У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Робота з психологом, психотерапевтом

У Психолога » Робота з психологом, психотерапевтом


стаття про консультації та психотерапію Оманливий образ психолога і психотерапевта

Хотів би поділитися своїми думками про сучасний образ психолога і психотерапевта та сучасного кліента. Думи мої песимістичні. Але час іде і змінює це на краще, є позитивні зрушення, я і це спостерігаю. Досі є такий образ психолога і психотерапевта,

стаття про консультації та психотерапію Будні психотерапевта або психотерапевт падлюка!

Будні психотерапевта або психотерапевт - ПАДЛЮКА. Трохи абстракції в статтю, але це справжня історія. Звертається доросла жінка, вона ж тьотя, для своєї племінниці з великим проханням допомогти...

стаття про консультації та психотерапію Чи потрібні поради?

Під час давання поради можуть проходити такі процеси: на рівні свідомості – побажання всього найкращого тому, хто страждає, а на несвідомому – спроба вберегти себе від подібних переживань, уникаючи їх і до того ж в якомусь сенсі радіючи, що це сталося не з тобою.

коментарів: 1
стаття про консультації та психотерапію Навіщо психоаналіз людині сучасності?

Психоаналіз сучасності – це мозаїка течій, теорії яких часом дуже різняться. Страждання сучасності відрізняються від страждань часів Фройда. Істеричні театри вже практично не зустрічаються, але натомість суспільство затоплює депресія.

стаття про консультації та психотерапію Починить самостоятельно или обратиться к мастеру?

Недавно поменяла машину. Теперь у меня вместо маленькой городской машинки - полноприводный внедорожник. Ура! Давно хотела кросовер. Но рассказать хочу о другом. Спустя 2 дня после покупки, загорелся у меня значок - красный треугольник с восклицател...

стаття про консультації та психотерапію Психотерапія - не чарівна пілюля, це кропітка праця.

В якийсь момент, з тих чи інших причин, людина вирішує змінити своє життя (почати самореалізовуватися, стати впевненішою). І задумується над психотерапією. Але можливі зміни, хоч і бажані, можуть сильно лякати. І це нормально ...

стаття про консультації та психотерапію Как работают расстановки и с чем. Расстановки, часть 1.

Родовая система включает в себя наших прямых предков (и не только). Папу и маму, их родителей - бабушек, дедушек, потом их родителей и т.д. - все 7 поколений. Иногда рисуют «птицу рода», говорят о «древе рода» или генеалогическом дереве.

стаття про консультації та психотерапію Еще раз о вопросе отношений в гештальт-терапии

Отношения - базовая потребность каждого человека. Качество эмоциональных отношений между клиентом и терапевтом имеют важное значение для процесса психотерапии.

стаття про консультації та психотерапію Моё видение супервизии

Время от времени гештальт-терапевт приходит к супервизору, чтобы что-то понять о том, что происходит с ним и его клиентом. Гештальт-терапевт приходит в надежде, что после разговора с супервизором произойдут желанные изменения в его состоянии или в ег

стаття про консультації та психотерапію Если Вы первый раз у психолога ..

Первый визит к психологу часто вызывает у клиентов много вопросов. Давайте рассмотрим, как же он происходит. Любое знакомство начинается с истории о себе. При этом и психолог вкратце рассказывает о себе, представляется и, конечно же...

стаття про консультації та психотерапію І казки мають правила

Казкотерапію деякі автори відносять до одного з видів арт-терапії напрямком, але деякі переконані, що це все-таки окремий напрямок. Як впливають казки, міфи, легенди, історії на особистість? Якщо ми згадаємо своє дитинство, наповнене казками

стаття про консультації та психотерапію Есть ли у вашей Души доктор?

У моей есть. Доктор-психотерапевт, которого моя Душа нашла сама и сказала: - Вот этому доктору верю! К другим не пойду! Веди!

стаття про консультації та психотерапію Хочу посетить психолога!

Кто такой психолог? Берегитесь шарлатанов! Профессиональные психологи – кто они? Зачем вообще идти к психологу? Виды и типы психологической работы. Как выбрать себе хорошего специалиста?

стаття про консультації та психотерапію Як підготуватися до онлайн консультації з психологом?

В онлайн просторі відповідальність за свою частину віртуального кабінету лежить на клієнті. Як підготуватися до онлайн консультації з психологом (психотерапевтом)? 10 кроків та чек-лист.Робота з психологом, психотерапевтом: інтерв'ю психологів

психологія Состояние практической психологии и психотерапии в Украине

Необходимо ли практикующему психологу, психотерапевту, иметь высшее психологическое образование? Как вы оцениваете состояние рынка психологических услуг в Украине?

психологія Влюбленность в психотерапевта

Появление романтических, сексуальных чувств к психотерапевту -- норма или повод для беспокойства?

психологія Психологическое консультирование и терапия онлайн

Отличается ли работа с психологом онлайн от очной и чем. Возможна ли психотерапия в удаленном формате.

психологія Гражданские и этические нормы работы психолога, а как на практике?

Как психологу защититься от неадекватных или "нечистоплотных" клиентов? Как клиенту защититься от "нечистоплотного" психолога?

психологія Работа психолога и оплата его услуг

О чём может свидетельствовать готовность психолога работать за чисто символическую плату? Бесплатная психологическая помощь - будет ли толк?

психологія Психологические тренинги

Какие бывают психологические тренинги? Тренинг или личная консультация? Что и в каких случаях выбрать?

психологія Практика психологического консультирования и психотерапии в Украине

Кто, с какими проблемами чаще всего приходит к психологу в Украине. Как люди находят практикующих психологов. Как выбрать себе психолога.

психологія Психология и психиатрия

Роль психолога в работе с психически больными людьми, сотрудничество психолога и психиатра


Психологічні фільми та книги про консультації та психотерапію

Питання психологу

Меня все раздражает ...Не могу взять ответственность за свою жизнь...Когда стоит заканчивать ходить к психологу и как єто правильно сделать? Я чувствую вину перед психологом,что лишаю его выручки,когда уйду. Как выкинуть эти мысли из головы?

Очень активный не могу долго стоять на одном месте сидеть и тд, могу что-то писать отвлечься и написать то на что отвеклся а ту мысль я уже забыл мне нужно записывать что-то важное чтобы не забыть, могу забрать что сделал за день(лет 7 назад помню что спрашивали чо у меня прощишло за день я не мог вспомнить что я делал). Я не знаю может ли быть диагнозом?

Доброго дня. Про себе. Жінка, 35 років, є робота, є епілепсія. Стаж захворювання 19 років.
За час війни здоров\'я погіршилось. За весь час захворювання я так і не знайшла відповіді на питання, чому я маю приймати себе, любити себе такою, коли: є захворювання, це видно, це неприємно, це не можна сховати під макіяжем чи ще якось. Я вже зверталась до спеціалістів. Що я почула? "Ну ви лікуєтесь. Ви гроші витрачаєте. Не треба ненавидіти себе. Можливо у вас ще питання є, давайте їх обговоримо"
"Що ви відчуваєте? Я ненавижу себе. Дратує власний голос, власна мова. Не хочу взагалі нічого відчувати. Нууу тоді вам не треба до психолога"
Для розуміння ситуації зі мною спілкуються або по роботі або за гроші(психолог, тренер та ін.)
В кращому випадку це буде корректно. В гіршому випадку, я дізнаюся, чому моє захворювання не можна приховати, та людині то неприємно.
Я розумію що ніхто нікому нічого не винен. Не розумію, чому ефтаназія в нашій країні заборонено.
Це окрема історія пошуку, як то втілити і чому це заборонено. Не покидає відчуття, що то не честно.
Я писала що стан погіршився. Так ось, щоб дізнатися що буде далі, знадобитися змінити 5!!! лікарів-психіатрів. Щоб зі мною ТУПО КОРЕКТНО
поговорили. Без осуду відповіли на мої запитання.
Зараз бувають дисфорії. Це коли ДРАТУЮТЬ ЛЮДИ!. Настільки, що є бажання нанести фізичну шкоду незнайомцю. Чи не незнайомцю.
Просто тому, що людині добре, а тобі морально погано.
Як це лікується? Ніяк.
Що далі? Зниження інтелекту. В гіршому випадку до 200 слів рідною мовою. Розпад особистості. Все...

Я не знаю скільки я ще зможу працювати? Лікар каже зараз важко, зараз дратують люди. Далі буде гірше.

Я не знаю як радіти життю з такими вихідними даними? Критика до особистої поки що збережена.

Прохання не пропонувати спостереження за природою. Коли мене не буде, природа залишиться.

Прохання не пропонувати спілкування з такими як я. Більшість людей з епілепсію не працюють і не навчаються. Таке спілкування мені не потрібно.

Ще є декілька мінусів. В місті, де я мешкаю, з розваг є або їжа або літрабол. Велосипед не варіант. Є проблема бродячих собак.
Зараз я працюю по 50-55 годин на тиждень(Або погоджуєшся, або звільнюєшся). Коли крім їжі задоволень немає, це не додає настрою.
Чим займаються місцеві? Народжують 5 дітей, прибиранням(не жарт). Мити вікна в 0 градусів це норма.
Відвідують церкву, як місце де можна показати себе,новий одяг, автівку...
Переїхати не варіант. Поїхати за кордон не варіант. З хворобою я не вивчу мову.

Якщо у вашому уявленні:епілепсія виліковна(так. не завжди), держава допомагає з пошуком роботи, ефтаназія це погано...прохання не писати.
Дякую 🙏


Відео на тему

психолог Проблеми практичної психології в Україні

Застосування міжнародних стандартів роботи з військовослужбовцями у стадії діючої війни. Низький поріг входження у професію сфери ментального здоров’я. Чому варто запитувати у психологів про наявність освіти? Психолог та психотерапевт. Чому різниця важлива, а суперечки досі тривають?

психолог Я, клієнтцентрована психотерапія та прийняття себе

Чим ми займаємося на консультаціях і чому прийняття себе - важлива умова для зміни в клієнтцентрованій психотерапії? Чи можна змінити те, що заперечується та не приймається нами?

психолог 2 унікальні особливості клієнтцентрованої психотерапії

1. Консультант або терапевт озвучує тільки те повідомлення, яке буде корисним для клієнта. 2. Консультант або терапевт не озвучує інсайти, розуміння та переосмислення ситуації замість клієнта. У цьому відео ви отримаєте коротку відповідь на запитання чому в недирективному процесі клієнтцентрованої психотерапії терапевт здебільшого мовчить, даючи зворотній зв'язок на самовираження клієнта. #психолог #іванрудий #психологіванрудий #практичнийпсихолог #клієнтцентрованийтерапевт #клієнтц


Ще більше відео
Обговорення про консультації та психотерапію на форумі
психология Безкоштовний онлайн-чат психологічної підтримки для чоловіків від UNFPA
психология Сайт «У Психолога» внесено до "Роскомнадзор"
психология В Україні запустили реєстр психологів, які бажають допомагати в реабілітації ветеранів

Рекомендуємо

Сколько длится консультация у психолога и что такое сеттинг? Сколько длится консультация у психолога и что такое сеттинг?

Соблюдение этих базовых в работе с психологом условий позволит провести ее качественно и эффективно.

Як вибрати психотерапевта (або психолога) Як вибрати психотерапевта (або психолога)

Як вибрати такого психолога, який допоможе вийти з важкої ситуації, призведе до позитивних змін в житті, бажаного результату? Чи підходить вам психотерапевт? Як знайти свого психотерапевта та найкращого психолога?

Хочу рассказать вам о том, как проходит консультация Хочу рассказать вам о том, как проходит консультация

Как вести себя на первом приеме у психолога, какие существуют правила, как подготовиться к приему?

О псевдоспециалистах О псевдоспециалистах

Видя сегодня масштабы упомянутого процесса истероидного «впаривания» услуг, становится грустно, очень хочется посоветовать многим следовать своим ценностям...

10 самых популярных мифов о психотерапии и их разоблачение 10 самых популярных мифов о психотерапии и их разоблачение

Список распространенных заблуждений о последствиях психотеапии и их опровержение практикующим психологом-психотерапевтом.

Для чего нужен психолог и как его выбрать?           Для чего нужен психолог и как его выбрать?

Где искать хорошего психолога и как выбрать толкового специалиста. Простые советы. Ищите психолога на качественном и проверенном ресурсе. Внимательно изучайте информацию о психологе.

Как правильно выбрать психолога: 12 правил Как правильно выбрать психолога: 12 правил

Как правильно выбрать психолога - критерии выбора психолога - 12 основных условий! Критерии отбора хорошего психолога или психотерапевта, на что обратить внимание? Психолог, предоставляющий профессиональные услуги, должен имеет базовое образование

Психолог не обязан обслуживать всех … Психолог не обязан обслуживать всех …

Зачем идут на прием к психологу? За поддержкой, за пониманием, за безусловным принятием. И это то, за что психологу платят деньги.Повернутись до ...
qr