У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Алла Володимирівна Романенко Київ лише онлайн

психолог    Алла Володимирівна Романенко
07-06-2011 Алла Володимирівна Романенко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 1 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 13
психолог
Освіта
КНУ імені Тараса Шевченка, факультет психології.
Спеціалізації по роботі з організаціями (Євгеній Медреш).
Спеціалізація по роботі з психосоматикою (Світлана Гущина).
Міжнародний-супервізійній курс юнгіанської терапії (керівник Інна Кирилюк).
«Психологія відносин: теорія та практика в юнгіанському підході» (Інна Кирилюк, Сергій Теклюк).
«Нарцисизм як дзеркало душі» (Анжела Мартиненко, Валентина Самусь).
Майстерня по роботі в Еріксоновському гіпнозі (Євген Тичковський).
Участь в міжнародних лекціях та в конференціях.
Досвід психологічної практики
- досвід психотерапевтичної практики з 2011 року;
- психолог в центрі у справах сім’ї та жінок Шевченківського району;
- психолог "Концепт ТЫ";
- психолог в центрі "Травматерапія».
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгівПрацюю як аналітичний психолог.
Робота з самооцінкою.
Подолання страхів, складнощів в особистих стосунках.
Підтримка при переживанні криз і складних ситуацій.
Допомога в розкритті особистого потенціалу.
Працюю зі сновидіннями та з психосоматичними проблемами.
1500 грн


Основне
диплом перевірено
Перебуває в: Великобританія

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 6. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 1348
Токсичний шлюб
Немає цінності ваших почуттів і вас. Ви ж про це страждаєте, але у вас самої до себе це відсутнє. Ви очікуєте це від інших, це необхідно всередині себе створювати і ви огорнете себе бажаним відчуттям!

Часто в сім’ях матеріальні проблеми важливіші ніж стосунки. Чоловік організував базовий рівень, проте немає емпатії, взаєморозуміння та підтримки.
Почніть будувати стосунки з собою! Психотерапія сюди в поміч!
Плохо себя чувствую с красивыми парнями
Здравствуйте!

У нарциссов не случаются отношения, они не способны на них, там использование других как объектов. У вас качели от идеализации себя до обесценивания. Это нарциссические защитные механизмы, важно бы понять кто с вами так поступал раньше и отслеживать как вы сами с собой это делаете.

Нарциссы не могут пережить своей посредственности, обычности. Там за грандиозностью пустота, которую важно увидеть как реальность внутреннего мира.

Я не разделяю мнение, что это нельзя изменить. Работа займет 10-15 лет при регулярной терапии с очень глубокими профессиональными психотерапевтами. Мало кто согласится на такое и мало кто из психотерапевтов способен работать с таким. Это переживать недовольство, обесценивание и неблагодарность в свою сторону почти каждый раз в контакте. Тут важна профессиональная выдержка и опыт работы с таким.

Я не знаю есть ли у вас расстройство, возможно травма нарциссическая, которая тоже требует длительной работы.

Идеально взять диагностику у психиатра! Он определит наличие или отсутствие, но работать надо с психотерапевтом!

Відредаговано автором 03-03-2024 00:51:17

Токсичний шлюб
Вітаю!
Відчувається ваша розгубленість, проте ми не вирішуємо за вас, що і як вам робити.

Розлучення - це дійсно велика травма, яка потребує ресурсів для обробки і виходу. Перебувати в токсичності - теж травма. Тому тут немає легкого вибору.

Рекомендую вам психотерапію, яка допоможе вам відродити відчуття своєї цінності, довіри до своїх бажань та пошуку смислів. Ви пробудуєте внутрішні опори та необхідні ресурси для ваших подальших рішень.

Бесплатная рассылка интересностей!

Чи може людина нічого не відчувати або не розуміти своїх емоцій?
Вітаю!
У вас може бути захисна функція психіки, заморозитись, відсторонитися, зберігати аналітичність. Ви пишете, що перебуваєте в постійній тривозі, а це свідчить, що немає безпеки віддавати та ділитись почуттями. Що сталося 3-4 роки назад? Можливо там застрягла енергія?
Что делать в данной ситуации чтоб сохранить отношения
Здравствуйте! Вы одержимы своей любовью, и полностью растворились в ней. Важно возвращать себя в реальность и учиться уединению.

Настоящая близость - это танец приближения и дистанции. Важно разлепиться чтобы было притяжение, а вы залипли. У вас страх отвержения, невыносимость разлуки и отчаянная скука, но невозможно все это заполнить другим, даже очень любимым человеком.

Вы очень молоды и вы постепенно научитесь совладать со своими чувствами и регулировать их. Для этого можно вести дневник и отслеживать чувства, мысли и выписывать их, а затем включать наблюдательную позицию. Смотреть на себя со стороны и видеть себя, не только девушку как смысл жизни!
И любить, это правда, великое чудо!
отношения с мужчиной
Юлія, вітаю!

Ви не заплутались, а вплуталися в стосунки з залежною людиною. Якась його частинка особистості чудова, радіє вам, а якась патологічно п’є. І те і інше буде…

Ще одна річ, яка фонить у вашому тексті, це те, що чоловік емоційно не розійшовся зі своєю дружиною. Він не пережив розлучення і можливо його запої- це горювання за втраченим часом, це мої припущення. Проте, вона йому пише і ви ніби в трикутнику, бо знаєте про це. Ви ж готові до стосунків на свідомому рівні, а на несвідомому маєте таку «історію». Важливо дослідити чому.

Вам потрібна психотерапія щоб розібратись як вам бути далі, бо тільки ви це будете вирішувати свідомо чи ні.
чи може вплинути процес розлучення на рішення дружини яка подала на розлучення
В вашому тексті все про неї, але не вона сюди пише.
Якщо у вас запит - як змінити дружину чи змусити щось її передумати, то цей запит не сюди.
Чоловік не хоче одружуватися
Доброго дня!

Шлюб - це зв’язок та взята відповідальність не лише перед вами, а й перед обличчям суспільства. У нього проблеми саме з відповідальністю і йому так комфортно. Що заважає вам ставити умови? Ви не відчуваєте себе захищеною і обраною, співчуваю.
чи може вплинути процес розлучення на рішення дружини яка подала на розлучення
Скажіть якщо буде розлучення - я вільний і більше не чекатиму! Я не буду весь час слухати твої вагання, я теж жити хочу! Може в мене теж з’явиться любов всього мого життя. Щось наприкладі цього вносить нову динаміку, бо ця тягамотина вас роз‘їдає і ви втрачаєте себе. Ви перебуваєте в провині, що ви якийсь не такий і треба виправитись, а де адекватна злість на її зраду, емоційні гойдалки? Ви достойні вірності та любові якщо ви забули про це!
чи може вплинути процес розлучення на рішення дружини яка подала на розлучення
Дружина придумала собі героя. Можливо їй треба погратись в ту казку, це ж її діло. Співчуваю, але ви не можете змиритись і вмовляєте її на свій бік. Може її гра швидше закінчиться ніж ви думаєте, а може і ні…

Вам потрібно не впливати чи підштовхувати її. Вона сприймає це як атаку на її «казковий вибір». Ви теж можете ставити їй договір. Типу даю тобі 3-5-9 місяців визначитись, після чого я теж вільний будувати своє життя. Тобто берете самі відповідальність, але для цього треба мужність та відчуття власної гідності. Коли вас запрошують у емоційні гойдалки, ви можете встановлювати свої власні правила. Ви емоційно залежні від неї і відповідно підлаштовуєтесь під її погоду, тільки вам треба навпаки вернути собі автономність.

Дружина рано чи пізно зустрінеться з наслідками свого вибору, зіштовхнеться з реальністю, тому може не треба їй заважати? Після цієї кризи у вас є можливість домовитись і можливо дати шанс один одному.

Відредаговано автором 01-03-2024 14:02:52

Рассталась с парнем, интересует ваше мнение
Виртуальное общение сеет смуту, для вас важно одно, для него другое и как через экран это почувствовать. Живые встречи проясняют все сомнения и можно увидеть, почувствовать и уточнить все детали. Парень возможно не дозрел до отношений, потому что не готов вас слышать и отвечать за свои поступки, обвиняя вас.

Вам важно укрепить ощущение своей ценности, значимости и все, что вы ожидаете от других - делайте и давайте сами себе. Выбирайте себя, учитесь заботиться и чувствовать себя. Ваши отношения с другим отображают то как вы сами к себе относитесь!
чи може вплинути процес розлучення на рішення дружини яка подала на розлучення
Так вона і не розуміє себе сама. В неі шторм душі, а ви шукаєте логіку та адекватність. Співчуваю, проте і ви страждаєте в такій невизначеності. Питання на скільки вас вистачить?

Дружина відчуває, що ви її чекаєте і морочить і собі і вам голову. Ви боїтесь її втратити і догождаєте їй, а вона чомусь виявилась єдиною жертвою обставин. Прикро, але я бачу, що ви працюєте над стосунками, а вона ні… В сімейній кризі несуть відповідальність обидва партнери, не тільки ви один…

Доречі, чи припускаєте ви все таки варіант, що вона вас не вибере? Неможливо насильно змушувати когось бути з вами. Це місце безсилля, яке вам важко пережити і ви шукаєте все, щоб з ним не зустрітись. Це не лише від вас залежить… Я підтримую ваш намір зберегти родину, проте варто розглядати всі варіанти для себе.
Я меркантильная и боюсь это показывать людям.
Катя, вы осознаете свои потребности, но почему-то себя стыдите и оцениваете это как плохую черту. Эта ваш уровень притязаний, вы его тяните, зарабатывая деньги.

Вам нужен партнер, у которого большие амбиции и стремления как и у вас. Возможно ваш уровень энергии и позволяет вам быть такой активной и жаждущей. Щедрость тоже присутствует и это говорит о вашей человечности, возможно у вас в балансе и отдача и принятие?

Еще подумала может вы боитесь зависти и осуждения и заблаговременно сами себя наказываете?
Як побороти агресію до людей?
Вітаю!
Співчуваю і відчуваю, що ваша доброта завдала вам велику шкоду. Коли ми сильно добрі, то в тіні наша агресія. З незнайомими людьми ви приємний працівник, а вдома в безпечному оточенні ви вже дозволяєте гніватися, але не це за адресою. Отримані емоції не були прожиті в робочому контакті і ви перенесли їх на родину.

Ваша агресія кричить, що порушенні ваші кордони, які ви не вмієте захищати. Треба пропрацювати вміння говорити ні, захищати себе та не віддаватись чужим процесам. В переписці це не пропрацьовується, потрібна психотерапія.

Відредаговано автором 29-02-2024 23:18:25

Рассталась с парнем, интересует ваше мнение
Ну вы хотели чтобы он соответствовал вашему образу, а он себе придумал тоже образ подходящей девушки. Итог - недовольство, нету попадания, ни с его стороны, ни с вашей. Так бывает, и очень часто.

Вам важно прожить эту ненужность и оплакать ее, потому что вы все равно в нее окунулись. Сочувствую, это же очень больно и одиноко. А ваш страх вас защищает, защищал, но пора уже новые дорожки протаптывать.
Любое отвержение учит человека выбирать себя, проживать фрустрацию и опускать свои иллюзии, встречаясь с реальностью. Вы уже подросли к такому осознанию, проживая этот опыт отношений. Другой не сможет подтвердить вашу нужность, если внутри вы ощущаете обратное. Вы хотели это получить в этом взаимодействии, а попали в поле травмы, которое эхом с детства…

Родители кричали и вы научились помалкивать, но внутри вас тоже есть кричащий ребенок, я его чувствую и он хочет чтобы его увидели и утешили. Я ему очень сопереживаю и он имеет право на все свои чувства. Жаль, что их не ценили и не понимали окружающие.

Відредаговано автором 29-02-2024 23:00:32

Публикації психолога 29

ОГЛЯДИ КНИГ І ФІЛЬМІВ

Тренінги 5

05-07-2017 - 05-07-2017
Киев
Психологическая игра "Воплощение мечты"
Психологическая игра - прекрасный способ прояснить запрос, продвинуться в его понимании, увидеть ресурсные и нересурсные стратегии. Можно играть на лю...

09-11-2016 - 31-05-2016
Київ
Терапевтическая группа "Грани отношений"
Наша жизнь пронизана отношениями, но нет такого института, книги, учителя, который бы научил этому мастерству всецело. Предлагаю проживать свой опыт, ...

26-03-2016 - 26-03-2016
Киев
Социальная женщина
26 марта состоится третья встреча Женского цикла тренингов "Женщина внутри меня". Тема нашей встречи "Социальная женщина". Выявления своего места в об...

11-03-2016 - 11-03-2016
Київ
Женские роли
12 марта состоится вторая встреча Женского цикла тренингов "Женщина внутри меня ". Тема нашей встречи будет посвящена изучением ролей женщины. В каж...

26-02-2016 - 26-03-2016
Киев
Женщина внутри меня
Тренинг включает в себя цикл встреч. Каждая наша встреча тематическая и направлена на внутренние ощущения себя, своих чувств, моделей поведения, уст...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr