У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Низька самооцінка, насильство, булінг, смерть близького

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Психотерапія » Низька самооцінка, насильство, булінг, смерть близького
Почнемо з початку, мене не любив батько, бив в дитинстві, заставляв читати, якщо не так прочитаю то мене лупцювали. Потім я пішла до школи і мене з почали булити через зайву вагу, я була тихою і закритою в собі, через це я не люблю своє тіло. Було домагання в дитинстві, тільки дотики на щястя. Пізніше в 15 мене згвалтували, не пішла до поліції тому що сім'я консервативна, і не хотілося щоб хвилювалась матір. Мені не вистачало любові батьківської, коли помер дідусь то любові від чоловічої статі було замало, від тата я її не отримувала. Пізніше я пережила аб'юз, в наступних відносинах зраду, потім мене проміняли на свою колишню... І останнє, також аб' юз,тільки там було гірше адже він при мені вбив мого улюбленця... Знущався словами з мого тіла, по типу я товста і потрібно тобі худнути а то я тебе кину...
Питання від: ; Вік: 18

Підберіть для себе психотерапевта онлайн або в містах України.


психолог онлайн
Співчуваю Вам. Дуже багато травм і негативного впливу з дитинства, але найгірше те, що "дитинство" не закінчилось. Тобто те що відбувалось з Вами в дитинстві продовжує впливати на взаємовідносини з іншими людьми. Багато чого Ви усвідомлюєте і надаєте оцінку тому що відбувалося і відбувається зараз. Але що Ви збираєтеся з цим усім робити? Чи не збираєтесь, а просто констатуєте факти? Ви готові працювати з психологом? Готові до змін у Вашому житті?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Ви розповіли свою історію. Але немає тут запитання!

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

23-10-2022 ....
Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Состояние практической психологии и психотерапии в Украине

Необходимо ли практикующему психологу, психотерапевту, иметь высшее психологическое образование? Как вы оцениваете состояние рынка психологических услуг в Украине?

висловилося: 10

Інтерв'ю з психологами Гипноз - мифы и правда

Что такое гипноз. Все ли люди подвержены гипнозу. В одинаковой ли степени.

висловилося: 5

Інтерв'ю з психологами Практика психологического консультирования и психотерапии в Украине

Кто, с какими проблемами чаще всего приходит к психологу в Украине. Как люди находят практикующих психологов. Как выбрать себе психолога.

висловилося: 13

Рекомендуємо!

Психосоматика ШКТ. Психосоматика ШКТ.

У 1930 році F. Alexander зазначив групу психосоматичних захворювань, яку нині вважають класичною. До неї увійшли виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, виразковий коліт та інші. На сьогодня цей список доповнили синдромом подразненого кишківника та

Мислеформа як психоенергетичний конструкт Мислеформа як психоенергетичний конструкт

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні люди притягують до себе удачу, а інші постійно стикаються з проблемами? Справа може бути не у зовнішніх обставинах, а в тому, які думки ми щодня прокручуємо у своїй голові. Наші думки — це не просто абстр...

Перший сеанс у психоаналітика: що хвилює майбутніх аналізантів? Перший сеанс у психоаналітика: що хвилює майбутніх аналізантів?

Кінематограф часто використовує образ психоаналітика, створюючи художні історії. Однак за цими здебільшого вигаданими сюжетами складно скласти реальне уявлення про цей процес і зорієнтуватися. Документальний фільм "La première séance..

Як перестати боятися помилок або чому повчитися у механіка? Як перестати боятися помилок або чому повчитися у механіка?

Страх помилок часто пов’язаний із тим, що ми сприймаємо їх як особисті поразки. Здається, що невдачі підривають самооцінку, ставлять під сумнів наші здібності та компетентність.

qr