У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Відео психологів

 психолог
Нiна
Уенем
Онлайн

Відео психологів - це відео-ролики, на яких психологи говорять про психологію популярно і висвітлюють, як правило, якесь одне питання.

Підписуйтесь на канал У Психолога на YouTube!

Як посилити жіночність та мудрість?

Які ознаки свідчать про мудрість людини? Яке число в даті народження означає мудрість? Що нас відрізняє від тварини? Як ви розумієте жіночність? Практика у прямому ефірі «Жіноча чарівність» Хто хоче пізнати свою архетипічну жіночу суть, свою цінність та індивідуальність, готовий попрацювати над внутрішнім магнетизмом, запрошую на трансформаційний курс «Все починається із Себе» https://forms.gle/UTkjqxfRmB3cCNzs7

Опубліковане 2024-05-26

відео психолога
Як справлятися самій (самому) і чи брати підтримку

Багатьом нам знайомі з дитинства переконання, послання дорослих: "будь незалежним від інших" "ти маєш справлятися сам(а)" "не проси, бо це погано, просити допомоги" Якщо це вам знайомо - прошу до перегляду мого нового відео.

Особистісне зростання та корисні поради
відео психолога
Патопсихологічне дослідження

Ділюся досвідом з колегами на тему проведення патопсихологічного дослідження. Описано структуру дослідження та методики, які використовую у своїй роботі. Надаю приклади висновків.Корисно до перегляду клінічним психологам.

Психічне здоров'я й розлади
відео психолога
Трикутник Карпмана. Роль Рятівника, Переслідувача і Жертви.

Відео про 3 ролі, які описані в трикутнику Карпмана: Рятівник, Жертва і Переслідувач. Ви дізнаєтесь, чому люди, які грають ці ролі, не вирішують свої проблеми, які приховані мотиви вони мають, і що можна зробити, щоб вийти з трикутника і розпочати змінювати своє життя.

Психологія відносин
відео психолога
Как развивать интуицию | Что такое яснознание

Люди сприймають світ через органи почуттів: зір, слух, дотик, нюх - більш розвинений орган і визначає здібності до Ясновидіння чи Ясночуття. Поговоримо про види Знання та особливості наших думок. Торкнемося поняття істинного Я і помилкового. Як їх відрізнити? Інтуїція – це дар, який мають деякі? Чи можна його розвивати? Навіщо потрібна інтуїція, яка користь від неї? Запрошую на курс розвитку інтуїції та яснознання, де тренуватимемо контакт зі своїм внутрішнім голосом, вчитимемося бачити ситуації з різних сторін та багато інших цікавих завдань для кращого пізнання та розвитку своїх особливостей

Самопізнання
відео психолога
Особливості роботи з гештальт-терапевтом. Гештальт-сесія. Гештальт підхід.

В чому особливість гештальт-підходу і в чому саме його відмінність від інших напрямків психотерапії? 💡 Розкриваю вам практичне значення гештальт-сесії: з чим ви точно зтикнетесь? чого оікувати? що ефективно? 📍 В цьому відео ви почуєте про: - базові принципи роботи гештальт-терапевта - різницю між присутністю собою та порушеннями меж - терапевтичні експерименти та їхнє значення - унікальність клієнт-терапевтичних стосунків - вагомість зворотнього зв'язку від терапевта - те, що відрізняє гештальт-сесію від інших

Психотерапія
відео психолога
Незавершена сепарація. Фінансова залежність

Що значить сепаруватись від батьків психологічно? Чому людина, яка не пройшла сепарацію, залежить від інших, в тому числі і матеріально? Які є ознаки незавершеної сепарації? Як процес сепарації впливає на збільшення фінансових можливостей людини? В цьому відео відповім на ці та інші питання, пов’язані з незавершеною сепарацією та фінансовою залежністю.

Батьки й діти
відео психолога
Книга Долі та Призначення | Розвиток Особистості

Для тих, кому цікава тема Долі та Призначення. Як ви вважаєте Доля – це незмінність чи вона залежить від Людини? Як ставитеся до Таро – це містика та ворожіння чи щось інше? Яка інформація закладена насправді у Таро і як це пов'язано з розвитком особистості, долею та призначенням. А знаєте, скільки призначень у кожного? Відповіді на ці питання торкнемося на нашій зустрічі.

Самопізнання
відео психолога
Гіперопікаючі батьки. Якщо турбота шкодить відносинам

Стосунки з гіперопікаючими батьками. Причини та наслідки гіперопіки. Чому надмірна турбота заважає дитині розвиватись. З якими труднощами стикаються діти, яких занадто сильно опікали. Як вибудовувати відносини з батьками, якщо їх присутності в Вашому житті занадто багато.

Батьки й діти
відео психолога
Психологічна сепарація від батьків

Що таке сепарація? Через які етапи проходить дитина, щоб відділитись від мами? Чому деяким батькам складно відпустити дитину від себе? З якими труднощами стикається вже доросла дитина, яка не відділилась від батьків. В цьому відео будуть відповіді на питання, пов'язані з психологічною сепарацією.

Батьки й діти
відео психолога
Базові потреби та інстинкти

Відмінність кохання від залежності. Розуміння інстинктів та потреб. Роль ціннісної системи виживання та як ціннісна система впливає на вибір партнера. Кохання – дає свободу, одержимість – обмежує.. Кохання – це безкорисливість, манія – егоцентризм. У серці, що любить, немає сумнівів, в одержимому - страх і сумніви. Кожний вибирає сам.

Кохання
відео психолога
Контейнування емоцій дитини

Контейнувати емоції дитини - значить допомагати їй переживати складні почуття. У малої дитини недостатньо свого емоційного контейнера, щоб витримувати страхи, образи, розчарування. Вона потребує допомоги дорослої людини, щоб навчитись контролювати свої емоції. З цього відео Ви дізнаєтесь, як зупиняти дитячі істерики та як навчити дитину справлятись зі своїми почуттями.

Батьки й діти
відео психолога
Что такое Гармония? | Гармония в общении | ПРАКТИКА

Практично кожну людину цікавить тема стосунків, мріємо про кохання та радість… а отримуємо те, що отримуємо. «Не можу перебувати вдома, коли батьки постійно лаються» - поговоримо про важливість нашого стану у спілкуванні. Що заважає одержати бажане? Не знаємо Себе, своїх бажань, не вміємо робити вибір і найважливіше не вміємо спілкуватися. Вміємо обурюватися, вимагати, ображатись… немає гармонії у спілкуванні. Розкрию великий секрет - цьому можна навчитися, треба лише захотіти! Зробимо практики: на гармонізацію та відповідальність, практику на стійкість

Психологія відносин
відео психолога
Эгоизм | Как Вы понимаете его значение?

Як ви сприймаєте коли вас називають "Егоїстом"? Як себе почуваєте? Багато хто знає це поняття лише як принизливе висловлювання і не бачить іншої сторони. А це закон дуальності нашого світу, все має свою протилежність. Тоді у нас з'являється цілісне розуміння. Пропоную розглянути з різних боків. Ще егоїсту не можна "хотіти" - тоді виконуватимете чужі бажання.

Особистісне зростання та корисні поради
відео психолога
Як зберегти відносини з чоловіком?

З цього відео Ви дізнаєтесь, чому пара перестає отримувати задоволення від відносин, що їх руйнує. А також як можна зупинити цей процес і зберегти стосунки. Розкажу, як розмовляти з чоловіком, щоб донести свої переживання і дізнатись, що відбувається у ваших відносинах з його точки зору замість того, щоб сваритись.

Психологія відносин
відео психолога
Як знизити тривожність під час війни?

Тривога виникає як природня реакція на стрес та проявляється хвилюванням, неспокоєм, переживанням за себе або інших. Поради заспокоїтись при цьому не допомагають, адже виділяються такі гормони як кортизол, адреналін, норадреналін, в організмі людини відбуваються певні процеси. Якщо тривожність підвищена помірно, направляйте внутрішнє напруження в фізичну активність, навчиться розслаблятись з допомогою йоги, медитації чи прогулянок. Не тримайте все в собі, говоріть про свої почуття з тими людьми, які здатні Вас підтримати. Якщо тривоги занадто багато і вона сильно впливає на Ваше життя, звертайтесь до психолога чи психіатра в залежності від свого стану. Тривога може бути ознакою тривожних розладів, панічних атак, деяких соматичних чи психічних захворювань.

Страхи, тривоги, фобії
відео психолога
Каністерапія: як собаки лікують людей .....

Каністерапія - це метод реабілітації та лікування дорослих та дітей за допомогою спеціально навчених собак, які пройшли спеціальний відбір для роботи з хворими дітьми та дорослими. Каністерапія використовується для дітей з різними формами аутизму, розумової та психічної відсталості, з дитячим церебральним паралічем.

Психотерапія
відео психолога
Прокрастинація | Життя на потім | Що нам заважає

У вас з'явилося бажання, потім якась думка, яка часто знецінює бажання або ваші здібності і воно залишилося без реалізації, день пройшов у безцільній метушні... Так часто ми відкладаємо на потім Себе, зраджуємо свої бажання, відкладаємо Своє Життя на потім. Адже завтра може не наступити! Що лишається? Жаль про втрачені можливості. Час — єдиний наш ресурс, який неможливо повернути. Практика Сократа наочно змушує задуматися про сенс життя та його цінність. Навіщо ви мешкаєте?

Самопізнання
відео психолога
Вплив тата на долю дитини

Як саме батько впливає на життя своєї дитини. Що відбувається якщо тато проводить з нею мало часу. Як він може налагодити стосунки. Холодний (ігноруючий) чи аб'юзивний (агресивний) батько. Наслідки для дитини. Відносини дорослої дитини з таким батьком. Роль батька для сина та доньки, в чому відмінність. Життя тата - приклад для сина. Якщо батьку подобається його робота, у сина є мотивація гарно вчитись. Чому важливо, щоб тато говорив компліменти, хвалив свою доньку. Залежність самооцінки та жіночності дівчинки від ставлення батька.

Батьки й діти
відео психолога
Страх и иллюзия «а вдруг» | Реальность – земля повысила вибрации. А вы?

Поговоримо про реальний страх та ілюзію «а раптом»; Про закон дуальності де «все у цьому світі має свою причину та протилежність»; Який основний показник розумного життя; В будь-якій ситуації які відповідати шукати. І коли учень готовий, Вчитель знайдеться. Торкнемося поняття про вібрації землі. Зробимо практику відпускання болю "Я шланг".

Страхи, тривоги, фобії
відео психолога
Вплив мами на долю дитини

Відео корисне тим, хто хоче з'ясувати, чому мама має такий сильний вплив на життя своєї дитини. Мова буде йти про 2 ролі. 1 - роль дорослої дитини, яким чином на неї вплинула мама, і що з цим робити. 2 - роль мами, яка займається вихованням своєї дитини. Моделі поведінки матері: вимоглива, критикуюча, жорстока, гіперопікаюча, тривожна, ігноруюча. Внутрішній образ матері. Потрібно стати для себе люблячою мамою. Сепарація від матері. Як вона виглядає, яким чином можна відділитись від мами, і що це дає. Виховання доньки на сина. Ваш вплив на долю своєї дитини. Не ідеальна, а достатньо гарна мати.

Батьки й діти
відео психолога
Чего хочет Женщина, того хочет Бог

Як часто вашу увагу щось привернуло, всередині загорівся вогник бажання… а ви його погасили: «зараз не час чи потім, коли буде спокійно…» Було? Адже це голос Душі і вашого істинного ставлення до Себе. Бажайте, мрійте і якщо правильно це робити - воно обов'язково збувається, адже думки матеріальні. Наші бажання можна порівняти з програмуванням, якщо програма не працює – значить є помилка, яку варто знайти та виправити. Одну важливу помилку прибиремо прямо на зустрічі.

Особистісне зростання та корисні поради
відео психолога
Образа і роль жертви. Як з неї вийти?

Образа виникає при невідповідності Ваших очікувань і реальності. Ви відчуваєте гнів до того, хто Вас образив, і жалість до себе. Вперше образа виникає у дитини в ранньому віці, коли вона боїться бути покараною із-за своєї агресивної поведінки. З'являється страх, що батьки не будуть її любити після цього. Тому дитина направляє злість всредину себе замість того, щоб відкрито її проявляти. Вона виростає, але спосіб взаємодії зі світом залишається колишнім. Якщо Ви дозволяєте собі проявляти злість, відносини розвиваються. Якщо обираєте образу, Ви їх заморожуєте. Варто використовувати Я-повідомлення для екологічного з'ясування відносин, тобто говорити про свої почуття та бажання, а не звинувачувати іншу людину у тому, що з Вами відбувається.

Психологія відносин
відео психолога
Що демонструють емоції. Я що вже при смерті

Людина як посудина - штовхни і вихлюпнється те, чим сповнена. А це і є наші емоції та думки. В однієї людини реакція на статтю "Шпаргалка по емоційному інтелекту" – сміх. А потім запитання: "Чи можна з цього вийти?" Значить, вона почула Себе. Коли ви дивитеся відео або читаєте статтю подумайте: "Яку відповідь хочете знайти?" Прислухайтеся до себе.

Почуття й емоції
відео психолога
Відео 14. "Друге дихання" з циклу "Кризова психотерапія під час війни"

Відео архівне. Записане 5 березня 2022 року. Випадково надибала його в архіві фейсбук. Те, про що казала раніше, актуально і зараз. Бо йдеться про реакцію на стресову і кризову ситуацію. І, як завжди, трохи рекомендацій що робити

Війна
qr