У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Світлана Олександрівна Карпцова Київ лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Світлана Олександрівна Карпцова
05-04-2023 Світлана Олександрівна Карпцова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 1 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 3
Освіта
Психологічну освіту здобула в Київському інституті сучасної психології та психотерапії (клінічна психологія, магістр, КІСПП).
Психоаналітичну освіту здобула в Міжнародному інституті глибинної психології (практична психологія, психоаналіз, МІГП).
Наразі продовжую вивчати психоаналіз в Університеті Кот-д'Азюр (Франція, Ніцца) за магістерською програмою "Клінічна психологія та терапевтична медіація за допомогою мистецтва".
Досвід психологічної практики
Членкиня Національної Психологічної Асоціації України (Европейська федерація психологічних асоціацій), Української асоціації психоаналізу (Міжнародна федерація психоаналізу), а також Американської психологічної асоціації.
Працюю з запитами
Психоаналітична робота може бути корисною людям, що прагнуть розкрити витоки своїх внутрішніх конфліктів, послабити деструктивні прояви, вийти зі сценаріїв, що повторюються, знайти способи справлятися з важкими почуттями та емоціями, дослідити власну ідентичність, навчитися будувати стабільні та суб'‎єктивно приємні стосунки з оточуючими, віднайти задоволення в повсякденному житті, відкрити додаткові джерела творчості та життєвих сил. Також психоаналіз або психоаналітична терапія будуть корисними, якщо у вас є дитячі спогади, що приносять страждання, якщо ви маєте психосексуальні проблеми, якщо ви відчуваєте складність любити або працювати.
Перш за все психоаналітична робота покликана полегшити страждання шляхом створення індивідуальних винаходів, що допоможуть людині справлятися з травмами. Але психоаналіз може бути цікавий і тим, хто не має явних симптомів, але хоче дослідити свій внутрішній світ.
Я поважаю самобутність аналізантів, тому працюю з людьми різних національностей, релігійних поглядів, сексуальних орієнтацій та гендерних ідентичностей.


Основне
диплом перевірено
Сертифікати про додаткову освіту
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr