У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Почуття й емоції

У Психолога » Почуття й емоції


стаття Прощення або ілюзія прощення

Тема прощення неоднозначна. Всі радять «вибач та йди далі», але чи так це просто зробити? Тебе образили, зрадили, несправедливо вчинили, звинуватили – не заморочуватися та пробачити. Іноді такі ситуації повторюються.

коментарів: 1
стаття Як припинити ображатись?

Образа виникає, коли Ви очікуєте на певну поведінку чи відношення значимої для Вас людини. Натомість отримуєте щось протилежне, що не відповідає Вашому уявленню про те, як людина мала себе повести. Чи можна взагалі припинити ображатись?

стаття Заздрість як втрата власних можливостей

Заздрість – емоція, зосереджена на загрозі статусу, певна форма прихованого суперництва. Це погоня за чужими бажаннями, а не за власними інтересами. Дуже часто, коли людина вже здобуває те, що має інший, виявляється – задоволення немає.

стаття Гештальт-терапія: розкриття свідомості через мистецтво

У світі психотерапії і самосприйняття існують численні підходи, але гештальт-терапія вирізняється своєю унікальністю та підходом до розуміння себе і світу. Ця форма психотерапії, яка поєднує мистецтво і науку, пропонує кожній людині подорож самопізна

стаття Шпаргалка з емоційного інтелекту

Скільки у вас інтелектів? Так, так саме кількість? Інтелект є не тільки в голові, він є у емоцій і у нашого тіла. Вирішила написати таку шпаргалку щодо емоцій. Тому що саме вони відповідають за якість нашого життя та якість відносин.

коментарів: 3
стаття Вплив сорому на особистість людини

Сором знищує віру в себе. Ніби хтось бачить ту нашу частину, від якої нам гидко. Якщо у конфлікті ваш партнер вас залякує чи маніпулює, захищаючись, імовірно що він переживає сором за те, що ви вказали на його неідеальність.

стаття Біль

Біль психологічний (емоційний) і фізичний взаємопов'язані. Фізичний біль може спричинити психологічний. І навпаки. Кожна людина має свій особистий больовий поріг. Як психологічний,  так і фізичний.

стаття Емоційний інтелект

Емоційний інтелект важко виміряти, натомість про той чи інший рівень його розвитку можна говорити опираючись на вміння людини комунікувати з іншими, приймати власні емоції і розуміти потреби, знаходити мотивацію для активності і звісно ж стримувати

стаття Досліджуючи сором...

У гештальт-терапії сором розглядається як почуття відчуження від самого себе та навколишнього світу. Людина відчуває сором, коли вона відкидає деякі аспекти свого досвіду або особистості, вважаючи їх неприйнятними або недостойними.

стаття КОНФЛІКТ ЯК МИСТЕЦТВО ДОМОВЛЯТИСЯ

Сирени. Ракети. Вибухи. Війна. Градус стресу зашкалює, напруга зростає, дратівливість сягає своєї найвищої позначки ... Поки існують люди, існуватимуть протиріччя інтересів. Тому вміти конфліктувати – це мистецтво, якому варто вчитися.

стаття Что мешает нам чувствовать себя лучше?

Отчего ухудшение настроения, когда в целом в жизни ничего такого не произошло? Первым значимым фактором снижения настроения является руминация. Попробуйте вспомнить , самые горячие мысли за последние пару недель, мысли при которых вы чувствовали негатив

стаття #5 Злість: інструкція. Сила напору.

Саме гніваючись, ми відчуваємо, як тіло напружується, чинить опір, може навіть стискаються зуби і кулаки. Вектор руху нашого тіла - до ситуації, до людини. Ми голосніше і різкіше говоримо, більше жестикулюємо. Саме злість нас активізує і рухає назуст

стаття ЛІКИ ВІД СОРОМУ, як собі допомогти подолати важкі почуття (стыд прощай)

Сором сильно лімітує нашу здатність до радості, до спонтанності, близькості, самореалізації... Люди які мають внутрішньо нестерпно багато сорому можуть виявлятися надмірно самозадоволенними та пихатими...

стаття Нужно ли стараться не испытывать негативных эмоций?

Эмоции - это всего лишь ответ на внешний ( событие) или внутренний ( мысли, образы, воспоминания) раздражитель. Что же говорят наши эмоции и почему нет необходимости избавляться от негативных?

стаття Про відчуття невизначеності під час війни

Сьогодні поговоримо про почуття невизначеності та підвішеності, які зараз відчувають багато хто. «Начебто хочеться повернутися додому, але вдома все ще війна чи вдома як такого вже немає. Начебто б у безпечному місці добре, але невідомо що буде далі.



Почуття й емоції: інтерв'ю психологів

психологія Передноворічний смуток, післяноворічна хандра. Як не засмучуватися на свята.

Передноворічна апатія, смуток, хандра. Післяноворічна тривога й депресія. Що це за явища та чому супроводжують свята? Як впоратися з передсвятковим стресом?

психологія «Вспыльчивый, но отходчивый». Как быть с агрессией в отношениях?

Переход на крик во время горячих споров и ссор - это эффективный способ «выпустить пар» и не накопить обид, или проявление неуважения и буллинга по отношению к партнеру?

психологія Ревность. Ревнует - значит...?

Здоровая «доза» ревности в отношениях любящих людей - какая она? Правдиво ли утверждение «ревнует - значит, любит»?

психологія Зависть. Психология зависти

Механизм возникновения чувства зависти. Иногда принято говорить о завистливых и независтливых людях. Существует ли склонность к завидованию? Иногда принято говорить о завистливых и независтливых людях. Существует ли склонность к завидованию?

психологія Ревность к прошлому

Почему люди иногда ревнуют к прошлым отношениям партнёра? Желание партнёра узнать побольше о прошлых связях - нормально? Стоит ли откровенничать?

психологія Пассивная агрессия

Как проявляется пассивная агрессивность? Сарказм и угрозы в шутливой форме - всегда ли признак скрытой агрессии?

психологія Одиночество

Почему появляется (или усиливается) чувство одиночества? Правда ли, что страшнее одиночества может быть только "одиночество вдвоём"?

психологія Скука. Почему и как.

Почему иногда появлятеся скука? Можно ли говорить о предрасположенности к скуке? Способы борьбы.


Почуття й емоції: Психологічні тести

психологический тест Обидчивы ли вы?

Легко ли вас обидеть, испортить вам настроение? Долго ли вы помните обиду и обидчика?

психологический тест Насколько вы ревнивы? Тест для мужчин

Насколько вы склонны к ревности? Например, в почтовом ящике вы находите письмо, адресованное вашей супруге. Вскроете?

психологический тест Умеете ли вы сострадать?

Сердобольный ли вы человек? Легко ли окружающим вызвать у вас сочувствие?


Питання психологу

мне хочется притворяться в интернете кем-то другим, абсолютно другим человеком. мне хочется притворяться парнем, который значительно старше моего настоящего возраста, у которого есть своя личная жизнь, история, работа и так далее. с чем это связано?

Вітаю . Я військовий ,вже рік на війні.Скажіть це якась хвороба в мене ,бо цікаво дуже .
Коли бачу десь чи в тік тоці чи ще десь відео з дітьми хочеться плакати і сльози самі йдуть . Так само коли бачу відоси про маму . Про якісь обстріли коли гибнуть люди . Про горе якесь яке трапилось. Чи коли навіть хтось плаче мені хочеться підтримати ту людину ,але самі починають литись сльози. Просто не можу стриматись сльози самі льються.
Іноді аж хочеться просто плакати коли вже ті сльози почали литись.

Вітаю! Мене звати Єва, мені 17 років(в жовтні буде 18)
Маю проблему, яка з часом стала проблемою у стосунках. Я дуже емоційна людина, я дуже ніжна та часто все сприймаю близько до серця, ось в чому проблема: Раніше я не думала за це, вважала це норма, але зараз, це дуже заважає як просто в житті, так і в стосунках. Я часто плачу, я починаю плакати від усього, від дрібниць і не дрібниць. Хлопець спочатку ставився до цього нормально, він терпів і терпить іноді зараз, але ми почали часто сваритися через це, тому що я починаю плакати від усього, що він каже(те що мені здається дуже образливим, але насправді це зовсім не образливо) Він може шуткувати, я можу образитись і почати плакати, він може сказати щось не те, і я почну плакати, він каже що я веду себе як мала дитина, якщо плачу через кожну дрібничку, що мені потрібно дорослішати, тому-що світ жорстокий, він іноді не може терпіти це та починає кричати на мене, від чого я знов таки починаю плакати, я вже не витримую, я не знаю як з цим бути, як з цим боротися, це заважає мені не тільки по життю але й у стосунках, допоможіть будь ласка, можливо дайте якусь пораду, як перестати плакати від усього. Я велике дякую за те, що ви прочитали це.


Відео на тему

психолог Контейнування емоцій дитини

Контейнувати емоції дитини - значить допомагати їй переживати складні почуття. У малої дитини недостатньо свого емоційного контейнера, щоб витримувати страхи, образи, розчарування. Вона потребує допомоги дорослої людини, щоб навчитись контролювати свої емоції. З цього відео Ви дізнаєтесь, як зупиняти дитячі істерики та як навчити дитину справлятись зі своїми почуттями.

психолог Образа і роль жертви. Як з неї вийти?

Образа виникає при невідповідності Ваших очікувань і реальності. Ви відчуваєте гнів до того, хто Вас образив, і жалість до себе. Вперше образа виникає у дитини в ранньому віці, коли вона боїться бути покараною із-за своєї агресивної поведінки. З'являється страх, що батьки не будуть її любити після цього. Тому дитина направляє злість всредину себе замість того, щоб відкрито її проявляти. Вона виростає, але спосіб взаємодії зі світом залишається колишнім. Якщо Ви дозволяєте собі проявляти злість, відносини розвиваються. Якщо обираєте образу, Ви їх заморожуєте. Варто використовувати Я-повідомлення для екологічного з'ясування відносин, тобто говорити про свої почуття та бажання, а не звинувачувати іншу людину у тому, що з Вами відбувається.

психолог Що демонструють емоції. Я що вже при смерті

Людина як посудина - штовхни і вихлюпнється те, чим сповнена. А це і є наші емоції та думки. В однієї людини реакція на статтю "Шпаргалка по емоційному інтелекту" – сміх. А потім запитання: "Чи можна з цього вийти?" Значить, вона почула Себе. Коли ви дивитеся відео або читаєте статтю подумайте: "Яку відповідь хочете знайти?" Прислухайтеся до себе.


Ще більше відео

Рекомендуємо

От любви до ненависти - один шаг От любви до ненависти - один шаг

Почему самые близкие и любимые нам люди в один миг стают злейшими врагами? И почему ненависть ВСЕГДА идет после любви, а не наоборот?

Душевная боль: три урока для тех, кому сейчас тяжело Душевная боль: три урока для тех, кому сейчас тяжело

Душевная боль рано или поздно приходит к каждому из нас, нужно научиться сосуществовать с ней в этот непростой период. Как унять душевную боль? В период, когда нам отчаянно тяжело жить, нужно усиленно заботиться о себе.

Чувство вины. Семь основных форм вины. Чувство вины. Семь основных форм вины.

В детстве вас приучали к чувству вины взрослые, в особенности члены вашей семьи. Лелея чувство вины, вы ускользаете от ответственности. Отбывание приговора за воображаемую вину - невротическая привычка, от которой вам следует избавиться... Вина в

Что такое стыд Что такое стыд

Чем отличается стыд от вины? Откуда берется стыд? За стыдом, как правило, стоит сильная потребность...

О сочувствии. Как правильно сопереживать расстроенному человеку О сочувствии. Как правильно сопереживать расстроенному человеку

Я, как и каждый из нас, бывает, очень расстраиваюсь по различным поводам. Иногда причина понятна. А порой просто, как говорится, накопилось. И мне в первую очередь хочется очень простой вещи...



Повернутись до ...
qr