У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Самооцінка та впевненість в собі

У Психолога » Самооцінка та впевненість в собі


стаття про самооцінку Як впливає самооцінка на успіх в житті.

Чим нижче самооцінка в людини тим вужчий коридор дозволеної самій собі поведінки, тому що вона оцінює себе нижче своїх реальних можливостей.

стаття про самооцінку Самооцінка та самоцінність

Самооцінка та самоцінність – два поняття, пов’язаних одне з одним, але вони мають різний зміст. Самоцінність це фундамент, на якому будується здорова особистість. Кожна людина цінна сама по собі апріорі, бо вона є унікальною

стаття про самооцінку Я - погана .

Як формується почуття поганості самої себе? Тут же можна говорити про почуття меншовартості, низької самооцінки самої себе, що розповсюджується по свій площині життя людини.

стаття про самооцінку Как поддержать себя в неуверенности

На терапии часто слышу запросы от клиентов, я хочу стать увереннее в себе. Хочу немножко поделиться полезной информацией о том, как вы можете это сделать самостоятельно.

стаття про самооцінку Порівняти і впасти у відчай: як перестати порівнювати себе з іншими

Cкладно не порівнювати себе з оточуючими, проте іноді порівняння приймають досить хворобливу форму — демотивують, розчаровують та не приносять жодної користі. Чому? В першу чергу через те, що ми рідко порівнюємо себе з тими, хто у чомусь гірше нас...

стаття про самооцінку Впевненість в собі

Впевнена людина – має віру в себе, у свої сили, можливості.  Вона довіряє своїм почуттям та емоціям, своєму тілу та його реакціям. Вона розуміє чого хоче і головне – чого не хоче 🙌

стаття про самооцінку Подбай про себе!

Не рідко, реакція батьків на пізнання дитиною світу визначає її життєвий сценарій. Чим більше постраждала ваша самоцінність, тим частіше ви шукаєте визнання зовні. Якщо з якихось причин відчуття власної цінності не сформувалося в дитинстві, можна відчути її інакше, усвідомлено

стаття про самооцінку Cоциальная фобия

В отличии от многих других фобических и тревожных расстройств,  в основе социальной фобии стоит совсем не тревога. Превалирующую роль играет стыд. Именно стыд, страх опозориться на глазах других людей. При работе с клиентами

стаття про самооцінку Самооценка и ее влияние на жизнь

О самооценке и ее влиянии на жизнь человека.   Не секрет, что в жизни одним людям удается достичь больше, чем другим. За это отвечает множество факторов, одним из них является самооценка.

стаття про самооцінку Що коли не вдається?

Що коли не вдається?Коли звинувачуєш себе і гніваєшся? Коли страшно?Коли після кожної невдачі опускаються руки?В такі хвилини важливо помітити Себе спираючись на досвід прийняття тим «Хто Вміє»:- співпереживати, і не злитись;- чути і не з...

стаття про самооцінку Гениальный гроссмейстер, мат в три хода или «Ма-ло-ва-то будет!!!».

Про людей успешных, развивающихся, которые многого добиваются… и при всей внешней успешности и достижениях, переживают чувство недостаточности и несостоятельности внутри.

стаття про самооцінку Еще раз о любви...

Любовь родителей – это какой-то последний оплот в жизни, который должен устоять и заслонить в любой шторм. Те самые люди, которые дали жизнь и должны были бы принимать, если не безусловно, то хотя бы большей частью. Они могли не дать тебе хорошего образования, не купить дорогих игрушек, но любить и принимать

стаття про самооцінку Я це Я

Примушуючи себе до чогось, ми робимо щось таке, що не відповідає нашій сутності. Тому ефективне лише таке виховання, яке привчає бути самим собою. Бути, а не вдавати!

стаття про самооцінку Трудно влиться в новый коллектив. Связь проблем в сфере социализации и самооценки

Стыдно. Недостаточно хорош и не достоин. Ожидание, что другие могут отвернуться.Неудовлетворенность своим положением в обществе и полное непонимание, как можно что-то изменить. Чрезвычайно сильная зависимость от одобрения

стаття про самооцінку Внутрішній критик

Завищені вимоги призводять до появи відчуття розчарування в собі. Поділюся тим, що реально допомагає особисто мені, оскільки я сама регулярно веду розмови з внутрішнім критиком).Самооцінка та впевненість в собі: інтерв'ю психологів

психологія Самооценка

Об уровнях самооценки. Как повысить заниженную самооценку?


Самооцінка та впевненість в собі: Психологічні тести

психологический тест Ваша самооценка. Тест на уровень самооценки.

Адекватно ли вы оцениваете сами себя? Завышаете ли, или же наоборот, приуменьшаете свою важность?

психологический тест Насколько вы закомплексованы

Практически никто из нас не бывает постоянно доволен собой. Каждого что-то грызет...

психологический тест Тест на самооценку (Тест Сонерсен)

Психологический тест, предложенный Мэрилин Соренсен, психологом, поможет определить, страдаете ли вы от низкой самооценки.

психологический тест Тест на самоуважение (шкала М.Розенберга)

Этот короткий тест на 10 вопросов дает хорошее представление об уровне самооценки и самоуважения.


Анонс подій

12-09-2022 - 31-12-2024
онлайн

В основе курса лежит набор методов для контроля и анализа собственного поведения. Формируется позитивное отношению к себе. Вы...

03-05-2024 - 07-05-2024
Крим

Как остаться самим собой и, вместе с тем, научиться взаимодействовать с другими? Определить и отстоять свои границы, ценности...


Питання психологу

Добрий вечір.
Це моя перша спроба звернутися до фахівців для отримання поради/допомоги.
Постараюся коротко описати основні проблеми які мене турбують.
Часто в мене виникають негативні думки, які постійно прокручуються у моїй голові. Вони можуть стосуватися самокритики або минулих ситуацій, коли мені сказали ,або зробили щось неприємне, а я це просто *схавав*. Я така людина якій часто важко повноцінно відстоїти себе, тому бувають такі ситуації, що просто не хочу спорити і дослухаюся до думки людини. Коли такі спори бували з моєю дівчиною інколи бувало таке, що я просто не хотів спорити і ніби *ховався в собі*, або *переводив стрілки* на дівчину, в плані, що я винен, але і ти теж тут винна.
Також буває відчуття ніби я просто *течу по течії* в житті, тому що і досі не визначився яка робота мені краще підходить, з хоббі в мене тільки спорт, а стосунки з дівчиною на паузі, бо виникає відчуття що їх важко продовжувати, через те що не можу знайти роботу з хорошою зарплатою і почав гірше відноситися до людини яку люблю.
Також відчуваю, що часто не впевнений в собі і в своїх силах. Навіть коли спілкувався з клієнтами на роботі, колеги говорили, що я повинен говорити на рівні з ними, а не ніби *прогинатися* під них.
Часто дуже дизмотивований, ніби вже і сам вже не розумію чого я хочу і куди мені рухатися (ніби просто в пусту проживаю життя).

Як мені виправити ці недоліки в собі ?

Добрый день! Зовут меня Роман мне 18 лет у меня такая проблема не уверен в себе вообще рост 177 вес 80 кг не получаеться с девушками не было 1 раза боюсь их что не удовлетворю в сексуальном плане та и сдевушками не умею розговаривать не нравлюсь им от слова совсем может кто порекомендует какую-то прическу сейчас ношу андеркат я незнаю почему им не нравлюсь может кто-то что подскажет ?

Здравствуйте, я хотела бы услышать мнение психологов на конкретный вопрос. Если человека не волнует, что о нём думают думают окружающие, он не боится выглядеть глупым или странным, то это значит, что он сильный духом?


Відео на тему

психолог Чи варто підвищувати самооцінку? Змінити непевність в собі.

Сьогодні вперше на каналі говоримо про самооцінку, впевненість у собі або невпевненість. Оскільки популярним являється тема їх підвищення, я задався питанням - а чи варто? Чи релевантно називати "підвищенням самооцінки" те, чого прагнуть люди, задаючись цим питанням? 0:00 Питання🤔 0:13 Привіт! 0:27 Тема нашої зустрічі: Чому НЕ ПОТРІБНО підвищувати самооцінку? 0:42 ПРИЧИНА 1: ТЕРМІН "самооцінка" і його вплив на ставлення до себе 1:44 Пропозиція: Заміна терміну і за ним відношення до феномену і себе! 2:35 Підвищити чи змінити? 2:52 Причина 2: самооцінка як СОЦІАЛЬНИЙ ФЕНОМЕН 3:12 Неандерталець і самооцінка 🤔 3:50 Як виникає самооцінка? 4:14 Історія кривих дзеркал 5:26 Висновки 6:35 Самопідписуйтесь!

психолог Чи працюють АФІРМАЦІЇ?

Що таке афірмація Чому афірмація — це заперечення реальності Чому на початку 2000-х відбувся «бум» популярності афірмацій Дослідження, яке проводилось, щоб довести те, що афірмації [не] працюють Чим афірмації відрізняються від психотерапії? Чи працюють афірмації?

психолог Очень стараюсь, но результата нет. Советы психолога.

Вопрос от подписчика "Почему может возникать ощущение, что давишь на газ - а машина пробуксовывает. Делаешь очень много усилий в жизни – а результата нет, его не видно." СОДЕРЖАНИЕ 0:23 Две причины. Во-первых - мысли о том, что у других всё легче. 0:46 Во-вторых, не учитывают свой старт и старт того, с кем сравнивают. 1:50 Внутренний аффект - что это и как это влияет на мотивацию? 2:10 Чем обусловлены травмы знаменитостей? 3:04 Не достаточность аффекта - это не хорошо и не плохо. 3:28 Недавний пример из моей практики. 4:45 Кормила ли мать ребёнка грудью и на что это влияет? 5:20 Аффект "добиваться успеха через силу" и только тогда гордиться собой.

Рекомендуємо

Уверенность в себе Уверенность в себе

Неуверенность в себе. Что такое подлинная уверенность? Независимость от мнения окружающих? Самостоятельность? Уверенность – это вера в подлинное Я, вера в себя. Про эффект самозванца.

5 мифов о самооценке, от которых стоит отказаться прямо сейчас 5 мифов о самооценке, от которых стоит отказаться прямо сейчас

Ложные убеждения о самооценке, вроде «высокая самооценка — это нарциссизм». Самооценку принято делить на высокую и низкую, адекватную и неадекватную. Миф первый — бывает завышенная и заниженная самооценка.

Тест на самооценку (Тест Сонерсен) Тест на самооценку (Тест Сонерсен)

Психологический тест, предложенный Мэрилин Соренсен, психологом, поможет определить, страдаете ли вы от низкой самооценки.

Принятие и самооценка Принятие и самооценка

О самооценке и принятии сейчас не говорит только ленивый. Всем хочется видеть рядом с собой сдержанных, спокойных, щедрых, благородных, а вернее, удобных людей. С ними ведь спокойно: они не позарятся на чужое, не проагрессируют и предпочтут ваши интПовернутись до ...
qr