія Практика психологического консультирования и психотерапии в Украине

Кто, с какими проблемами чаще всего приходит к психологу в Украине. Как люди находят практикующих психологов. Как выбрать себе психолога.


Психологічні фільми та книги про консультації та психотерапію

Питання психологу

Добрый день.
Ищу специалиста для себя. Диагностирован СДВГ (Neuroflex, Киев). Нужна помощь в коррекции. Хотелось бы специалиста из своего города.
Была медикаментозная терапия при другом диагнозе, была работа с психотерапевтом без медикаментозной терапии.

Доброго дня. Більше року тому розійшлися з дружиною за її ініціативи. Є маленький синочок, живе з колишньою. Розлучення було тяжким, але зараз ніби все вгамувалося. Нещодавно вона запропонувала піти на парну терапію, щоб спробувати знову налагодити стосунки. Я погодився, бо дійсно кохаю її та сина. Але мене турбує ця перспектива. Я чув, що при роботі з психологом, треба говорити чесно, щоб від роботи був ефект. Проте сам я звик завжди згладжувати конфлікти, не звинувачувати інших, не робити якихось зауважень людям, які мені дорогі. Якщо я реально почну на цій терапії розказувати про все, що мені не подобається в колишній дружині, з прикладами і власними відчуттями від її вчинків, то, ймовірно, ефект буде зовсім протилежним тому, якого ми прагнемо досягти. Я люблю її і приймаю її такою, як вона є. Але це не означає, що я сліпий і не бачу її недоліків чи не розумію як жахливо вона себе поводить, особливо щодо нашого сина. Тому я прошу Вашої поради - як себе вести? Казати все як є і як я відчуваю, чи все ж таки віддати їй ініціативу і мовчати про власну точку зору на все, що відбувалося? Чи можливо спрямувати терапію в майбутнє, щоб не чіпати того, що вона зробила в минулому, чи так воно не працює? Бо ж вона почне витягати з минулого події, в яких, як вона вважає, винен я. Але, якщо я відповім тим самим, це буде сварка, а не терапія. Ви знаєте, що звичайні люди сприймають психологів як чарівників, і я бачу, що вона чекає від цієї терапії якогось дива. Розкажіть, будь ласка, як воно все відбувається і як себе в такій ситуації поводити.

доброго вечора. нещодавно начебто набралась сміливості і вирішила, що хочу попросити допомоги.

в моїй сім'ї не найкраще фінансове становище, тож платну допомогу я не зможу отримати. також не дуже хочу, щоб батькам було про це відомо.
мені порадили, що я зможу безкоштовно звернутись до психіатра в державній лікарні, але я не знаю як? до кого звертатись і куди мені йти? я взагалі не знаю і не можу розібратись. чи варто мені кудись телефонувати? чи підходити в якісь лікарні? я зможу зробити це без відома батьків?

також, я знаю, що не варто розраховувати багато чого від безкоштовних речей, але я трохи боюсь, що мені якось нагрублять(?), накричать і скажуть щось образливе.

я так заплуталась, я зовсім не знаю що і як зробити, в кого це спитати. будь ласка, допоможіть. я буду неймовірно вдячна !!


Відео на тему

психолог Особливості роботи з гештальт-терапевтом. Гештальт-сесія. Гештальт підхід.

В чому особливість гештальт-підходу і в чому саме його відмінність від інших напрямків психотерапії? 💡 Розкриваю вам практичне значення гештальт-сесії: з чим ви точно зтикнетесь? чого оікувати? що ефективно? 📍 В цьому відео ви почуєте про: - базові принципи роботи гештальт-терапевта - різницю між присутністю собою та порушеннями меж - терапевтичні експерименти та їхнє значення - унікальність клієнт-терапевтичних стосунків - вагомість зворотнього зв'язку від терапевта - те, що відрізняє гештальт-сесію від інших

психолог Проблеми практичної психології в Україні

Застосування міжнародних стандартів роботи з військовослужбовцями у стадії діючої війни. Низький поріг входження у професію сфери ментального здоров’я. Чому варто запитувати у психологів про наявність освіти? Психолог та психотерапевт. Чому різниця важлива, а суперечки досі тривають?

психолог Я, клієнтцентрована психотерапія та прийняття себе

Чим ми займаємося на консультаціях і чому прийняття себе - важлива умова для зміни в клієнтцентрованій психотерапії? Чи можна змінити те, що заперечується та не приймається нами?


Ще більше відео

Рекомендуємо

Сколько длится консультация у психолога и что такое сеттинг? Сколько длится консультация у психолога и что такое сеттинг?

Соблюдение этих базовых в работе с психологом условий позволит провести ее качественно и эффективно.

Як вибрати психотерапевта (або психолога) Як вибрати психотерапевта (або психолога)

Як вибрати такого психолога, який допоможе вийти з важкої ситуації, призведе до позитивних змін в житті, бажаного результату? Чи підходить вам психотерапевт? Як знайти свого психотерапевта та найкращого психолога?

Хочу рассказать вам о том, как проходит консультация Хочу рассказать вам о том, как проходит консультация

Как вести себя на первом приеме у психолога, какие существуют правила, как подготовиться к приему?

О псевдоспециалистах О псевдоспециалистах

Видя сегодня масштабы упомянутого процесса истероидного «впаривания» услуг, становится грустно, очень хочется посоветовать многим следовать своим ценностям...

10 самых популярных мифов о психотерапии и их разоблачение 10 самых популярных мифов о психотерапии и их разоблачение

Список распространенных заблуждений о последствиях психотеапии и их опровержение практикующим психологом-психотерапевтом.

Для чего нужен психолог и как его выбрать?                      Для чего нужен психолог и как его выбрать?

Где искать хорошего психолога и как выбрать толкового специалиста. Простые советы. Ищите психолога на качественном и проверенном ресурсе. Внимательно изучайте информацию о психологе.

Как правильно выбрать психолога: 12 правил Как правильно выбрать психолога: 12 правил

Как правильно выбрать психолога - критерии выбора психолога - 12 основных условий! Критерии отбора хорошего психолога или психотерапевта, на что обратить внимание? Психолог, предоставляющий профессиональные услуги, должен имеет базовое образование

Психолог не обязан обслуживать всех … Психолог не обязан обслуживать всех …

Зачем идут на прием к психологу? За поддержкой, за пониманием, за безусловным принятием. И это то, за что психологу платят деньги.



Повернутись до ...
qr