Інтерв'ю з психологами
Психологи діляться поглядами та дають поради на різні сфери життя та цікаві питання.
Які симптоми можуть свідчити про наявність тривожного розладу? Як можна самостійно знизити рівень тривожності у повсякденному житті?
Хто такий психотерапевт і яку освіту він має мати? Скільки потрібно сеансів психотерапії та як часто треба ходити?
Як спілкуватися з військовим, поки він на фронті? Як зрозуміти військового, який нещодавно повернувся додому з війни? Як себе поводити?
Передноворічна апатія, смуток, хандра. Післяноворічна тривога й депресія. Що це за явища та чому супроводжують свята? Як впоратися з передсвятковим стресом?
Що таке та як проявляється комплекс рятівника (синдром лицаря)? Чим комплекс рятівника відрізняється від справжнього співпереживання та співчуття? Чи можна сплутати «синдромом білого лицаря» зі співзалежністю?
Дедалі частіше з'являються історії про виникнення почуттів до чат-ботів, з якими люди ведуть переписку. Про що це свідчить та чи стане феномен побудови "стосунків" з чат-ботами масовішим?
Як повідомити дитині новину про очікування другої дитини? Як підтримати старшу дитину, коли в родині з'являється молодша? Як допомогти старшій дитині відчувати себе важливою? Чи має старша дитина допомагати по догляду за молодшою? Якщо так, то як допомогти старшій дитині прийняти нову відповідальність та розв
Чому діти починають конкурувати між собою? Як позбутися конкуренції між дітьми? Коли потрібен дитячий психолог?
Як змінився психоемоційний стан людей після 3х місяців війни? Які настрої, емоції превалюють в соціумі зараз? Чи варто сподіватися на скоріше завершення війни чи навпаки, готуватися до затяжного конфлікту?
С какими проблемами наиболее часто сталкиваются люди пожилого возраста (после 60 лет)? Эффективна ли в пожилом возрасте длительная психотерапия, направленная на изменение личности? Как сохранить "бодрость духа" и радость жизни, выходя на пенсию?
Почему мужчина или женщина может хотеть продолжения общения с бывшим любимым человеком после расставания? Когда общаются бывшие супруги, у которых есть общие дети, где грань наобходимого, нормального общения и чрезмерного вовлечения в дела бывшей семьи?
Устраивать проверки своим избранникам - хороший способ понять, как на самом деле относится к тебе человек, или признак паранойи и рассчетливости? Какова альтернатива?
С какого взраста детям можно давать играть на электронных устройствах? Стоит ли вовсе запрещать ребенку пользоваться планшетами и смартфонами?
Можно ли уже на стадии онлайн-знакомства и переписки определить, врет ли человек о причинах пребывания на зоне, о своих намерениях по отношению к женщине?
Важно ли взрослому человеку иметь друзей, или же их роль могут исполнять семья и коллеги по работе?
Часто ли вам приходилось сталкиваться и с желанием мужчины изменить женщину? А наоборот? Стоит ли «идти навстречу» любимому человеку, если он просит поменяться?
Если секс супругов становится «как по расписанию», можно ли назвать наиболее вероятную, или рапространенную причину?
Как понять, что пара готова к усыновлению (удочерению) определенного ребенка? Нормальны ли сомнения перед окончательным шагом или те, кто действительно готов, не колеблются?
Плюсы и минусы сексуальных связей «без обязательств». Могут ли интимные связи «без обязательств» перерасти в серьезные отношения?
Переход на крик во время горячих споров и ссор - это эффективный способ «выпустить пар» и не накопить обид, или проявление неуважения и буллинга по отношению к партнеру?
Ми вважаємо, що формат інтерв'ю є одним з найбільш вдалих, тому що виключає довгі дискусії та міркування, виділяючи тільки саму суть.
Наші інтерв'ю, в той же час, є «індивідуально-колективним» :), коли кожен психолог відповідає на запитання окремо, а публікується інтерв'ю разом з відповідями всіх інших психологів, що взяли участь.