У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологічний форум

розділи форуму

Обговорюють:

Пошук матеріалів та книг
8
Обучение психологии осуществляется как в учебных учреждениях, так и на тренингах и специализированных курсах. В рамках учебных программ студ...»
Пошук матеріалів та книг
3
Сьогодні я чув, як один чоловік звернувся зі своєю проблемою до провізора в аптеці. Це теж крок. Він хотів вирішити проблему за допомогою лі...»
Практика консультування
2
на майндлі зареєструйтесь...»
Пошук матеріалів та книг
18
IQ 100(%) + 40 (років) = 140...»

НОВІ ТЕМИ

форум
Війна
0
В Україні створили перший онлайн-ресурс психологічної допомоги для ветеранів Marta - https://marta.mva.gov.ua/ В Україні створено......»

18
Причиною всіх без виключення психологічних розладів є негативні емоції. Всього негативних емоцій є 5: Образа - це відмінність вл......»

форум
Практика консультування
2
Доброго дня всім колегам! Я психолог-початківець і зараз працюю в державній установі, і паралельно постійно шукаю клієнтів на різн......»

3
Добрий вечір! Мене звати Даша, мені 18 років, і мені діагностували генералізований тривожний розлад. Прописали ліки, прочитала інс......»

Оренда приміщень
0
Доброго дня. Пропоную в оренду затишний кабінет в 2-х хвилинах пішки від метро Золоті Ворота. З переваг - повністю окреме приміщен......»

форум
Війна
0
Загальна кількість звернень по психологічну допомогу в 2023 році в Україні зросла втричі, пише https://socportal.info/ з......»

Інше
14
Щоб зрозуміти, як їх вирішувати. Проблеми: 1)кредити, грошей не вистачає, 2) важка робота, але зараз вона потрібна, 3) хвора м......»

Аби прийняти участь в обговоренні, авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію!Про розділи форуму для фахівців та пошановувачів психології

Психологи мають можливість ставити один одному питання, що цікавлять, ділитися досвідом, обговорювати деякі випадки зі своєї практики.
Усі охочі поговорити про психологічні аспекти життя можуть також приймати участь.

Психологічне консультування, психотерапія, робота з клієнтом, окремі напрямки психотерапії та випадки з практики.
Обговорення подій в Україні, так чи інакше пов'язаних з війною.
Пошук різноманітних матеріалів з психології: книг , журналів, аудіо, відео файлів, програм та іншого.
Психодіагностика, методики, опитувальники - обговорення різних методик, особливостей застосування, тлумачення результатів, посік тестів.
Проведення досліджень, експериментів, підрахунок та обробка результатів. Математичні методи у психології.
Бути чи не бути? Де грань норми та патології? Біологічне та соціальне в індивідуумі. Інші цікаві для професіоналів питання...
Як розвивається психологія в Україні? Які представлені школи, куди піти навчатись, де підвищувати кваліфікацію? Що каже законодавство? Ринок праці.
Оголошення про оренду офісів, конференц- залів щодо консультацій, тренінгів, конференцій психологами.
Ну раз вже ваше питання не підійшло ні під одну іншу категорію, ставте його тут...
Закритий розділ доступний тільки психологам сайту. Видно лише зареєстрованим у базі фахівцям.

Наші психологи

qr