У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Гештальт - не для виживання

У Психолога » Психотерапія » Гештальт - не для виживання

Гештальт-терапія - не про виживання. Вона не життєвонеобхідна. Є безліч альтернатив. Нехай з побічними діями, деструктивних, проте дієвих. Зрештою, стільки людей розслабляється пляшечкою вина, жаліється на свої біди друзям та родичам, і так справляються зі своїми труднощами...

Гештальт-терапія - це великий крок до себе і для себе. В першу чергу, це одна година в тиждень, яку ви присвячуєте тільки собі і платите за неї. Ви приймаєте рішення отримати допомогу від людини, яка насправді готова бути на вашій стороні.  Близькі часто не готові до ролі сімейного психолога, так як і самі вразливі зі своїми травмами, тому більше захищаються ніж допомагають. На сесії в гештальтиста всі ваші складні емоції та думки, які ви раніше намагалися розмістити у ваших близьких, будуть сприйняті з неабиякою уважністю та інтересом. Адже це його покликання - бути чутливим до кожного слова, до кожного почуття. Так, щоб те, що вам видається потворним у собі, трансформувати разом у красу та енергію життя. Незрозуміле робити усвідомленим та прийнятим.  Віднаходити все старе та зайве у вашому житті та допомагати від нього звільнятися. Гештальт-терапія - це мистецтво: із вульгарного, грубого похід до еротичного та тонкого, в сухій пустелі віднаходити воду, з апатії та порожнечі зворушливий крок до іншої людини. В невтішній печалі віднайти втрачений сміх та легкість жити.

Це не про виживання. Це дар, який ви для себе робите. Щоб пройти важкий шлях розлучення так, щоб залишитися вдячним  собі та партнеру, щоб зменшити шкоду, яку можуть отримати ваші діти. Щоб відмовитися від остогидлої одноманітної роботи та знайти таку, яка надихає та приносить задоволення. Щоб знайти свою сміливість та вразливість. Навчитися робити вибір легко. Відчути нарешті, що таке впевненість та харизма.

Це все гештальт-терапія. Мистецтво живої присутності.

Кожен момент помирає у минулому та може бути похований.... Спробуйте намацати пульс і рахуйте проміжки між ударами. Які у вас відчуття?

Підберіть для себе психотерапевта онлайн або в містах України.

Гештальт-терапевт збільшує життя митей. Ми віднаходимо минуле, майбутнє і теперішнє. Відчуваємо їх послідовність, як вони змінюють один одного, неначе день змінює ніч, завжди через переживання сутінків та світанків. Як нота наповнена минулим і передчуттям нової ноти.

розкі

Бути живим - це відчувати неперервність контактування зі світом. Ніщо не може нас розірвати від цеї неперервності часу, якщо ми в контакті із "землею". Адже дерева пускають коріння, щоб розквітнути. І терапевт разом з клієнтом відкривають цю "землю": починаючи від стільця і підлоги, на якій стоїмо, того, які смаки, запахи та відчуття в тілі, до  усвідомлення своїх навиків, виховання, почуття домашнього затишку та людей, яких любиш, які важливі.

"Те, що гусінь вважає кінцем світу, мудрець називає народженням метелика."

Річард Девіс Бах

У Психолога » Психотерапія » Гештальт - не для виживання
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psihoterapiya Когда нужно обратиться за психологической помощью?

В прошлой статье я рассматривал тему психического здоровья. Но просто знать о нем – недостаточно, важно понимать, что им не является и как заметить, когда что-то пошло не так. Статистика показывает,  что в течение жизни каждый второй (45%...

психологія psihoterapiya Что такое гештальттерапия и кто такой гештальттерапевт

Как представитель гештальттерапевтической школы хочу поделиться тем, что ожидает моих возможных клиентов.

Усі публікації розділу Психотерапія ᐉ

 
Обговорення "Гештальт - не для виживання"

Коментарів 1

Гештальт формування внутрішнього образу проблеми. Аналіз гештальта дозволяє клієнту вибудувати внутрішні гармонійні стосунки, налагодити зв’язок з близькими і з навколишнім світом. Гештальт - терапія підходить не всім. В основному вона рекомендована жінкам (вони мають велику відкритість в емоційному плані) та деяким чоловікам, які не соромляться своїх емоцій і почуттів; не підходить для дітей. Людина, яка пройшла курс гештальт - терапії, починає відчувати свою особистість, як єдиний організм, над яким вона має владу, може ним керувати.
Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr