У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психотерапія

У Психолога » Психотерапія » Сторінка 9


стаття про психотерапію Роль заместителя в расстановках

Зачем вообще нужны заместители в расстановке? А способен ли я быть заместителем и что-то почувствовать?

стаття про психотерапію Когнітиво-поведінкова психотерапія

Когнітивно-поведінкова терапія як підхід та психологічна школа. Це найбільш популярний напрямок психотерапії з науково доведеною ефективністю.

коментарів: 1
стаття про психотерапію Религия и психотерапия: возможен ли кентавр? - М.В.Розин

И религия, и психотерапия имеют дело с душой человека, помогают ему осмыслить свою жизнь и справиться с трудными ситуациями...

коментарів: 4
стаття про психотерапію Невротическая любовь и фазы сексуального сближения по Фрейду

Невротическая любовь - это состояние, характеризующееся чувством влюблённости по отношению к кому-либо, омрачённое отсутствием взаимности.

стаття про психотерапію О гештальте как науке и искусстве

Гештальт — это искусство в не меньшей мере, чем наука, и каждый может практиковать его в своем собственном стиле

стаття про психотерапію Використання методів казкотерапії в процесі психотерапії дітей дошкільного віку

Психолог у практичній роботі з дітьми і казкотерапія. Казкотерапія є одним з найдавніших психологічних та педагогічних методів.

стаття про психотерапію Танатотерапия, или что для нас смерть?

Танатотерапия – моделирует реальную смерть через ее символическое представление. Такими видами – символами смерти являются...

стаття про психотерапію Художник внутри Вас…

Методика арт-терапии базируется на убеждении, что внутреннее «Я» человека отражается в зрительных образах ...

коментарів: 2
стаття про психотерапію Введение в музыкальную психотерапию

Музыкотерапия как вид психотерапии, в чем его особенность, как действует...

стаття про психотерапію Арт-терапия или лекарство из детства

Я предлагаю вашему вниманию несколько упражнений, которыми пользуются арт-терапевты.

коментарів: 1


Питання психологу

Відео на тему

психолог Групова психологічна терапія

Групова психологічна терапія - що це таке і як це працює? В даному відео я розкажу про те, як це відбувається за допомогою однієї метафори. Групова терапія – це унікальна форма роботи, що дозволяє ефективно працювати як з особистими складнощами, так і з проблемами у спілкуванні. Робота в групі – джерело ресурсу та підтримки, можливість побачити себе очима іншого в безпечній атмосфері та у супроводі фахівця-психолога. Порівняно з індивідуальною роботою, групова терапія є дешевшою та дозволяє.

психолог Зачем нужна личная терапия? Для чего нужен психотерапевт?

В этом видео мы поговорим о том, зачем нужна личная терапия. Для чего нужен психотерапевт. По некоторым комментариям под моими видео, я понимаю, что у многих из вас имеется убеждение: зачем мне психолог, если есть много доступной и бесплатной информации в интернете. У многих сложилось мнение, что можно вылечить себя самостоятельно слушая или читая информацию о психотерапии. В этом видео мы разберёмся, почему это не работает и почему нельзя "вылечить" самого себя?

психолог К чему вопрос: что ты чувствуешь?

Зачем психолог задает вопрос о чувствах? Для чего нам осознавать свои чувства в ситуации? Как наши чувства влияют на наши решения в жизни?

Рекомендуємо!

Психосоматика ШКТ. Психосоматика ШКТ.

У 1930 році F. Alexander зазначив групу психосоматичних захворювань, яку нині вважають класичною. До неї увійшли виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, виразковий коліт та інші. На сьогодня цей список доповнили синдромом подразненого кишківника та

Мислеформа як психоенергетичний конструкт Мислеформа як психоенергетичний конструкт

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні люди притягують до себе удачу, а інші постійно стикаються з проблемами? Справа може бути не у зовнішніх обставинах, а в тому, які думки ми щодня прокручуємо у своїй голові. Наші думки — це не просто абстр...

Перший сеанс у психоаналітика: що хвилює майбутніх аналізантів? Перший сеанс у психоаналітика: що хвилює майбутніх аналізантів?

Кінематограф часто використовує образ психоаналітика, створюючи художні історії. Однак за цими здебільшого вигаданими сюжетами складно скласти реальне уявлення про цей процес і зорієнтуватися. Документальний фільм "La première séance..

Як перестати боятися помилок або чому повчитися у механіка? Як перестати боятися помилок або чому повчитися у механіка?

Страх помилок часто пов’язаний із тим, що ми сприймаємо їх як особисті поразки. Здається, що невдачі підривають самооцінку, ставлять під сумнів наші здібності та компетентність.



Повернутись до ...
qr