У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Хочу забути погане минуле

За останні 14 років було багато поганих подій, були звісної хороші але вони не перевищують того болю з яким мені прийшлося столкнутися, я хочу жити далі та радуватися життю у безпеці, хочу ментального здоровʼя. Чи є способи забути негатив та концентрувати свою увагу на хорошому?
Питання від: ; Вік: 24

Підберіть для себе психотерапевта онлайн або в містах України.


психолог онлайн
Забыть нельзя. Можно прожить переживания, отгоревать и тогда будет меньше болеть.
Это можно сделать с психотерапевтом.

А что происходило в вашей жизни?

👍 радити психолога:

19-12-2023 18:36:08Доповнення від автора
Насилля, вже минуло багато часу але я не можу пережити та рухатись далі


психолог онлайн
2
Оксана Игоревна Истомина
Алла Володимирівна Романенко
Сочувствую вам.
Вам нужно найти психотерапевта, который работает с подобными травмами.
Пока вы не проживете свои чувства, свой опыт, радость сложно будет замечать. Пока вы заполнены болью и другими переживаниями. И пока все не выплеснуть наружу, не поместится ничего другого

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрий вечір. Якщо у Вашому житті було насилля, це привід звернутися за психотерапевтичним опрацювання цієї події, але спочатку у супроводі психолога потрібно отримати ресурс для спроможності доторкатися до болючих подій. На цьому сайті багато спеціалістів, до яких Ви можете звернутися.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
добрий вечір. нашу історію переписати не можливо, а от змінити ставлення це в ваших силах. є достатньо багато методик які з цим працюють, виберіть те що вам більше до вподоби. Є позитивна психотерапія, гештальт, кпт і багато інших методів. всі вони можуть вам допомогти. можна почати з книжок, щоб краще себе зрозуміти, наприклад
Ірина Млодик " девочка на шаре", Уте Ерхард "хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие- куда захотят". у вас є бажання , а це вже достатньо, щоб почати діяти!

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Співчуваю вам. Життя це ніби ноти білого та чорного, з якого ми творимо музику. Негатив буде в житті, як і розчарування, смерть близьких, біль, але і буде позитив: любов, радість, щирість. Цей світ має і те і інше. У вас саме труднощі з проживанням негативу, який доречі дає глибину та розуміння життя. Ви хочете амнезувати та забути. Позитивне мислення це не повна картина світу, хоча на якийсь етап вона здається більш привабливою. Можливо в дитинстві ви не навчились проживати свої розчарування, помилки та різні стани, де щось йшло не за бажаним сценарієм. Це необхідна навичка, яка збереже вашу нервову систему та зробить вас більш зрілим.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

08-06-2023 лвк
Психологічний аналіз творів
«Всегда говори «Да!»
фільм«Всегда говори «Да!» теми: депресія социальная изоляция отвержение

Рекомендуємо

Самооцінка Самооцінка

У всіх нас бувають часи, коли нам не вистачає впевненості у собі і ми не почуваємося добре. Але коли низька самооцінка стає довгостроковою проблемою, це може вплинути на наше психічне здоров'я і наше повсякденне життя. Що викликає низьку самооцінку?

Порада - не дорівнює підтримці. Як уникнути порад і бути підтримуючим. Порада - не дорівнює підтримці. Як уникнути порад і бути підтримуючим.

Підтримка. Таке наче зрозуміле всім поняття, адже кожен так чи інакше відчував в ній потребу чи ставав тим, хто її надавав, чи намагався надавати. Важлива річ для кожного з нас, яку часом дуже не просто отримати.

Як справлятися з страхом невизначеності Як справлятися з страхом невизначеності

Невизначеність майбутнього - найголовніша причина стресів і тривоги.Люди розуміють, що майбутнє існує, але вони не знають, що в ньому станеться. Клієнти часто описують це відчуття як порожнечу, чорна діру, прірву, біля якої завмираєш, тому що не зна

Енерготріада та депресія Енерготріада та депресія

Мій досвід роботи зі станами депресії, апатії, астенії підтверджує: ці три ситеми дуже тісно пов'язані. Покажіть мені людину, у якої після 30 років не буде абсолютно ніяких проблем? На превеликий жаль, питання лікування депресії зараз дуже некоректне.

qr