У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Робота з психологом, психотерапевтом

У Психолога » Робота з психологом, психотерапевтом


стаття про консультації та психотерапію Чому психоетрапія не працює?

Якщо ви працювали з терапевтом чи психологом, можливо задумувались над тим, чому не стає краще? Чому психотерапія не працює?  В наш час психотерапія, психоаналіз, психологічне консультування стає...

стаття про консультації та психотерапію Проблеми швидкої психотерапії

Що не так з таким психологічним контентом? Я маю на увазі, так звану медійну психологію. З нею можна зіткнутися в соц.мережах, в ютубі, на рандомних сайтах де сотнями публікуються статті із психологічною просвітою.

стаття про консультації та психотерапію Чому психолог вам не друг? Клієнт-терапевтичні стосунки

Дружба і клієнт-терапевтичні стосунки будуються в різних психологічних кордонах. Саме тому в етичному кодексі психолога передбачена заборона роботи з друзями, партнерами, родичами і таке інше. А також заборона особистих стосунків з клієнтами

стаття про консультації та психотерапію Як екологічно порадити людині звернутися до психолога?

Іноді порада звернутися до психолога звучить як «ти хворий, йди лікуйся». Але як тоді вмовити близьку людину звернутися по допомогу до психолога? Якщо я бачу, що людина дійсно потребує допомоги, як їй делікатно запропонувати?

стаття про консультації та психотерапію Очікування підтримки від друга або від психолога

Буває, звертаєшся до друзів чи до спеціалістів психологів та, іноді, таке відчуття, що ти нібито зцілився, начебто і проблем не було!☺ Чи звикли ви звертатись до друзів або краще допомагає спеціаліст?

стаття про консультації та психотерапію Червоні прапорці на консультації у психолога

Якщо помітили на консультаціях щось з нижчепереліченого, то обговоріть це зі своїм психологом, попросіть його взяти супервізію по цьому питанню. Якщо психолог відмовляється брати відповідальність за свої дії, не хоче брати супервізію у спеціаліста...

стаття про консультації та психотерапію Оманливий образ психолога і психотерапевта

Хотів би поділитися своїми думками про сучасний образ психолога і психотерапевта та сучасного кліента. Думи мої песимістичні. Але час іде і змінює це на краще, є позитивні зрушення, я і це спостерігаю. Досі є такий образ психолога і психотерапевта,

стаття про консультації та психотерапію Будні психотерапевта або психотерапевт падлюка!

Будні психотерапевта або психотерапевт - ПАДЛЮКА. Трохи абстракції в статтю, але це справжня історія. Звертається доросла жінка, вона ж тьотя, для своєї племінниці з великим проханням допомогти...

стаття про консультації та психотерапію Чи потрібні поради?

Під час давання поради можуть проходити такі процеси: на рівні свідомості – побажання всього найкращого тому, хто страждає, а на несвідомому – спроба вберегти себе від подібних переживань, уникаючи їх і до того ж в якомусь сенсі радіючи, що це сталося не з тобою.

коментарів: 1
стаття про консультації та психотерапію Навіщо психоаналіз людині сучасності?

Психоаналіз сучасності – це мозаїка течій, теорії яких часом дуже різняться. Страждання сучасності відрізняються від страждань часів Фройда. Істеричні театри вже практично не зустрічаються, але натомість суспільство затоплює депресія.

стаття про консультації та психотерапію Починить самостоятельно или обратиться к мастеру?

Недавно поменяла машину. Теперь у меня вместо маленькой городской машинки - полноприводный внедорожник. Ура! Давно хотела кросовер. Но рассказать хочу о другом. Спустя 2 дня после покупки, загорелся у меня значок - красный треугольник с восклицател...

стаття про консультації та психотерапію Психотерапія - не чарівна пілюля, це кропітка праця.

В якийсь момент, з тих чи інших причин, людина вирішує змінити своє життя (почати самореалізовуватися, стати впевненішою). І задумується над психотерапією. Але можливі зміни, хоч і бажані, можуть сильно лякати. І це нормально ...

стаття про консультації та психотерапію Как работают расстановки и с чем. Расстановки, часть 1.

Родовая система включает в себя наших прямых предков (и не только). Папу и маму, их родителей - бабушек, дедушек, потом их родителей и т.д. - все 7 поколений. Иногда рисуют «птицу рода», говорят о «древе рода» или генеалогическом дереве.

стаття про консультації та психотерапію Еще раз о вопросе отношений в гештальт-терапии

Отношения - базовая потребность каждого человека. Качество эмоциональных отношений между клиентом и терапевтом имеют важное значение для процесса психотерапии.

стаття про консультації та психотерапію Моё видение супервизии

Время от времени гештальт-терапевт приходит к супервизору, чтобы что-то понять о том, что происходит с ним и его клиентом. Гештальт-терапевт приходит в надежде, что после разговора с супервизором произойдут желанные изменения в его состоянии или в егРобота з психологом, психотерапевтом: інтерв'ю психологів

психологія Психотерапія і психотерапевти: основні питання й відповіді.

Хто такий психотерапевт і яку освіту він має мати? Скільки потрібно сеансів психотерапії та як часто треба ходити?

психологія Состояние практической психологии и психотерапии в Украине

Необходимо ли практикующему психологу, психотерапевту, иметь высшее психологическое образование? Как вы оцениваете состояние рынка психологических услуг в Украине?

психологія Влюбленность в психотерапевта

Появление романтических, сексуальных чувств к психотерапевту -- норма или повод для беспокойства?

психологія Психологическое консультирование и терапия онлайн

Отличается ли работа с психологом онлайн от очной и чем. Возможна ли психотерапия в удаленном формате.

психологія Гражданские и этические нормы работы психолога, а как на практике?

Как психологу защититься от неадекватных или "нечистоплотных" клиентов? Как клиенту защититься от "нечистоплотного" психолога?

психологія Работа психолога и оплата его услуг

О чём может свидетельствовать готовность психолога работать за чисто символическую плату? Бесплатная психологическая помощь - будет ли толк?

психологія Психологические тренинги

Какие бывают психологические тренинги? Тренинг или личная консультация? Что и в каких случаях выбрать?

психологія Практика психологического консультирования и психотерапии в Украине

Кто, с какими проблемами чаще всего приходит к психологу в Украине. Как люди находят практикующих психологов. Как выбрать себе психолога.


Психологічні фільми та книги про консультації та психотерапію

Питання психологу

Я посещала школьного психолога несколько лет назад и мне сказали что у меня повышенное тревожность, боязнь будущего. с тех пор я не была к психологу, боюсь что не найду подходящего. У меня до сих пор боязнь всего и тревожность. Ещё я поинтересовалась и узнала про прл, я знаю что невозможно самому этот диагноз поставить, и хотела узнать возможность ли поставить диагноз чего-то только с одного сеанса у психолога или у психиатра. Я заметила следующие симптомы:
Интенсивная страсть или ненависть к другим людям.

Чувство пустоты и одиночества.

Частые изменения настроения и эмоциональная нестабильность.

Частые конфликты в отношениях с окружающими.

Саморазрушительное поведение, включая голодание и физические повреждения.

Чувство неполноценности и низкой .

И это только малую часть, всё это меня проследует уже несколько лет, с 13 лет, проживать каждый день с кучей эмоций и тревожностью очень сложно.
Пожалуйста скажите мне если необходимо пойти к психиатру/психологу или можно как-то самой во всём разобраться и пройти через всё это.

Доброго дня, шановні психологи!

Маю намір звернутися до психолога / психотерапевта.
Давно читаю цей сайт. Завдяки цьому стала краще себе розуміти в деяких аспектах. Однак цього недостатньо.

За час читання сайту виникла довіра до відповідей пʼяти психологів / психотерапевтів. Відповіді на питання цих психологів мені відгукуються, а це як мені здається головне при виборі, бо як ще можна обрати людину, який довірити внутрішній світ.

Однак я не можу обрати.
Я відчуваю, що найкраще змогла б відкритися жінці і приблизно мого віку.
Однак враховуючи мій запит, невдале особисте життя, можливо краще було б звернутися до психолога-чоловіка. Я читала, що необхідно прожити досвід безпечної близькості, який в ідеалі формується в рамках спілкування клієнта і психолога / психотерапевта, і якщо проблеми з особистим життям, то краще б це була людина протилежної статі.
Щодо віку в мене ж стереотип, що краще звернутися до людини мого віку, бо людина старшого віку мене гірше розумітиме. Однак я сама розумію, що це - стереотип.

Підкажіть, будь-ласка, з професійної точки зору, як можна досягти найкращого терапевтичного ефекту для клієнта: коли клієнт одразу може більш відверто спілкуватися чи все ж таки, обрати людину протилежної статі, щоб в перспективі пережити досвід безпечної близькості саме з людиною протилежної статі, однак прийдеться долати соромʼязливість і відповідно процес, я так розумію уповільниться? І чи надавати такого вже значення віку?

У меня есть две проблемы которые мешают мне быть счастливой. Первая проблема во мне, вторая в отношениях с партнёром из-за меня по-большей степени. Я считаю себя очень глупой и из-за этого у меня проблемы с самооценкой. Когда я хочу что-то узнать, понять, я начинаю писать свой вопрос в гугл и когда читаю информацию то не понимаю её, или не укладывается с первого раза и начинается некая зацикленность и я по многу раз перечитываю пока точно не буду уверенна в том, что поняла. Вот к примеру недавно узнавала чем полезна смесь семечек и перечитывала неоднократно информацию и пересказывала сама себе чтобы убедиться,что поняла и вот на следующий день рассказала знакомой ,что решила такую смесь употреблять, так как это полезно и она меня спросила чем же она полезна а у меня вся та информация вылетела с головы и я не смогла дать хороший, уверенный ответ. И так во многом. Или когда мне говорят что-то, у меня путаница в голове возникает, я вроде поняла, но не знаю правильно ли точно или нет. Часто забываю детали разговора, не могу вспомнить ,что я сказала точно или тот с кем говорила и начинаю прокручивать его по многу раз в голове, чтобы вспомнить. На это может уйти час. Вижу что у других людей с этим нет проблем. Логическое мышление хромает, туплю часто, рассеянность присутствует и чтобы я не делала, всё не так. В классе была одной из худшей учениц, на работах тоже допускала ошибки часто, вряд ли бы кто-то хотел такого человека брать на ответственную работу. Смотрю на других людей и думаю как им повезло, что они не я.. Потому что мне всегда все не понятно и в голове бардак. Если где-то нужно включить логику, в голове появляется каша и это как задача сложная для меня и уходит на эту задачу намного больше времени, чем ушло бы у другого человека. Я как тугодум. В прошлом году была депрессия, диагноз поставил мне врач и я пила даже антидепрессанты, так как много было ситуаций где я вообще не понимала людей и голова не соображала, было ощущение как будто я все по другому понимаю, не как все. Из-за этого моё состояние ухудшалось всё больше и больше. Я даже делала МРТ и результаты показали ,что у меня все нормально. Только благодаря таблеткам я вышла с этого ужасного состояния и просто перестала зацикливаться на том, что я что-то не поняла или не знаю. Сейчас всё назад возвращается. Вот читаю книгу и одну страницу перечитываю уже раз тридцатый потому что мне кажется,что автор написал не правильно что-то или объяснил не так и место того чтобы оставить эту страницу я её перечитываю постоянно. И так на всём зацикливаюсь. На разговорах, на фильмах, на фразах. Ещё и проблемы в отношениях. Собираюсь начать пить снова таблетки, так как не выдерживаю саму себя, ещё и нервничаю постоянно. Вторая проблема заключается в том, что я контролирую партнёра своего. Меня многое раздражает и мне тяжело от этого избавиться. Хотя я знаю как, так как читала много за отношения и даже не раз обращалась к психологу. Вот раздражает то, что он в телефоне много сидит или то, что выходит к знакомым своим и ему постоянно названивают они. Я беспокойство чувствую в моменты, когда он уходит к ним и обиду с гневом. Во время злости я не могу себя успокоить и начинаю ему говорить всякий бред не нужный и в итоге начинаю просто долго плакать, так как не могу себя успокоить и понимаю, что в какой раз я снова сорвалась. Не сдержала себя. Хотя обещала себе и ему, что поменяюсь. Головой понимаю как правильно нужно поступать, а чувства свои и эмоции контролировать не могу. Постоянно мозг ему выношу. Много мыслей пробегает плохих за себя. Что я псих, что я глупая и даже отношения не могу нормально построить. Ходячая проблема в общем. Чувствую себя в эти моменты монстром.. Мой партнёр ко мне хорошо относится и ради меня бросил вредную привычку, и вот я хочу ради нас и себя поменяться тоже. Убрать этот контроль, этот абьюз в себе, стать спокойнее, да и вообще кардинально себя поменять внутри. Не тянуть больше на дно себя и любимого. Посоветуйте пожалуйста как быть и с чего начать🙏


Відео на тему

психолог Особливості роботи з гештальт-терапевтом. Гештальт-сесія. Гештальт підхід.

В чому особливість гештальт-підходу і в чому саме його відмінність від інших напрямків психотерапії? 💡 Розкриваю вам практичне значення гештальт-сесії: з чим ви точно зтикнетесь? чого оікувати? що ефективно? 📍 В цьому відео ви почуєте про: - базові принципи роботи гештальт-терапевта - різницю між присутністю собою та порушеннями меж - терапевтичні експерименти та їхнє значення - унікальність клієнт-терапевтичних стосунків - вагомість зворотнього зв'язку від терапевта - те, що відрізняє гештальт-сесію від інших

психолог Проблеми практичної психології в Україні

Застосування міжнародних стандартів роботи з військовослужбовцями у стадії діючої війни. Низький поріг входження у професію сфери ментального здоров’я. Чому варто запитувати у психологів про наявність освіти? Психолог та психотерапевт. Чому різниця важлива, а суперечки досі тривають?

психолог Я, клієнтцентрована психотерапія та прийняття себе

Чим ми займаємося на консультаціях і чому прийняття себе - важлива умова для зміни в клієнтцентрованій психотерапії? Чи можна змінити те, що заперечується та не приймається нами?


Ще більше відео
Обговорення про консультації та психотерапію на форумі
психология Сайт психологічної допомоги для ветеранів
психология Загальна кількість звернень по психологічну допомогу в 2023 році в Україні зросла втричі.
психология Безкоштовний онлайн-чат психологічної підтримки для чоловіків від UNFPA

Рекомендуємо

Сколько длится консультация у психолога и что такое сеттинг? Сколько длится консультация у психолога и что такое сеттинг?

Соблюдение этих базовых в работе с психологом условий позволит провести ее качественно и эффективно.

Як вибрати психотерапевта (або психолога) Як вибрати психотерапевта (або психолога)

Як вибрати такого психолога, який допоможе вийти з важкої ситуації, призведе до позитивних змін в житті, бажаного результату? Чи підходить вам психотерапевт? Як знайти свого психотерапевта та найкращого психолога?

Хочу рассказать вам о том, как проходит консультация Хочу рассказать вам о том, как проходит консультация

Как вести себя на первом приеме у психолога, какие существуют правила, как подготовиться к приему?

О псевдоспециалистах О псевдоспециалистах

Видя сегодня масштабы упомянутого процесса истероидного «впаривания» услуг, становится грустно, очень хочется посоветовать многим следовать своим ценностям...

10 самых популярных мифов о психотерапии и их разоблачение 10 самых популярных мифов о психотерапии и их разоблачение

Список распространенных заблуждений о последствиях психотеапии и их опровержение практикующим психологом-психотерапевтом.

Для чего нужен психолог и как его выбрать?           Для чего нужен психолог и как его выбрать?

Где искать хорошего психолога и как выбрать толкового специалиста. Простые советы. Ищите психолога на качественном и проверенном ресурсе. Внимательно изучайте информацию о психологе.

Как правильно выбрать психолога: 12 правил Как правильно выбрать психолога: 12 правил

Как правильно выбрать психолога - критерии выбора психолога - 12 основных условий! Критерии отбора хорошего психолога или психотерапевта, на что обратить внимание? Психолог, предоставляющий профессиональные услуги, должен имеет базовое образование

Психолог не обязан обслуживать всех … Психолог не обязан обслуживать всех …

Зачем идут на прием к психологу? За поддержкой, за пониманием, за безусловным принятием. И это то, за что психологу платят деньги.Повернутись до ...
qr