У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Ольга Владимировна Паничева м Ірпінь

психолог Сімейний психолог.   Ольга Владимировна Паничева
30-03-2011 Ольга Владимировна Паничева додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 24 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 11
Освіта
Институт последипломного образования инженерно-педагогических работников Университета менеджмента образования (Донецк), Год окончания 2009, Психология специалист
Свидетельство "Символдрама в работе с партнёрскими отношениями: мужчина и женщина(Луганск)" Год окончания 2013
обучающий курс"Семейная психотерапия и консультирование" 2012 год
Член Межрегиональной общественной организации содействия развитию символдрамы (МОО СРС)
также ряд сертификатов, подтверждающих обучение в проекте Символдрама
Член Ассоциации психологов Донбасса с 2013 года
Досвід психологічної практики
опыт индивидуального консультирования 10 лет
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгівВам стоит обратиться за консультацией к семейному психологу, если:
- хотите достичь взаимопонимания в семье и радоваться общению друг с другом;
- вы хотите сохранить семью, когда кажется, что развода не избежать;
- улучшить сексуальные отношения с партнером;
- хотите найти мужчину своей мечты и создать с ним семью;
- хотите обрести свободу от любовной зависимости;
- вы хотите избавиться от последствий тяжелого расставания/развода или потери близкого человека;
- в семье есть проблемы отношении между разными поколениями.
А также:
- работа с самооценкой;
- работа с психосоматикой
- работа с травмой.
Кроме того, предлагаю ряд встреч для успешных женщин, которые вдруг решили вспомнить о своей женской сути, почувствовать себя НАСТОЯЩЕЙ ЖЕНЩИНОЙ.
В последнее время ко мне обращаются не только в связи с проблемами во взаимоотношениях, семейными проблемами, а также самоактуализацией, поисках смысла, поисках своего пути. В этих вопросах, выбранные мной для работы направления тоже очень продуктивны. Приглашаю к консультации всех желающих.


Основне
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЇ skype, Viber

работаю с партнерскими отношениями, взаимоотношениями в семье, с потерями, с обретением женственности, самооценкой, психосоматическими заболеваниями. Запись по тел. +380958452898, электронной почтой [email protected]

контакти: opanicheva1962 +38(095)-845-28-98

Оплата:

600 UAH

предварительная оплата на карту, за один час работы онлайн 600 грн., для других стран-через MoneyGram.
місце прийому клієнтів
Сімейний психолог.   в м Ірпінь, , ул. Садовая, 39

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 3. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 497
Чи варто зберігати відносини з хлопцем? Хто з нас є причиною сварок
Ви ще в роздумах, продовжувати стосунки чи ні. В самому початку відносин ми наділяємо партнера та помічаємо саме ті якості, що бажаємо, чого мабудь не маємо в собі. Але життя триває. Всі стосунки тримаютьсчя на сексуальному притяжінні, а з цього все починається, на близькості, коли Ви можете розмовляти із партнером на різні теми і один одного відчуваєте можете вислухати та прислухаєтеся. Тобто ви прислухаєтеся а який спосіб любові потрібен моєму партнерові, і кожний з вас такий спосіб любові в змозі дати. Про це багато в книжках та інтернеті. Але ж ви повинні чути в цьому один одного. Інакше буде віддалення. Ну і звісно, дружні стосунки. Всі ці компоненти необхідні для тривалих повноцінних стосунків. Подумайте про це. Проговоріть разом із партнером і про цінності, і звісно оцініть, ті цінності, що дає партнер, щоб він не думав, що від нього тільки вимагають. Коли нападаємо-спосіб реакції захист. Тобто розмовляйте із Я позиції. І щасти.
Чи кохає мене чоловік насправді?
На мій особистий погляд, це слова выдвертої з Вами людини, яка відверто каже про те, що є інші жінки, і якщо у нього нормально із зором, то він бачить їх привабливість, але серед різноманіття жінок він обирає саме Вас, бо Ви для нього найбажаніша серед усіх. А як Ви це розумієте, це Вже Ваші особисті проблеми, в тому числі із самооцінкою.
Як обяснити хлопцю що не можна просити не злитися ніколи
Добридень, Наталія. Можливо у дитинстві Вашому хлопцю не дозволяли, або не заоохочували виражати емоції, особливо батькам не подобаються негативні в лапках емоції і він стримував їх у себе. Таке заучене невираження негативних емоцій. Хоча негативних емоцій насправді не існує. Є просто різні емоції. Емоція гніву означає, як правило, що ти не отримуєш то що бажаєш, або отримуєш то що не бажаєш. Але є спосіб як екологічно виражати емоції. Якщо Ви чимось не задоволені, так і кажіть-я відчуваю зараз.... і кажіть що відчуваєте, а не повишайте голос чи закатуйте істерику недай боже. То вже агресія по відношенню до партнера від якої перша реакція захиститися.

Бесплатная рассылка интересностей!

Можно ли прожить всю жизнь без отношений?
Думаю, сперва необходимо сделать усилие, найти работу и переехать. А имея доход Вы позволите себе работу с психотерапевтом. Оторвите уже свое ,,,,место и действуйте. Никакие советы и книжки Вам в этом не помогут. Успехов.
Можно ли прожить всю жизнь без отношений?
Да, мы хотим поделиться с ближним своими впечатлениями за день, получить совет. И это хорошо, что вы близки с мамой, но есть вещи, о которых мама не тот слушатель.,,, Поэтому и говорю, сепарируйтесь уже. Самому не получается, милости прошу на работу с психологом.
Можно ли прожить всю жизнь без отношений?
Может уже надо строить свою собственную жизнь. У мамы своя семья, муж, а для Вас это родительская семья. И смотреть в одиночестве кино-это не про близость по духу. Найдите себе увлечение где бы Вы могли контактировать с другими людьми. Мы существа социальные. И об других растем и развиваемся. Не будете же до пенсии ходить с мамой за ручку. Посмотрите мультфильм Пуповина. Ничего не напоминает?
Можно ли прожить всю жизнь без отношений?
Добрый день, Андрей. Скажите, а какие Ваши интересы, где бы Вы могли найти близкого по духу человека, не обязательно девушку, с которым было бы о чем поговорить. Ответьте себе. И еще, раз Вас интересует вопрос можно жить без отношений, значит, что Вас это волнует. Здесь конфликт, и хочу, и не хочу. И какие отношения сегодня с мамой, и с близкими. Не пора ли начинать жить своей жизнью, в том числе обеспечивать себе элементарные потребности. Повзрослеть наконец.
Хлопець став агресивним і часто кричить
А якщо із ним стало важче жити, а Ви вимушені були щось вирішувати із житлом, і це, мабуть прискорило ваше із ним сумісне проживання, то Ви були не готові до цього шагу-жити разом? Розбиріться насамперед у собі, а що б Ви хотіли і як саме Ви хотіли. Може декілька консультацій із психологом Вам допомогли б розібратися саме із собою.
Хлопець став агресивним і часто кричить
Він допомагав мені із переїздом, але більше стресував ніж я, і саме тоді він кричав перший раз.

Можливо цей шаг переїзду до нього був не тільки для Вас якимось незвичайним рішенням, а й для нього. Бо тут треба притиратися один до одного. Одна річ, коли ви проводите сумісні вихідні, а інша річ-повсякденне життя на одній території. Тут вже грають роль звички кожного, потреби. Але про це все необхідно говорити, щоб потім невдоволеність не накопичувалась та не виплескувалася криком. Взагалі то, якщо люди починають жити разом, вони повинні домовитися як і що буде в сумісному житті. Просто сісти та поговорити. Кожний з вас виховувася у своїй батьківській сімї. І у кожного свої уявлення як жити разом. Але то не позначає, що у іншого такі ж самі уявлення про бит, обовязки, спосіб життя. Тобто Ви чекаєте від хлопця, що він буде поводити згідно Ваших уявлень, а він, мабуть спирається на свої уявлення про сумісне життя. Ви колись це оговорювали, за якими правилами, а вони у кожній родині є, ви будете жити?. Коли наші надії не виправдовуються, то накопичується незадоволення, а потім виплескується у якийсь момент. і Ви переходите до розмови на високих тонах. Мабудь, партнер не має схильності відразу проговорювати якісь речі, а коли це нокопичується, виплескується у вигляді крику. Синдром подразненого кішкивника це психосоматичне захворювання повязане із вразливістю. Та враховуйте патерни поведінки у батьківській сімї... Поговоріть про це спокійно. Може щось його не влаштовує, нехай скаже, та скажіть, що не влаштовує Вас.
Хлопець став агресивним і часто кричить
Добрий день. Так, це дуже неприємно коли на Вас повишають голос. Співчуваю. Скажіть будь ласка, а що в житті вашого партнера відбувається зараз, може якісь події, що визивають тривогу чи ще якісь негативні емоції. Річ у тому, що злість і повязана з нею поведінка можуть бути вторинною емоцією, а наприклад, первинна, це тривога, страх. Але на таких емоціях ми ніби сковані в діях та не можемо діяти в повсякденному житті, тому виникає та емоція, на якій ми хоча б щось можемо робити. Тим паче, що для вашого хлопця, це у порядку речей, що хтось кричить. Тому така лінія поведінки йому не здається хибною.
Невпевненість
Добрий день, Марина. Ви не в змозі сказати НІ, бо у Вас не вибудовані особисті кордони. Про кордони можна забагато прочитати в інтеринеті, в книжках, але, якщо ця проблема на більш глибококому рівні, то потрібно пропрацювати її із психологом.
Неверие в то, что у меня могут быть отношения
Добрый день. Это не гипнотерапия. Это психотерапия. Психотерапевты работают в разных методах, а цель одна, прикоснуться к бессознательному прожить его в сопровождении психотерапевта и интегрировать новый опыт в свою жизнь. Направление психотерапевтической работы выбирать Вам.
Неверие в то, что у меня могут быть отношения
Добрый вечер, Соломия. Вы проработали с психологом отношения с отцом, пришли к пониманию причины не сложившихся отношений, но никаким образом видимо не коснулись самоценности. К этому тоже нужно прикоснуться и проработать эту тему с психологом.
Допоможіть розібратися в стосунках з чоловіком...
Згодна із колегою, ваш муж дійсно маніпулює Вами, заставляє відчувати провину, прикидається жертвою. Але до відїзду за кордон він так само поводив себе, кричав, випивав. І Ви ніби терпіли. Що стало останньою краплею для Вашого рішення. Відповідьте на це запитання самі собі. Ви маєте право обирати як Вам жити і з ким.
Любовь к себе перешла в фанатизм и эйфорию от самой себя
Катя, заниженная и завышенная самооценка-это две грани одной медали. Это когда Вам обязательно себя сравнивать с кем-то, и ноги растут как правило из детства.
Тренінги 1

15-03-2020 - 16-05-2020
Ирпень, Киев
Программа для женщин 40+ : ВТОРОЕ ДЫХАНИЕ
Я предлагаю тебе цикл встреч в клубе женщин, или индивидуальные встречи, как кому нравится. Это не просто посиделки – это работа над собой, где-то даж...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

Українцям Безкоштовна допомога постраждалим від війни

Це буде до трьох сеансів для нормалізації стану, або екстренне звернення, у зв'язку з травмуючою подією. Зустрічі можуть бути онлайн, або, якщо за місцем проживання, безпосередньо з клієнтом наживо.

Офлайн: Україна, м Ірпінь

Безоплатні консультації стосуються лише проблем, спричинених бойовими діями.

qr