У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


довготривала терапія

Психоаналіз. Психоаналітики.

Методи психотерапії » Психоаналіз

Що таке Психоаналіз простими словами вже пояснили 6 психологів.

Хочете докладніше дізнатися, як на практиці використовується ? Своє бачення та досвід роботи у напрямі «Психоаналіз» описують психологи-практики та психотерапевти сайту.


Психоаналіз

Психоаналіз створено наприкінці ХІХ століття австрійським ученим З. Фрейдом. Спочатку Фрейд займався фізіологічними дослідженнями, навіть винайшов метод фарбування нервових тканин, проте пізніше, побачивши незастосовність даних знань у психологічному консультуванні, відмовився від будь-якої опори на психофізіологічні дані у своїх роботах. У ранній період психоаналізу Фрейд разом із Йозефом Брейєром розробив катартичний метод лікування неврозів, щодо якого пізніше став застосовуватися термін «абреакція». Переломною датою для психоаналізу вважається 24 липня 1895 року, коли Фрейду наснився сон, після якого дійшов висновку у тому, що сновидіння мають сенс, будучи символічними повідомленнями у сфері несвідомого, і піддаються раціональному аналізу та тлумаченню. Надалі це спричинило застосування Фрейдом методу вільних асоціацій.


Метод та методики лікування психічних розладів на основі аналізу вільних асоціацій, проявів перенесення та опору, за допомогою технік тлумачення та опрацювання. Мета психоаналітика — допомогти звільненню пацієнта від прихованих механізмів, що створюють конфлікти в психіці, тобто від звичних шаблонів, які не придатні або створюють специфічні конфлікти у реалізації бажань та адаптації до суспільства.

Леся Николаевна Яковлева

Психоаналітична терапія – процес, який допомагає людям розуміти та вирішувати їхні душевні проблеми, підвищуючи усвідомлення внутрішнього світу та його впливу на ставлення до себе та інших. Психоаналітична терапія відрізняється від більшості інших терапій у тому, що вона орієнтована на глибокі зміни особистості з урахуванням емоційного розвитку.

Метод психоаналітичної психотерапії спрямований, передусім, дослідження внутрішнього світу людини, тих “областей” психіки, які лише за певних обставин стають доступні свідомості.

Метод працює із величезним спектром людських проявів. Має адекватну діагностичну базу, що дозволяє правильно вибрати стратегію взаємодії із клієнтом.

Клієнтами даного методу можуть бути люди з різними психологічними труднощами, такими, як: переживання нездатності отримувати задоволення, переживання почуття самотності, смутку, депресії, почуття втрати, жалю, переживання почуття страху, невпевненості, розгубленості, переживання нездатності прощати і прощати і т.п.
Як і ті, хто прагне краще зрозуміти себе, свої стосунки із близькими людьми чи зосереджені на саморозвитку.

Дмитрий Сергеевич Демидов
психотерапевт

Психоанализ возник на заре двадцатого века благодаря таланту известного австрийского психиатра и психолога Зигмунда Фрейда, который доказал, что наше сознание - это только маленькая частица личности. На нашу повседневную жизнь оказывает могучее влияние бессознательное - наши тайные социально неприемлемые влечения, которые стремятся выйти наружу. Однако бессознательному противостоит наша психическая цензура (родительские и общественные запреты), и на стыке этого конфликта и рождаются всевозможные психические травмы, неврозы, фобии и т.д.

Психоанализ - личностно ориентированный метод, т.е. психоаналитика мало интересуют диагнозы и симптомы, в центре его внимания будет личность пациента в целом. В процессе психоанализа происходит самосознание и самопонимание личного бессознательного - ключи к изменению психологических установок, преодолеванию тревоги и страха. Однако, для психологических изменений нам нужен объект, т.е. психоаналитик, на которого мы спроецируем наши эмоции - без этого невозможно понять глубинные аспекты нашей сущности!

Если психоанализ - это метод исследования психики, то психоаналитическая терапия - это клиническое применение психоанализа. Уже в процессе терапии пациенты отмечают, что их взаимоотношения с другими становятся более успешными и адекватными. Жизнь становится более полной, люди начинают дышать полной грудью. Приходят новые успехи в работе, личной жизни и творчестве!

в обрані

коментар
психотерапевт

Психоанализ — теория и метод исследования душевных процессов. Оригинальность психоаналитического метода — позволить наиболее возможное объективное наблюдение за поведением человека, его опытом взаимодействия с окружающим миром и построением отношений с психоаналитиком. Психоанализ занимается поиском субъективной истины, в ней заложена история жизни индивида, история семьи, происхождения, связанных с этим историй и фантазий. Психоаналитик фокусируется на желаниях, мечтах и целях клиента, обращается к истине его существования. Психоанализ помогает ответить человеку на вопросы: что происходит и почему это происходит, и найти свой ответ, что с этим можно сделать… Психоанализ открывает человеку его собственный путь к познанию самого себя, своего внутреннего мира.

в обрані

коментар
психотерапевт

Любой симптом, страдание или желание имеет скрытую причину. В бессознательном желание зашифровано, аналитик занимается его дешифровкой вместе с анализантом.
У каждого человека в психике или душе есть область сознания и область бессознательного. И у каждого есть желания, которые могут считаться предосудительними, опасными, агрессивными... Неприемлемые представления вытесняются в область бессознательного и становятся недосягаемы для сознательной переработки. Они существую сами по себе и проявляют свое патогенное действие - вызывают бессознательное чувство вины, стыда, страха, торможения... Часть личности как-бы утрачена, также тратиться энергия на удержание этих представлений вне сознания. Аналитик вместе с анализантом работают над тем чтобы сделать бессознательные представления доступными сознательной переработке.

Бессознательное – это не то, что вы думаете. Это то, что Вы говорите. Поскольку оно предельно субъективно и всегда задано в отношении другого, который может выступать как образец, помощник или противник. На этом месте и оказывается задействован психоаналитик, в присутствии которого бессознательное открывается.

Анализант на сеансе говорит о том, о чем занет - о своих трудностях или страданиях, но одновременно он говорит и то, что не занет о себе. Бессознательное сказывается в дискурсе, в речи, в оговорках и только в присутствии другого. И с течением работы анализант становится ближе к себе самому, понимает и принимает свои желания.

в обрані

коментар
психотерапевт

Зрозуміти як працює психоаналіз варто тільки на власному досвіді. Жодні пояснення не зможуть описати ваш майбутній досвід, бо кожен психоаналіз, який створюють аналітик та пацієнт має неповторне емоційне та смислове забарвлення. Ба більше, розуміння з часом зміниться і це цілком природно - поглиблювати розуміння, намагаючись бути більш адекватним до реальності.

Результат психоаналізу це здатність особистістю розуміти власний досвід, творчо знаходити нові сенси з яких потім народжуються нові дії, стосунки, досягнення.

в обрані

коментар

психоаналітики

Мають сертифікати про навчання методу Психоаналіз:

годин: 6000
психоаналітик
Дорослі:
- депресії;
- тривожні розлади (страхи, панічні атаки тощо);
- обсесивно-компульсивні розлади (ОКР), навязливі думки, дії;
- психосоматичні розлади;
- залежна поведінка;
- психогенне беспліддя;
- психологічний супровід людей, які мають хронічні психічні і соматичні захворювання;
- стрес і вигоряння;
- проблеми у стосунках з близькими і оточенням;
- переживання втрат, розлучень або смерті родичів.
Діти, підлітки і їх батьки:
- страхи, тривога, відстрочені у часі реакції горя, інші емоціійні розлади у дітей при втраті близьких, розлученнях тощо;
- незрозумілі поведінкові реакції у дітей: плач, агресія, аутоагресія, втеча, замкненість, занурення у компютерні ігри, дивна поведінка;
- низка мотивація чи відсутність мотивація до навчання;
- емоційне, фізичне, сексуальне насилля;
- труднощі з адаптацією дитини у дитячому садку, школі, при переїзді;
- збереження спілкування між батьками і дитиною при розлученнях чи створенні нових сімей;
- психосоматичні розлади (втрата апетиту, розлад сну, часті застуди, захворювання шлунково-кишківникового тракту, шкірні, неврологічні захворювання і т.д. у випадку, якщо медикаментозне лікування неефективні та/або є психологічна складова пускового механізму хвороби);
- консультативний супровід батьків при психотерапії дитини;
- консультування/психотерапія батьків (або пари) у звязку з плануванням дитини, складностях з заплідненням, під час вагітності;
- допомога у покращенні виконання батьківських завдань. сторінка психолога
годин: 2033
психоаналітик
Психоаналітична робота може бути корисною людям, що прагнуть розкрити витоки своїх внутрішніх конфліктів, послабити деструктивні прояви, вийти зі сценаріїв, що повторюються, знайти способи справлятися з важкими почуттями та емоціями, дослідити власну ідентичність, навчитися будувати стабільні та суб'‎єктивно приємні стосунки з оточуючими, віднайти задоволення в повсякденному житті, відкрити додаткові джерела творчості та життєвих сил. Також психоаналіз або психоаналітична терапія будуть корисними, якщо у вас є дитячі спогади, що приносять страждання, якщо ви маєте психосексуальні проблеми, якщо ви відчуваєте складність любити або працювати.
Перш за все психоаналітична робота покликана полегшити страждання шляхом створення індивідуальних винаходів, що допоможуть людині справлятися з травмами. Але психоаналіз може бути цікавий і тим, хто не має явних симптомів, але хоче дослідити свій внутрішній світ.
Я поважаю самобутність аналізантів, тому працюю з людьми різних національностей, релігійних поглядів, сексуальних орієнтацій та гендерних ідентичностей.
сторінка психолога
годин: 1800
психоаналітик
Проблема в семейных отношениях.
Жизненный кризис.
Отсутствие смысла жизни.
Чувство страха, стыда, вины.
Низкая самооценка.
Сложности в отношениях с любимыми, с коллегами, с родителями, с детьми.
Тревога.
Депрессия.
Апатия.
Психосоматические заболевания.
Бессоница.
Одиночество.
Навязчивые мысли.
Суицидальные мысли.
Навязчивые действия.
Панические атаки.
Психическая травма.
Сексуальное насилие.
Домашнее насилие.
Эмоциональное выгорание.
Агрессия.
Фобии.
Социопатия.
Страх смерти.
Клаустрофобия.
Агорафобия.
Поиск смысла жизни.
Саморазвитие.
Самопознание.
Личностное развитие.
Хотите лучше понимать себя, мотивы своих поступков (мыслей, чувств). сторінка психолога
годин: 1800
психоаналітик
Личностные проблемы, межличностные отношения
Депрессивное состояние, апатия, тревожность, панические атаки
Страхи, фобии
Неуверенность в себе, низкая самооценка
Утрата смысла жизни
Проблемы в профессиональной сфере, невозможность достигать поставленных целей
Расстройство пищевого поведения (компульсивное переедание, анорексия, булимия)
Работаю со взрослыми, подростками и семейными парами сторінка психолога
годин: 1441
психоаналітик
Індивідуальна терапія та консультування дорослих, підлітків:
- Підтримка у переживанні кризових періодів: горе, втрата, розлучення, розставання, переїзд, еміграція
- Криза в особистих та сімейних відносинах: зрада, конфлікти, відсутність близькості, взаєморозуміння, труднощі у спілкуванні з партнером, дітьми, родичами, складності у створенні пари
- Емоційне вигоряння, проблеми самореалізації, адаптації, зміна виду діяльності, місця роботи, складності у робочих відносинах з колегами
- Депресія, тривожність, апатія, хронічна втома, низька самооцінка, невдоволення собою, відсутність задоволення, втрата смислів, бажань та цілей
- Проблеми підліткового віку сторінка психолога
годин: 1440
психоаналітик
Я работаю с человеком, а не с проблемой.
Темы обращений могут быть разными:
- сложности в отношениях (с партнером, родителями, детьми)
- насилие
- страхи
- навязчивые мысли и действия
- подавленность, апатия, депрессия
- душевная боль
- переживание утраты
- неуверенность в себе
- бессонница
- сексуальность
- лгб-проблематика
- стыд и чувство вины
- одиночество
- (со)зависимость
и т.д. сторінка психолога
+ в обрані

коментар
годин: 1249
психоаналітик
Доброго дня! Працюю з різними темами, онлайн та офлайн в Івано-Франківську. Індивідуально, в групі, з парами, проводжу тематичні тренінги. Методи роботи відносяться як до короткострокової терапії, так і довготривалої роботи з психотравмами. Мова спілкування: російська, українська.
Часті такі теми в роботі:
- мотивація, особисті сенси, самопізнання та проблеми самооцінки;
- кар’єрний зріст, гроші, робочі відносини;
- проблеми зі здоров’ям, психосоматика, онкологія;
- відносини в парі, в сім’ї, між батьками та дітьми;
- переживання самотності, втрат, горя, розчарування, розлучення;
- травми особисті, системні, страхи, тривоги, почуття провини чи сорому;
- кризи та стреси, конфлікти у будь-якій сфері;
- психотравми розвитку та життєві потрясіння, пережите насилля, травма майбутнього.
Запити можуть бути зовсім інші. Наприкад: «не можу вивчити якусь конкретну іноземну мову». Або можу працювати без запита, коли людині важко його сформулювати, а потреба в терапії є.
Окремо: робота з генограмою. Побудова та аналіз генограми з системним підходом.
Синдроми повтору життєвих ситуацій, дат, імен та долі у вашому роду і у вас особисто.
Також мені цікаві тематичні інтервізійні групи та лабораторії, дослідження зв’зків між теперішніми життєвими проблемами чи ситуаціями та родовою системою. сторінка психолога
годин: 1092
психоаналітик
- незадоволення власним життям
- депресія
- тривожність, страх
- труднощі у відносинах
- втрата сенсу життя
- конфлікти, непорозуміння у відносинах
- та інше
сторінка психолога
годин: 980
психоаналітик
Психоанализ бессознательных причин проблем в личной жизни, в работе, в образовании различных симптомов ( фобии,панические атаки,психосоматические заболевания, депресия, тревожные состояния, зависимости, заниженая самооценка и т.д.) сторінка психолога
годин: 900
психоаналітик
Работаю со следующими проблемами:
- тревога и страхи,
- панические атаки,
- кризисы и конфликты в супружеских отношениях,
- сексуальные проблемы в паре,
- депрессия,
- расстройство пищевого поведения,
- сложности в отношениях с детьми и родителями,
- прочие поведенческие и эмоциональные затруднения. сторінка психолога
годин: 900
психоаналітик
Проблеми взаємин, невпевненість у собі, складності у спілкуванні з дітьми, емоційна напруга, страхи, депресія, тривоги, панічні стани, травма міграції сторінка психолога
годин: 762
психоаналітик
Личностное развитие;Тревожность, страхи, паника;Стрессы; подавленное состояние;Резкие перемены в жизни;Потеря близких;Самооценка, уверенность в себе;Баланс между личной жизнью и работой;Отношения с родными и близкими;
Конфликты,обиды,завершение отношений;Переживания по поводу веса, здоровья в целом. сторінка психолога
годин: 650
психоаналітик
Терапія - це турбота про свою душу. Допомагаю знайти в собі внутрішню опору. Познайомитись зі зрілою людиною всередині себе, прийняти свою вразливість, свою слабкість та недосконалість. Буду поруч, не залежно з чим чи ким "болючим" прийдеться зустрітись в терапії.
Не даю порад, не маю чарівної палички, не оцінюю та не критикую. Даю можливість зрозуміти те, що насправді відбувається у Вашому житті та роздивитися різні варіанти рішень й знайти вихід.
Якщо Вам не Ок всередині, тривожність, апатія, або ж Ви давно хотіли укріпити свою самооцінку; розібратися з концепціями, які Вас обмежують; зрозуміти, в якому напрямку Вам рухатись; знайти причини відсутності мотивації - запрошую на консультацію.
Сеанс триває 60 хвилин.
Працюю онлайн за попереднім записом в особисті повідомлення.
Залишись питання - я відкрита для спілкування. Не соромтесь.
Важливо пам'ятати: "Той, хто просить допомогу, виглядає дурнем усього 5 хвилин. Той, хто цього не робить, залишається ним на все життя.", - слова німецького філософа. І я з ним згодна. сторінка психолога
годин: 499
психоаналітик
- зрозуміти себе, свої здібності, розвинути таланти, знайти своє місце в соціумі
- створити або налагодити стосунки в родині, колективі, з дітьми, батьками, друзями
- прийняти рішення, зробити вибір
- пережити розлучення, розставання, смерть близької людини
- навчитися контролювати страхи, тривогу, позбутися фобій та нав'язливостей
сторінка психолога
годин: 350
психоаналітик
Неврозы, фобии, панические атаки, депрессии, нарушения сна (бессонница, проблемы с засыпанием) сторінка психолога
годин: 302
психоаналітик
Депрессивные состояния, апатия, отсутствие смысла жизни; неврозы и эмоциональные растройства; панические атаки, повышеный уровень тревоги, навязчивое поведение, мысли; нарушения пищевого поведения (переедания, булимия, анорексия); нарушения сна, бедность эмоциональной жизни; страхи и фобии; подозрение на психическое расстройство; агрессивность, приступы гнева; выгорание, низкая самооценка, одиночество; конфликты (семья, работа); эмоциональные и поведенческие расстройства у детей и подростков... сторінка психолога
годин: 300
психоаналітик
- Проблемы, связанные с самосознанием, самоценностью, отношением к себе, с целостностью Я, комплексом неполноценности, внутренними конфликтами.
- Проблемы, связанные с осознанием и критической оценкой действительности.
- Проблемы, связанные с тяжелыми жизненными ситуациями и психологическими травмами, состояниями апатии или депрессивным настроением.
- Проблемы, связанные с мотивационной и смысловой сферой жизни.
- Проблемы, связанные с волевой сферой личности, с самоконтролем, импульсивностью, агрессией.
- Проблемы, связанные с эмоциональной сферой, тревожностью, чувством вины, эмоциональной холодностью или сверхэмоциональностью.
- Проблемы, связанные с переживанием кризисов развития личности.
- Проблемы, связанные с межличностными, семейными взаимоотношениями и жизненным пространством личности
- - - - - - - - В других проблемных ситуациях, требующих психологического профессионального участия, я могу быть полезна в усилиях по достижению психологического благополучия, уверенности и реализации своего потенциала. Я знаю, что у любого поведения есть причины, и если их понять, это может привести к важным измениям в жизни. Я имею опыт работы с разными клиентскими запросами, но ориентируясь на свое практическое суждение, могу порекомендовать Вам другого специалиста, если Ваша проблема может быть эффективнее решена в других психотерапевтических подходах. сторінка психолога
годин: 165
психоаналітик
- самопізнання та самоаналіз (глибше розуміння і «відчуття» себе);
- конфлікт між свідомим та несвідомим;
- проблеми у відносинах (інтимні, сімейні, професійні та ін.);
- мотивація та особисті сенси;
- кар'єрне зростання та гроші;
- пошук себе та душевної рівноваги;
- психосоматика;
- порушення сну (безсоння, нічні кошмари. ..)
- питання чоловічої та жіночої сексуальності;
- переживання самотності, тривоги, почуття провини, розчарування, апатії, страху, депресії;
- низька самооцінка та відсутність впевненості у собі;
- стреси, кризи та втрати;
- психологічна робота із вагою. сторінка психолога
годин: 120
специаліст, знайомий з методом
-семейные конфликты;
-детско-родительские взаимоотношения;
-конфликты в паре, переживание расставания, развода;
-работа над улучшением отношений в паре;
-работа с постановкой цели и самореализация;
-помощь в поисках ответов на вечные вопросы: «А чего же я хочу?»; «Какой выбор мне сделать?», «Есть ли смысл?»;
-работа с вопросами самооценки;
-страхи, панические атаки, ночные кошмары, тревога, чувство вины, одиночество. сторінка психолога
годин: 100
специаліст, знайомий з методом
Проблеми особистого розвитку, невпевненість в собі.
Стосунки з партнером, батьками, дітьми.
Тревога, страх, апатія.
ОКР сторінка психолога

Групи, програми, тренінги

тренінг Психоаналіз

Психотерапевтична психоаналітична група
Організатор - Шестопалова Альона Григорівна (Вінниця)...
01-05-2023 - 29-07-2025 ⏳ 459 днів до завершення.

Знайти психотерапевта в методі психоаналіз?

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:







Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...















Матеріали психологів по темі психоаналізу

психологія
Навіщо психоаналіз людині сучасності?

Психоаналіз сучасності – це мозаїка течій, теорії яких часом дуже різняться. Страждання сучасності відрізняються від страждань часів Фройда. Істеричні театри вже практично не зустрічаються, але натомість суспільство затоплює депресія.

психологія
Сигарети та психоаналіз

У наш час жінка з цигаркою нікого не дивує, але ще на початку ХХ століття це було недопустимо! В США куріння вважалося вульгарністю і негідною поведінкою для порядної леді. Проте ситуацію змінив один допитливий чоловік, який в подальшому стане род

психологія
Что происходит на моих сессиях психоанализа и нужно ли к ним готовиться?

Чтобы прийти на сессию никакой подготовки не нужно, достаточно иметь вопрос и желание хоть немного позаботиться о себе. Дальше мы вместе будем двигаться по следующим этапам анализа: Запрос. Проясняем и конкретизируем суть проблемы, уровень ее сложн

психологія
Идеализированный образ в психоанализе 2 - Зачем он нужен психике и нужно ли его убирать?

Чем же опасен идеализированный образ? Может, пусть будет, раз психика придумала его в целях своей защиты? Дело в том, что, чем дольше человек взаимодействует с миром при содействии этого образа-маски, тем дальше он уходит от себя настоящего.

психологія
Идеализированный образ в психоанализе 1. Адаптация к миру при базальной тревоге

Бывает, что люди наоборот - оочень боятся вызвать любой конфликт. Поэтому они подавляют любые импульсы несогласия с кем-то, отстаивания своих или чужих прав и четко придерживаются сверхугоднического, бесконфликтного, порой, - почти мазохистского п

психологія
Религия глазами психоаналитика

Все мы являемся свидетелями, а иногда и участниками споров о возникновении веры в Бога, сущности религии и ее значения для человека. Какие взаимосвязи существуют между религией и психоанализом?

психологія
Зачем молчит психоаналитик

В современном мире, в котором запросы привыкли к мгновенному удовлетворению, так непросто иметь дело с молчанием. Еще сложнее понять его ценность…

психологія
Невротическая, психотическая, пограничная структура личности: возможности психоаналитической терапии

«Нет здоровых людей, есть недообследованные», - знаменитая шутка психиатров становится  уже не шуткой, а отражением современной реальности. Практически каждый человек в современном обществе к определенному возрасту попадает в зону...

психологія
Трудности в близких отношениях. Как может помочь психоанализ?

Решаясь на терапию, мы решаемся на новые отношения. Терапевт со временем становится для нас близким человеком, а пространство терапии достаточно безопасным для ...

психологія
Как применить на практике прикладной психоанализ?

Основной метод прикладного анализа – использование собственного Бессознательного в изучении социальных объектов.

психологія
Психоанализ. Теории нарциссической регуляции.

Нарциссизм - история термина и теории нарциссической регуляции в психоанализе...

психологія
Психоаналіз на допомогу спеціалістам допомагаючих професій

Метод „група Балінта” – це специфічний, так би мовити «інструмент» для дослідження та тренування стосунку між лікарем та пацієнтом. Цей метод був ...


Книги по темі психоаналізу

5 лекций по психоаналитической технике. (Велдер, Роберт)

Аналитический процесс в психоанализе и психотерапии: от межличностного до внутрипсихического уровня. (Жибо, Алан)

Введение в психоанализ (Лекции 1 - 15) (Фрейд, Зигмунд)

Введение в психоанализ (Лекции 16 - 28) (Фрейд, Зигмунд)

Введение в психоанализ (Лекции 29 - 35) (Фрейд, Зигмунд)

Гуманистический психоанализ (Фромм, Эрих)

Краткий обзор психоанализа в Италии. (Бенвенуто, Сержио)

Мать и ребёнок как терапевты друг друга: Психоаналитическая версия внутрисемейной терапии. (Маршал Р.Дж.)

Некоторые замечания о психоанализе, языке и переводе. (Голдсмит Г.)

О первых опытах психоаналитического исследования и лечения маниакально-депрессивного психоза и родственных ему расстройств. (Абрахам, Карл)

Отто Кернберг о психоанализе и религии. (Обухов Я.Л.)

Представления о мотивах личности в психоанализе. (Буллит, Уильям, Фрейд, Зигмунд)

Психоанализ в Америке. (Кернберг, Отто)

Психоанализ и воспитание. (Суслова О)

Психоанализ и религия. (Фромм, Эрих)

Психоанализ и странная судьба зависти. (Форрестер Дж.)

Психоанализ культуры и проблемы общества. (Рождественский Д.)

Разговор в Германии с кандидатами в психоаналитики (1992). (Кернберг, Отто)

Рождение психоанализа. Теория соблазнения. (Непомящий, A.)

Рождение психоанализа: теория соблазнения. (Маслоу, Абрахам)

Травма, конфликт и историческая вероятность с психоаналитической точки зрения. (Сакс Д.М.)


Інші напрями психотерапії, методи та техніки:

психотерапія Позитивна психотерапія
Позитивна психотерапія Н.Пезешкіана
психотерапія Піскова психотерапія
Юнгіанська піскова терапія
психотерапія НЛП
Нейро-лінгвістичне програмування
психотерапія Логотерапія
Логотерапія Віктора Франкла
психотерапія Коучінг
Лайф-коучінг

Якщо Ваша анкета є в нашій базі психологів, авторизуйтесь, щоб висловитися тут!

qr