У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психотерапія

У Психолога » Психотерапія


стаття про психотерапію Як зрозуміти що мені потрібно: консультування чи терапія?

Психологічне консультування та психотерапія є двома різними, але пов'язаними областями психологічної практики. В чому їх подібність та відмінність, як відбуваються ці процеси на практиці?

стаття про психотерапію Особливості психоаналітичної терапії

Які ж особливості має психоаналітична терапія? Вона передбачає роботу з несвідомим клієнта, щоб зрозуміти, які переживання раннього дитинства вплинули на формування проблем людини у дорослому віці.

стаття про психотерапію Як знайти свій метод психотерапії? Позитивна терапія за Носсратом Пезешкіаном.

Нині, коли протокол допомоги при багатьох захворюваннях включає не лише пігулки, а й необхідність працювати з психотерапевтом, постає питання: а як же обрати з тих методів, які затвердив МОЗ України як методи з доведеною ефективністю?

коментарів: 1
стаття про психотерапію Цвяхостояння та інші методи зцілення «тут і зараз»

Як і до інших «експрес» практик, які вибивають землю з-під ніг, наприклад, холотропне дихання, танатотерапія, я скептично ставлюсь до цвяхостояння...

стаття про психотерапію Гештальт-терапія: розкриття свідомості через мистецтво

У світі психотерапії і самосприйняття існують численні підходи, але гештальт-терапія вирізняється своєю унікальністю та підходом до розуміння себе і світу. Ця форма психотерапії, яка поєднує мистецтво і науку, пропонує кожній людині подорож самопізна

стаття про психотерапію Гештальт - не для виживання

Гештальт-терапія - не про виживання. Вона не життєвонеобхідна. Є безліч альтернатив. Нехай з побічними діями, деструктивних, проте дієвих. Зрештою, стільки людей розслабляється пляшечкою вина, жаліється на свої біди друзям та родичам, і так справляют

коментарів: 1
стаття про психотерапію «Дикий і домашній мед.» Завдання психотерапевта на різних етапах терапії.

Роль терапевта змінюється, так як змінюється сам клієнт. Він може прийти до вас майже знищений, на самому дні свого існування. На піку кризи. Або травмований. Нового клієнта інколи називають «диким».

стаття про психотерапію Психотерапія: сила розповіді своєї історії.

Усі ми любимо історії. Я психолог і сьогодні для мене честь - слухати чужі історії. Адже перебування в терапії означає розповісти свою історію вголос.

стаття про психотерапію Що робити з shit, яке happens

Як би нам не хотілося, але іноді життя підкидає нам лайно. Купи більші, купки менші, там чи тут. Відносини, робота, плани, зрештою надії. Будь де може знайтися нова купка. І жодної справедливості в отриманні таких купок немає. Іноді це може бути

стаття про психотерапію Огляд фільму про американського психотерапевта Філа Штуца

Відгук про новий документальний фільм Stutz про психотерапевта Філа Штуца. Стосунки як терапевтичний інструмент. Радикальне прийняття. Класний момент, коли під час фільму герої переходять в метапозицію ...

стаття про психотерапію Який «танець» у твого життя?

Чи знаєте ви, як хоче танцювати ваше тіло? Рухи вашого тіла чесно покажуть: ви живете в стресі чи ні. У моєму арсеналі психотерапевта не тільки терапія для розуму та душі, але ще й для тіла.

коментарів: 1
стаття про психотерапію Законы семейной системы. Расстановки, часть 2.

Законы семейной системы. Закон принадлежности. Закон иерархии. Закон баланса «брать – давать». Движение энергии идет от родителей к детям, а при нарушениях – обратно или по своей собственной траектории.

стаття про психотерапію Еще раз о вопросе отношений в гештальт-терапии

Отношения - базовая потребность каждого человека. Качество эмоциональных отношений между клиентом и терапевтом имеют важное значение для процесса психотерапии.

стаття про психотерапію Робота з символами та метафорами в арт-терапії

Слово «метафора» складається з двох частин: «мета» (перше значення – за, пере, над, після, через; друге значення – спільно, спільно) і «фора» (рух). Отже, у це семантичне поле потрапляють такі поняття,

стаття про психотерапію Особливості процесу психотерапії та його результатів у період війни

На одній із інтервізійних груп я почув від колеги важливу думку. Вона полягала в тому, що після 24-го лютого ми всі регресували (повернулися назад) до певних попередніх станів. Клієнти, які тривалий час займалися власною психотерапією ...



Психотерапія: інтерв'ю психологів

психологія Состояние практической психологии и психотерапии в Украине

Необходимо ли практикующему психологу, психотерапевту, иметь высшее психологическое образование? Как вы оцениваете состояние рынка психологических услуг в Украине?

психологія Гипноз - мифы и правда

Что такое гипноз. Все ли люди подвержены гипнозу. В одинаковой ли степени.

психологія Практика психологического консультирования и психотерапии в Украине

Кто, с какими проблемами чаще всего приходит к психологу в Украине. Как люди находят практикующих психологов. Как выбрать себе психолога.


Психологічні фільми та книги про психотерапію

Питання психологу

Поставили диагноз биполярное расстройство 1 типа три года назад, болею около 8 лет, с анамнеза. В гипоманиях чувствую себя потрясающе, конечно, когда есть планы, энергии больше, чем у среднестатистического человека, много сил, повышенная мозговая активность, сон в три часа. Я такие моменты я пишу книги, много путешествую и усердно работаю. У меня бывают жёсткие мании, которых я очень боюсь, потому что не могу себя контролировать, а рядом близких нет, которые могли бы если что отследить это. Как понять тот момент, чтобы не улететь в магию? У меня были мании несколько раз, лежала из-за этого в больнице. Чем выше мания, тем глубже депрессия. В начале года была мания, в которой я спланировала самоубийство, но мне повезло оказаться у врача. Потом вышла из нее, но через три месяца ушла в депрессию снова, больше всего она перешла в тяжёлую форму с сентября. Я с медикаментами сейчас, к сожалению, она длится до сих пор. Я никак морально не могу из нее выйти. Даже с лекарствами,у меня появилось немного силы, но я совершенно не хочу ничего делать. Лежу, читаю, слушаю музыку. Какие либо гигиенические действия заставляю себя делать, но иногда вообще не делаю ибо не могу морально. Чем дольше я в депрессии, тем больше я забываю какой я человек на самом деле. Меня вот так и кидает все время. Есть ли какая-то возможность выйти из депрессии, может что-то вспомогательное?

Добра всем сразу к делу мне пару дней назад исполнилось 18 я заметил за собой 1 странность я как правильно сказать мастурбирую на женщин постарше за 40, это ладно но и к этому что они очень очень толстые в прямом смысле очень большие они меня возбуждают но когда в реальной жизни вижу мне на них вообще всеравно, я незнаю почему так одно предположение в детстве был очень полным и та к до 14 лет ну где-то в 13 весил 80 кг при росте 170 потом резко похудал занялся собой, в 14-16 вырос в росте но вот заметил пару месяцев назад опять сильно поправился, меня больше интересует почему меня не возбуждают худишки если выбирать конечно выберу худишку но то ли в подсознании то ли незнаю у родных ну есть не большой вес и то не у всех просто я знаю сам ето не правильно против толстых ничего не имею против и против худых как говориться ето не главное что со-мной и девушки у меня были несколько целовался со всеми но до секса дело пока не доходило ну я сними и встречался по месяцу и хочу узнать почему меня такие толстые возбуждают, хотя девушки были худые с чем это может быть связано ?

За останні 14 років було багато поганих подій, були звісної хороші але вони не перевищують того болю з яким мені прийшлося столкнутися, я хочу жити далі та радуватися життю у безпеці, хочу ментального здоровʼя. Чи є способи забути негатив та концентрувати свою увагу на хорошому?


Відео на тему

психолог Особливості роботи з гештальт-терапевтом. Гештальт-сесія. Гештальт підхід.

В чому особливість гештальт-підходу і в чому саме його відмінність від інших напрямків психотерапії? 💡 Розкриваю вам практичне значення гештальт-сесії: з чим ви точно зтикнетесь? чого оікувати? що ефективно? 📍 В цьому відео ви почуєте про: - базові принципи роботи гештальт-терапевта - різницю між присутністю собою та порушеннями меж - терапевтичні експерименти та їхнє значення - унікальність клієнт-терапевтичних стосунків - вагомість зворотнього зв'язку від терапевта - те, що відрізняє гештальт-сесію від інших

психолог Каністерапія: як собаки лікують людей .....

Каністерапія - це метод реабілітації та лікування дорослих та дітей за допомогою спеціально навчених собак, які пройшли спеціальний відбір для роботи з хворими дітьми та дорослими. Каністерапія використовується для дітей з різними формами аутизму, розумової та психічної відсталості, з дитячим церебральним паралічем.

психолог Захисні механізми психіки. Частина 1

Захисні механізми - поняття в психоаналізі, яке позначає способи захисту свого Я (Его), вони дозволяють регулювати імпульси, що виходять від тваринної складової психіки людини (Ід) і захищають від посягань Над-Я також є складовою психіку людини, від норм і правил, які формуються суспільством і тиснуть на Его. Захисні механізми захищають людину від подій, що травмують, переживань, тривоги. Термін "захисні механізми" ввів Зігмунд Фройд У всіх цих конфліктах его індивіда прагне відкинути частину свого власного ід. Інстанція, що споруджує захист, і сила, що вторгається, завжди залишаються тими ж самими; змінюються лише мотиви, які спонукають його вживати захисних заходів. Зрештою, всі ці заходи спрямовані на те, щоб забезпечити безпеку его і вберегти його від переживання невдоволення.

Рекомендуємо!

Важливе про особисті кордони. Важливе про особисті кордони.

Питання особистих кордонів популярне, широко обговорюване і це чудово. Але досі, в різних джерелах можна по різному бачити трактування і те, як все ж визначати - де мої кордони, як їх відстоювати і як утримати межу від відстоюванням та грубістю до ін...

Про умовну і безумовну любов у відносинах Про умовну і безумовну любов у відносинах

Важливо також не плутати те оспіване материнське безумовне прийняття та любов, яке в ідеалі має бути тотальне і незмінне, і яке можливе і адекватне тільки для мами по відношенню до своєї дитини, з партнерською безумовністю.

Про критику Про критику

Критикою неможливо нікого покращити. Ні, чоловіка, ні жінку, ні дитину, будь кого. Можна тільки демотивувати, зіпсувати, відштовхнути і втратити. Але в багатьох сім’ях застосовують критику.

Дихальні вправи для заспокоєння Дихальні вправи для заспокоєння

Дихальні вправи для зниження тривожності, стресу та емоційної напруги. Правильне дихання не тільки допомагає заспокоїти нервову систему, але й покращує концентрацію та загальне самопочуття.



Повернутись до ...
qr