У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Робота з психологом, психотерапевтом

У Психолога » Робота з психологом, психотерапевтом


стаття про консультації та психотерапію Як екологічно порадити людині звернутися до психолога?

Іноді порада звернутися до психолога звучить як «ти хворий, йди лікуйся». Але як тоді вмовити близьку людину звернутися по допомогу до психолога? Якщо я бачу, що людина дійсно потребує допомоги, як їй делікатно запропонувати?

стаття про консультації та психотерапію Очікування підтримки від друга або від психолога

Буває, звертаєшся до друзів чи до спеціалістів психологів та, іноді, таке відчуття, що ти нібито зцілився, начебто і проблем не було!☺ Чи звикли ви звертатись до друзів або краще допомагає спеціаліст?

стаття про консультації та психотерапію Червоні прапорці на консультації у психолога

Якщо помітили на консультаціях щось з нижчепереліченого, то обговоріть це зі своїм психологом, попросіть його взяти супервізію по цьому питанню. Якщо психолог відмовляється брати відповідальність за свої дії, не хоче брати супервізію у спеціаліста...

стаття про консультації та психотерапію Оманливий образ психолога і психотерапевта

Хотів би поділитися своїми думками про сучасний образ психолога і психотерапевта та сучасного кліента. Думи мої песимістичні. Але час іде і змінює це на краще, є позитивні зрушення, я і це спостерігаю. Досі є такий образ психолога і психотерапевта,

стаття про консультації та психотерапію Будні психотерапевта або психотерапевт падлюка!

Будні психотерапевта або психотерапевт - ПАДЛЮКА. Трохи абстракції в статтю, але це справжня історія. Звертається доросла жінка, вона ж тьотя, для своєї племінниці з великим проханням допомогти...

стаття про консультації та психотерапію Чи потрібні поради?

Під час давання поради можуть проходити такі процеси: на рівні свідомості – побажання всього найкращого тому, хто страждає, а на несвідомому – спроба вберегти себе від подібних переживань, уникаючи їх і до того ж в якомусь сенсі радіючи, що це сталося не з тобою.

коментарів: 1
стаття про консультації та психотерапію Навіщо психоаналіз людині сучасності?

Психоаналіз сучасності – це мозаїка течій, теорії яких часом дуже різняться. Страждання сучасності відрізняються від страждань часів Фройда. Істеричні театри вже практично не зустрічаються, але натомість суспільство затоплює депресія.

стаття про консультації та психотерапію Починить самостоятельно или обратиться к мастеру?

Недавно поменяла машину. Теперь у меня вместо маленькой городской машинки - полноприводный внедорожник. Ура! Давно хотела кросовер. Но рассказать хочу о другом. Спустя 2 дня после покупки, загорелся у меня значок - красный треугольник с восклицател...

стаття про консультації та психотерапію Психотерапія - не чарівна пілюля, це кропітка праця.

В якийсь момент, з тих чи інших причин, людина вирішує змінити своє життя (почати самореалізовуватися, стати впевненішою). І задумується над психотерапією. Але можливі зміни, хоч і бажані, можуть сильно лякати. І це нормально ...

стаття про консультації та психотерапію Как работают расстановки и с чем. Расстановки, часть 1.

Родовая система включает в себя наших прямых предков (и не только). Папу и маму, их родителей - бабушек, дедушек, потом их родителей и т.д. - все 7 поколений. Иногда рисуют «птицу рода», говорят о «древе рода» или генеалогическом дереве.

стаття про консультації та психотерапію Еще раз о вопросе отношений в гештальт-терапии

Отношения - базовая потребность каждого человека. Качество эмоциональных отношений между клиентом и терапевтом имеют важное значение для процесса психотерапии.

стаття про консультації та психотерапію Моё видение супервизии

Время от времени гештальт-терапевт приходит к супервизору, чтобы что-то понять о том, что происходит с ним и его клиентом. Гештальт-терапевт приходит в надежде, что после разговора с супервизором произойдут желанные изменения в его состоянии или в ег

стаття про консультації та психотерапію Если Вы первый раз у психолога ..

Первый визит к психологу часто вызывает у клиентов много вопросов. Давайте рассмотрим, как же он происходит. Любое знакомство начинается с истории о себе. При этом и психолог вкратце рассказывает о себе, представляется и, конечно же...

стаття про консультації та психотерапію І казки мають правила

Казкотерапію деякі автори відносять до одного з видів арт-терапії напрямком, але деякі переконані, що це все-таки окремий напрямок. Як впливають казки, міфи, легенди, історії на особистість? Якщо ми згадаємо своє дитинство, наповнене казками

стаття про консультації та психотерапію Есть ли у вашей Души доктор?

У моей есть. Доктор-психотерапевт, которого моя Душа нашла сама и сказала: - Вот этому доктору верю! К другим не пойду! Веди!



Робота з психологом, психотерапевтом: інтерв'ю психологів

психологія Психотерапія і психотерапевти: основні питання й відповіді.

Хто такий психотерапевт і яку освіту він має мати? Скільки потрібно сеансів психотерапії та як часто треба ходити?

психологія Состояние практической психологии и психотерапии в Украине

Необходимо ли практикующему психологу, психотерапевту, иметь высшее психологическое образование? Как вы оцениваете состояние рынка психологических услуг в Украине?

психологія Влюбленность в психотерапевта

Появление романтических, сексуальных чувств к психотерапевту -- норма или повод для беспокойства?

психологія Психологическое консультирование и терапия онлайн

Отличается ли работа с психологом онлайн от очной и чем. Возможна ли психотерапия в удаленном формате.

психологія Гражданские и этические нормы работы психолога, а как на практике?

Как психологу защититься от неадекватных или "нечистоплотных" клиентов? Как клиенту защититься от "нечистоплотного" психолога?

психологія Работа психолога и оплата его услуг

О чём может свидетельствовать готовность психолога работать за чисто символическую плату? Бесплатная психологическая помощь - будет ли толк?

психологія Психологические тренинги

Какие бывают психологические тренинги? Тренинг или личная консультация? Что и в каких случаях выбрать?

психологія Практика психологического консультирования и психотерапии в Украине

Кто, с какими проблемами чаще всего приходит к психологу в Украине. Как люди находят практикующих психологов. Как выбрать себе психолога.


Психологічні фільми та книги про консультації та психотерапію

Питання психологу

Добрий вечір.

Не знаю чи дійсно я глобально жахлива людина, чи це я нападаю на себе по інерції щоб нічого не змінювати... Я хочу поділитися думками і попросити допомоги.
З свого боку постараюсь говорити фактами і бути максимально відвертою.

Я вже зверталася на форум з різними питаннями, регулярно читаю цей форум і слухаю лекції по психології щоб розібратися в собі. Тут мені дали багато підтримки і розуміння як ніколи, також радили звертатися на психотерапію індивідуально. Я пройшла декілька сеансів психотерапії але припинила роботу з психологом, на той момент аргументуючи це собі фінансовими проблемами. Насправді аналізуючи зараз я розумію що психолог привів мене до усвідомлення необхідності/доцільності/невідворотності розлучення з чоловіком і я вже не змогла це розбачити але і розлучитись не змогла тому ''втекла'' з терапії. Це одна з точок зору. А далі стосунки з чоловіком я не налагодила, ситуацію не змінила, я не хотіла брати всю відповідальність за себе на себе а ніби чекала від чоловіка дива на яке він не здатен бо йому не треба, бо для нього і так все було нормально і нічого міняти в житті він не хотів. Результат — я дочекавшись слушної нагоди зрадила, в якості ''дозволу'' на зраду я використала те, що через патологічну недовіру таємно стежачи за переписками чоловіка в соцмережах я дізналася що він спілкується з колишніми дівчатами а також домовлявся про зустріч з якоюсь дівчиною, чи була ця зустріч чи ні і що там було я не знаю, але після цього я ніби закохалась в іншого чоловіка і пішла на зустріч з ним... Свідомо я розумію що мені було настільки нестерпно усвідомлювати імовірність того що мій чоловік може мене зрадити, що я сама пішла на зраду аби від цього сховатися а не розібратися в ситуації. Хоча в ідеалі для мене було б правильно перш ніж починати інші стосунки завершити попередні. Але я вчинила протилежне. Після того як я зрадила я потопала в почутті провини, мені хотілося суїциднутись. Здається що саме почуття провини це єдине що могло склеїти наші з чоловіком стосунки. Тобто без почуття провини і самобичування я б не могла залишатися в стосунках з чоловіком, зважаючи на все. Врешті я отримала досвід і усвідомлення що мені не ок зраджувати, мені не ок мати секс без стосунків. Я думаю що отримала хороший урок. Але я досі не розлучилася з чоловіком. Про свою зраду не сказала. Про його спілкування з іншими дівчатами не обговорювали бо він не хоче щоб я нагадувала йому минулі помилки.

Мені порадили звернутись до психолога зі своєю проблемою, але я не вірю що психолог може мені допомогти, бо вважаю що, якщо спеціаліст і зможе вплинути на людину - та він не зможе змінити світ, від впливу якого людина знову повернеться до свого попереднього стану, можливо навіть ще більше зневірившись у житті.
Я не хочу ображати чи знецінювати вашу професію, не сумніваюсь, що ваша робота багатьом допомогла, просто мені здається що це неможливо в моєму випадку.
Мені б хотілось знати, чи варто взагалі звертатись до фахівця, чи зможе психолог працювати зі скептично налаштованою людиною.

Останні два роки я страждаю від ОКР. Це сильно вплинуло на мене, адже я закрився у собі, обмежив свою соціальну активність. Хочу записатися до психолога, проте не знаю, як пояснити про це батькам. Боюся наштовхнутися на неприємну реакцію, питання, на які не знайду відповіді. Як я можу записатися до спеціаліста, якщо не можу пояснити проблему?


Відео на тему

психолог Проблеми практичної психології в Україні

Застосування міжнародних стандартів роботи з військовослужбовцями у стадії діючої війни. Низький поріг входження у професію сфери ментального здоров’я. Чому варто запитувати у психологів про наявність освіти? Психолог та психотерапевт. Чому різниця важлива, а суперечки досі тривають?

психолог Я, клієнтцентрована психотерапія та прийняття себе

Чим ми займаємося на консультаціях і чому прийняття себе - важлива умова для зміни в клієнтцентрованій психотерапії? Чи можна змінити те, що заперечується та не приймається нами?

психолог 2 унікальні особливості клієнтцентрованої психотерапії

1. Консультант або терапевт озвучує тільки те повідомлення, яке буде корисним для клієнта. 2. Консультант або терапевт не озвучує інсайти, розуміння та переосмислення ситуації замість клієнта. У цьому відео ви отримаєте коротку відповідь на запитання чому в недирективному процесі клієнтцентрованої психотерапії терапевт здебільшого мовчить, даючи зворотній зв'язок на самовираження клієнта. #психолог #іванрудий #психологіванрудий #практичнийпсихолог #клієнтцентрованийтерапевт #клієнтц


Ще більше відео
Обговорення про консультації та психотерапію на форумі
психология Загальна кількість звернень по психологічну допомогу в 2023 році в Україні зросла втричі.
психология Безкоштовний онлайн-чат психологічної підтримки для чоловіків від UNFPA
психология Сайт «У Психолога» внесено до "Роскомнадзор"

Рекомендуємо

Сколько длится консультация у психолога и что такое сеттинг? Сколько длится консультация у психолога и что такое сеттинг?

Соблюдение этих базовых в работе с психологом условий позволит провести ее качественно и эффективно.

Як вибрати психотерапевта (або психолога) Як вибрати психотерапевта (або психолога)

Як вибрати такого психолога, який допоможе вийти з важкої ситуації, призведе до позитивних змін в житті, бажаного результату? Чи підходить вам психотерапевт? Як знайти свого психотерапевта та найкращого психолога?

Хочу рассказать вам о том, как проходит консультация Хочу рассказать вам о том, как проходит консультация

Как вести себя на первом приеме у психолога, какие существуют правила, как подготовиться к приему?

О псевдоспециалистах О псевдоспециалистах

Видя сегодня масштабы упомянутого процесса истероидного «впаривания» услуг, становится грустно, очень хочется посоветовать многим следовать своим ценностям...

10 самых популярных мифов о психотерапии и их разоблачение 10 самых популярных мифов о психотерапии и их разоблачение

Список распространенных заблуждений о последствиях психотеапии и их опровержение практикующим психологом-психотерапевтом.

Для чего нужен психолог и как его выбрать?                      Для чего нужен психолог и как его выбрать?

Где искать хорошего психолога и как выбрать толкового специалиста. Простые советы. Ищите психолога на качественном и проверенном ресурсе. Внимательно изучайте информацию о психологе.

Как правильно выбрать психолога: 12 правил Как правильно выбрать психолога: 12 правил

Как правильно выбрать психолога - критерии выбора психолога - 12 основных условий! Критерии отбора хорошего психолога или психотерапевта, на что обратить внимание? Психолог, предоставляющий профессиональные услуги, должен имеет базовое образование

Психолог не обязан обслуживать всех … Психолог не обязан обслуживать всех …

Зачем идут на прием к психологу? За поддержкой, за пониманием, за безусловным принятием. И это то, за что психологу платят деньги.



Повернутись до ...
qr