У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


База психологів України

3647 психологів з усієї України на даний момент знаходяться в нашому довіднику, більше тисячі психологів в Києві.

Пошук: психологи України

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...


👪 сімейний психолог 💑 психолог для пар 👶 дитячий психолог 👧 підлітковий психолог

Кращі консультації психологів в квітні

Рейтинг кращих консультацій психологів складено з урахуванням голосувань колег, коли вони підтримують певні відповіді шляхом натискання відповідної кнопки «підтримую!».

Консультували в квітні


пошук психолога

Пошук за прізвищем

Прізвище психолога:      цена

Скільки коштує консультація

Бажаєте дізнатися середні розцінки на послуги психологів по регіонах країни та онлайн? Актуальні дані Ви знайдете тут.

Поширені запитання
психолог Україна

Кращі психологи в Україні

Портал «У Психолога» більше 15 років намагається надати користувачам каталог найбільш кваліфікованих психологів та психотерапевтів в Україні. Ми по можливості оцінюємо кожну заявку спеціаліста, перш ніж додати його дані на сайт. За роки роботи ми відфільтрували близько 20% бажаючих розміщувати оголошення про свої послуги. Впевнені, що це позитивно вплинуло на якість психологів та психотерапевтів, представлених у нашій базі.

У нашому довіднику представлена вся можлива інформація про спеціаліста, включаючи рейтинг - оцінку його здібностей від колег.

Зрозуміло, що люди зацікавлені в ефективному професіоналі за доступні гроші.

Ви неодмінно знайдете тут хорошого психолога, готового надати допомогу у вирішенні будь-яких труднощів, починаючи від стресу та тривоги та закінчуючи депресією та порушеннями поведінки. Виберіть спеціаліста з нашого списку та запишіться на консультацію, щоб розпочати роботу над своїми проблемами, знайти рішення для ваших труднощів та відновити здорове та щасливе життя.

Як потрапити в базу психологів України
 психолог
Яна
Музик
Київ, онлайн
Якщо Ви - практикуючий психолог, і хочете розмістити інформацію про себе, Вам необхідно зареєструватися.

Після додавання дані психологів спочатку проходять валідацію модератором. Тільки якщо анкета схвалюється, дані з'являються в базі, а психолог отримує можливість відповідати на запитання користувачів порталу та розміщувати інші матеріали.

Ми приймаємо заявки абсолютно безкоштовно, оскільки нашою основною метою є надання інформації тим, хто її шукає.

Адміністрація в міру можливостей оцінює кожну заявку з точки зору достовірності, однак ми не беремо на себе відповідальність за інформацію, що публікується. Клієнт маєте право цікавитись та вимагати підтвердження зазначеної інформації від фахівців, до яких він звертається.

Психологи відповідають на питання онлайн

У березні 2008 року ми надали можливість відповідати на запитання відвідувачів психологам, зареєстрованим у нашій базі.

Таким чином, на одне запитання можуть дати свої рекомендації одразу кілька спеціалістів.

Цікавлять відгуки про психологів?

Людям, які перебувають у пошуку психолога, нерідко, цікаві відгуки про фахівця. І нашому порталу зовсім не складно було б надати відвідувачам можливість залишати відгуки про психологів. Але наскільки вони були б правдивими? Напевно, приблизно так само, як і всілякі інтернет конкурси краси. Коли перемагають ті, кому не ліньки було ходити по форумах і випрошувати "проголосуйте за мене за цим посиланням".

Задумайтеся, як часто ви, після відвідування лікаря приватної клініки, вирішуєте знайти його в інтернеті та залишити відгук? Швидше за все, тільки якщо лікар вам чимось не вгодив. А якщо все було добре, ви просто нічого не напишете. Таким чином, навіть хороший фахівець, у якого лише 1% клієнтів залишаються незадоволеними, може в мережі назбирати купу негативних відгуків. І тоді йому залишиться тільки просити друзів писати позитивні про себе, щоб хоч розбавити потік "чорнухи". І таким чином, ми знову приходимо до того, що за відгуками нічого не зрозуміло: одні кажуть - від бога, інші - радять уникати.

До того ж відгуки можуть перетворитися на інструмент негативного піару з боку конкурентів. Так, серед психологів також можуть зустрічатися непорядні люди.

Довіряйте відгукам своїх знайомих і друзів, але в мережі ставтеся до них скептично: ви не знаєте, хто їх пише і чи безкоштовно.

Що пропонує наш портал? Окрім самої анкети психолога, де інформація про його освіту, досвід та напрямки роботи, вартості послуг, нерідко є диплом про профільну вищу освіту, а також список інтернет-консульацій фахівця на порталі. За його відповідями ви зможете скласти перше враження про стиль роботи людини. Переглянувши відповіді різних психологів, ви помітите, що всі відповідають трохи по-своєму: хтось спілкується більше в тоні, що підтримує, а хтось провокує на конфронтацію. Ми даємо можливість психологам розміщувати свої статті, відповідати на запитання наших інтерв'ю та навіть розміщувати відео. Хтось користується всіма можливими засобами, а хтось тільки запонлює анкету про себе і більше не виявляє активності. Ті, хто частіше буває на цьому порталі, хто консультує наших відвідувачів, як правило, згодом, заробляє собі рейтинг від своїх колег - інших психологів, які теж дають консультації. Наші психологи можуть оцінювати та рекомендувати один одного. Це вже не відгук від когось Васі Пупкіна, який зареєструвався спеціально, щоб залишити відгук і більше не з'являтися, - тут саме зареєстровані психологи, які користуються сайтом не менше 3-х місяців, і які дорожать своєю репутацією, можуть поставити оцінку від 1 до 10 своїх колег.

Онлайн довідник із координатами практикуючих психологів та психотерапевтів України.


qr