У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психотерапія: сила розповіді своєї історії.

У Психолога » Психотерапія » Психотерапія: сила розповіді своєї історії.

Усі ми любимо історії. Вони набагато цікавіші, аніж простий переказ фактів і нам так важливо розповідати свої історії, спілкуючись з людьми навколо нас. Я психолог і сьогодні для мене честь - слухати чужі історії. Адже перебування в терапії означає розповісти свою історію вголос.

психотерапія

Чи можете ви уявити когось, хто слухаючи вас, чує без засудження, а швидше зі співчуттям і знанням, щоб дати вам інструменти для розуміння та зцілення себе?

Сила розповіді історії в терапії дивовижна. Ті, хто був в терапії, кажуть, що ДО - ніхто ніколи не чув їх по-справжньому і не намагався зрозуміти. Немає сумніву, що в їхньому житті були люди, які дуже любили їх і до терапії. Але вони бачили їх крізь свої лінзи любові, власні судження та образи, а іноді й крізь заперечення того, що вони пережили.

Історія деяких людей в терапії починається з «Я не знаю, чому я тут». Після цього, ймовірно, буває багато сліз. Знадобляться тижні, місяці, а інколи роки щоб знайти саме ту історію. Тому що, щоб розповісти свою історію, ви повинні зрозуміти як минулий досвід впливає на те, ким ви є сьогодні.

Підберіть для себе психотерапевта онлайн або в містах України.

Деякі памʼятають відсутність безпеки вдома, хтось пам’ятає батька, який був відсутнім (занадто зайнятий роботою) або пригнічену матір. Але є багато такого, чого спочатку люди не памʼятають, бо психіка створила захисти, або навіть витіснила деякі події з памʼяті, щоб адаптувати їх до життя ТОДІ.

Тому історії в терапії бувають довгими і продовжують розвиватися. Це добре, тому що зцілення відбувається через розповідь.

Під час терапії, люди дізнаються, ким вони є, чому вони роблять те, що роблять, чому відчувають те, що відчувають. Коли ми розуміємо звʼязок травматичного досвіду з теперішнім, ми можемо свідомо змінити свої реакції та поведінку. Без цього розуміння в сьогоденні люди схильні реагувати почуттями та діями, які притаманні нам колишнім (маленьким). Розповідь своєї історії, її розуміння та те, що ваша історія почута, звільняє вас та дає змогу стати людиною, якою ви хочете бути. По суті, ви можете написати нову історію для свого майбутнього. І замість того, щоб слідувати сценарію, який хтось написав за вас, ви можете стати автором свого життя.

Пишаюся, що маю довіру чути історії.

У Психолога » Психотерапія » Психотерапія: сила розповіді своєї історії.
психолог

Оцінка публікації
сподобалося: 0 з 1 оцінювачів
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psihoterapiya Что такое психосоматическое заболевание?

Психосоматические расстройства и заболевания являются одними из наиболее распространенных нарушений не только среди взрослых, но и среди детей...

психологія psihoterapiya Психотерапия медицинская и немедицинская

Эта заметка поможет Вам разобраться, в чём разница между медицинской и немедицинской психотерапией, и не опасна ли последняя для Вашего ментального здоровья. В чём разница между психотерапевтом-психологом, психотерапевтом и врачом-психотерапевтом?

Усі публікації розділу Психотерапія ᐉ

 
Обговорення "Психотерапія: сила розповіді своєї історії."

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr