У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Особистісне зростання та корисні поради

У Психолога » Особистісне зростання та корисні поради


стаття про личностном росте Казка про три монети

Сьогодні згадалась казка про три монети. Хто знає про що вона пишіть + у комментарях. Для усіх інших коротка власна версія: пан зустрічає селянина який примудряється виживати на три монети. Селянин використовує схему - одна монету я даю у борг

стаття про личностном росте Опора на себе чи прагнення до ідеалу?

Так склалось історично, що ми виросли в пострадянській оціночній культурі, де важливо було бути тим, хто не виділяється з натовпу, бути, як усі, щоб вижити, щоб не вигнали із групи, не висміяли, не відіслали в заслання, не вбили.

стаття про личностном росте Не знаю чого, хочу. Як зрозуміти свої бажання.

Не знаю чого хочу. Не знаю, чим займатися в житті. Знайомо? Це дуже популярний запит в роботі психолога. Зараз люди перебувають під сильним тиском соціуму,  соцмереж і женуть себе - давай, вперед, роби щось, які в тебе за примітивні бажання. Більшість все ж знає, чого би їм хотілося, але ...

стаття про личностном росте Коли нас критикують...

Причин, по яких насправді критикують (коли ви про це не просили), всього дві:  1. Людині дуже погано (і вона на Вас виміщує свій внутрішній біль).  2. Людина піднімає свою самооцінку в певних аспектах, опускаючи Вас.

стаття про личностном росте self-sabotage (Самознищення, саморуйнування або деструктивна поведінка)

Самосаботаж - це система дій, думок або поведінки, у яких людина самостійно завдає шкоду своєму успіху, благополуччю чи цілям, заважає нормальному функціонуванню.

стаття про личностном росте Як досягати мети, що робити, щоб не прокрастенувати?

Який у нас підхід до цілей, чому раптом ми розчаровуємося, коли не досягаємо бажаного, що не так зробили? Щоб собі допомогти пропоную вам зробити одну корисну вправу ...

стаття про личностном росте В голові крутяться одні й ті самі думки – що робити?

Ви втомилися від того, що відбувається у вас в голові. Нескінченний монолог забирає сили, не дає можливості займатися чимось цікавим. Ви не можете заснути вночі. Силою волі зупинити потік нав’язливих думок не вдається. Позбутися каруселі невгамовних слів можливо, якщо ви ...

стаття про личностном росте Що таке посттравматичне зростання?

Що таке посттравматичне зростання? Про ПТЗ нам розповів доктор Тал Бен-Шахар, співзасновник Академії досліджень щастя, автор двох найпопулярніших курсів в історії Гарвардського університету.Багато хто чув про ПТСР — посттравматичний стресовий

стаття про личностном росте Про настрій і що на нього впливає

Враховуючи військовий стан в Україні, важко мати гарний настрій. Але він нам потрібен. Що ж впливає на настрій? Цікаво, що це не тільки події, що відбуваються.

стаття про личностном росте Чому плани так і залишаються планами?

Іноді трапляються ситуації, коли людина чітко визначила свою мету, провела всю необхідну підготовку, та все ніяк не перейде до втілення свого задуму у реальні дії. "Я не розумію, чому й досі не реалізую свої плани і наміри, хоча видимих причин і пер

стаття про личностном росте Не зазирай за мої паркани: як захиститись від порушень особистих меж

Якщо ви впевнені в своїх рішеннях та межах, то це допоможе вам бути більш впевненими в собі та своїх відносинах з іншими людьми. Будьте послідовними та дотримуйтеся своїх меж, щоб ваш паркан був непроникним.

коментарів: 1
стаття про личностном росте 10 речей, які допомагають бути собою

Пропоную вам провести невеличку перевірку на предмет присутності у вашому житті того корисного, що може сприяти контакту з собою. Відмічайте, що з цього списку вже присутнє у вашому житті, а з чим ще варто попрацювати.

стаття про личностном росте Про систему вибудовування прокрастинаціі.

Купую книгу, бо хочу її прочитати, і ця книга лежить вже п’ять років, все відкладаю на потім. В магазині імпульсивно скуповую , все що сподобається. Послухаю лекцію, потрібного для мого фаху викладача, візьму книгу в бібліотеці, вона пролежить три місяці, я її не прочитаю і поверну. І так, все зроблю потім.

стаття про личностном росте Де ховається щастя?

Багато людей, які вперше побачили війну на власні очі почали гучно заявляти про зміну цінностей та пріоритетів у задоволенні потреб. Начебто це відбулося зі зміщенням у напрямку тісного контакту з близькими та коханими, а також потреби у безпеці у вигляді мирного неба над головою. Чи стане щастя доступним для

стаття про личностном росте Сила усвідомленості: Посібник для пошуку спокою в напруженому світі

У сучасному швидкоплинному світі легко зануритися в метушню повсякденного життя. Ми постійно в русі, з нескінченними списками справ, робочими та особистими обов'язками, соціальними зобов'язаннями. Ця постійна активність може призвести до того, що...Особистісне зростання та корисні поради: інтерв'ю психологів

психологія Самопознание, саморазвитие, самосовершенствование...

Самопознание - насколько оно возможно? Что такое саморазвитие и личностный рост?

психологія Оцените правдивость народных пословиц

Насколько народная мудрость отражает реальность?

психологія Лень - враг или помощник?

Стоит ли пересиливать себя и делать "через немогу", чтобы победить лень? Лень как черта характера. Существуют ли ленивые "от природы" люди?

психологія Аутогенная тренировка (аутотренинг, самовнушение)

Работает ли аутотренинг? Для решения каких задач может быть полезен аутотренинг?

психологія Как добиться успеха? Мотивации достижения успеха и избегания неудач

Психологические особенности мотивации достижения успеха и мотивации избегания неудач. Всегда ли люди с выраженной мотивацией достижения успеха достигают большего?

психологія Самопринятие

Суть самопринятия и его отличия от нарциссизма. Приводит ли безусловное самопринятие к остановке развития, отсутствию мотивации к росту?

психологія Интуиция

От чего зависит уровень интуиции у человека? Насколько человеку стоит полагаться на свою интуицию в принятии решений?

психологія Психологические тренинги

Какие бывают психологические тренинги? Тренинг или личная консультация? Что и в каких случаях выбрать?


Розумні слова

мысль ()

мысль ()

мысль ()


Анонс подій

06-02-2024 - 23-07-2024
Київ

Для тих, хто хоче якісних і глибинних змін. Методи: груповий психоаналіз; символдрама (кататимно-імагінативна психотерапія) ...

12-09-2022 - 31-12-2024
онлайн

В основе курса лежит набор методов для контроля и анализа собственного поведения. Формируется позитивное отношению к себе. Вы...


Питання психологу

Я прийшов на ваш сайт щоб опублікувати свою роботу КПТ тривога, та зробив це. Мені тут позаздрили та змінили вигляд сайту так що перестали відображатися аватари, - замість цього стандартна маленька іконка. Вважаю що ЯR Вас змінив, - поділився з вами. Натомість ви не вдячні. Мені потрібна допомога, - хоча б лайк:

Людина не повинна брати від природи
більше ніж їй потрібно для виживання
тільки так можна позбутися вічного закону карми

Здравствуйте, к тому кому обращаюсь. С уважением к вам. Благодарю за внимание к этому сообщению.
Описание проблемы:
Меня зовут Данил. Мне 22 года.
Я рос без отца. И без воспитание матери. В данный момент предоставлен сам себе. Прохожу ужасный период в своей жизни. И рад тому что задаю себе эти вопросы.
Я общаюсь с матерью и близкими. Крестная, пару однокласников. Мать помогает финансово. И на этом точка.
Я не работаю, школу я прогулял.
Что мне делать дальше? Дайте пожалуйста совет инструкцию.
Я переживаю за свое будущие.
Путь либо стать наркоманом. Либо так и бегать и седь у матери на шее. Пока она это может делать.
Зарнаее благодарю за ответ.
Всех благ. Здоровья и мир во всем мире. Спасибо

Вітаю! Питання можливо не дуже серьйозне, але воно мені не дає спокою. Я вже давно хочу завести собаку. Обрана порода, стать, вирішено де вона буде спати, їсти, хто , як і коли буде гуляти. Передивилася безліч відео про дресуру. Поруч є майданчик, і дресерувальний центр, з кінологом є попередня домовленість . Є ветеринар, якому я довіряю, бо все життя у мене кішки. Є гроші на корм і виховання. Немає машини і будинку - це єдине, що за думкою експертів з інтернету дуже треба для доволі великого собаки. Питання в тому, що я не можу наважитися. Як зрозуміти - це здоровий глузд чи я просто, як завжди боюся? В мене життя пройшло по принципу - жил дрожал и умирал -дрожал.
Багато чого не зроблено із-за страху , що не вдасться, не зможу, не зможу краще за всіх - то не треба і братися. Допоможіть будь ласка розібратися.


Відео на тему

психолог Книга Долі та Призначення | Розвиток Особистості

Для тих, кому цікава тема Долі та Призначення. Як ви вважаєте Доля – це незмінність чи вона залежить від Людини? Як ставитеся до Таро – це містика та ворожіння чи щось інше? Яка інформація закладена насправді у Таро і як це пов'язано з розвитком особистості, долею та призначенням. А знаєте, скільки призначень у кожного? Відповіді на ці питання торкнемося на нашій зустрічі.

психолог Базові потреби та інстинкти

Відмінність кохання від залежності. Розуміння інстинктів та потреб. Роль ціннісної системи виживання та як ціннісна система впливає на вибір партнера. Кохання – дає свободу, одержимість – обмежує.. Кохання – це безкорисливість, манія – егоцентризм. У серці, що любить, немає сумнівів, в одержимому - страх і сумніви. Кожний вибирає сам.

психолог Эгоизм | Как Вы понимаете его значение?

Як ви сприймаєте коли вас називають "Егоїстом"? Як себе почуваєте? Багато хто знає це поняття лише як принизливе висловлювання і не бачить іншої сторони. А це закон дуальності нашого світу, все має свою протилежність. Тоді у нас з'являється цілісне розуміння. Пропоную розглянути з різних боків. Ще егоїсту не можна "хотіти" - тоді виконуватимете чужі бажання.


Ще більше відео

Рекомендуємо

Почему лени на самом деле не существует Почему лени на самом деле не существует

Как избавиться от лени? В сказках есть «ленивые» герои и героини, которым в конце всегда приходится плохо – они несут наказание за лень. Ответьте себе на следующие вопросы: Хочу ли я вообще что-то делать в этот момент?

Нужно ли быть дерзким? Нужно ли быть дерзким?

Если за вызывающим поведением скрывается попытка самоутвердиться, унизить другого, произвести впечатление или развлечься, - это показная дерзость.

Лайфхаки самомотивации или метод «Барона Мюнхаузена» Лайфхаки самомотивации или метод «Барона Мюнхаузена»

Если Вы фанат откладывания начинаний «на потом» и «с понедельника», либо, когда остаются считанные дни до сдачи сессии, важного отчета, неожиданно вспоминаете, что нужно заглянуть в интернет, сделать генеральную уборку в кваПовернутись до ...
qr