У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


читать по-русски

Що робити з shit, яке happens

У Психолога » Психотерапія » Що робити з shit, яке happens

Як би нам не хотілося, але іноді життя підкидає нам лайно. Купи більші, купки менші, там чи тут. Відносини, робота, плани, зрештою надії. Будь де може знайтися нова купка. І жодної справедливості в отриманні таких купок немає. заблудился Іноді це може бути навіть купа не лайна, а чистого золота. Все залежить від того хто дивиться і чого потребує у певний момент життя. Для голодуючого, золото буде прирівняне до мотлоху, а їжа до цінності. Фактично, з чого саме складається купка перед нами, визначає сама людина, виходячи зі свого досвіду та потреб. Якщо він може використати це, тоді це подарунок долі. Не може – купа лайна.

Але це ліричний відступ. Лайно трапляється - факт. Ми не можемо нічого цьому протиставити, рано чи пізно воно виникне, ми вступимо і... І що далі? А далі наше ставлення визначатиме те, що ми від цього отримаємо. Почистимо підошву й підемо далі, викинувши це з голови? Викинемо черевики та застрягнемо у неможливості іти босоніж?

Коли трапляється щось погане, важке, болісне - ми потрапляємо в лабіринт з власних переживань. Ми тиняємося там, потроху занурюючись на більш глибокі рівні. Що це дає нам за фактом? Чим глибше занурення – там важче звідти вибратися. Потрапляння до такого лабіринту відбувається автоматично, особливо у тих, хто звик багато обмірковувати та аналізувати свої дії. Але жодного позитивного результату ці думки не мають. Це нескінченний цикл ідей, що повторюються, який ніяк не допомагає впоратися з ситуацією.

Що ж з цим можна зробити? Застрахуватися від лайна неможливо. Це частина життя, поряд із хорошими моментами. Єдине, що ми можемо зробити одразу, це розібратися із поглибленням у лабіринт і тим, як розпізнавати виходи з нього.

Підберіть для себе психотерапевта онлайн або в містах України.

Що відбувається на консультації у психотерапевта?

shit Ми розглядаємо покроково:

🗿 ваші лабіринти, з чого вони складаються

🗿 яким чином ви потрапляєте у лабіринт, що є квитком до нього

🗿 як вийти з лабіринту, якщо ви вже туди втрапили

читайте також:

В кабинете у гештальт-терапевта Мне было трудно обратиться к психологу, потому что я не знала, что же будет происходить за дверью его кабинета...

Как скомпенсироваться пограничной личности? Первый и самый важный шаг, который нужно сделать пограничной личности, – очень глубоко изучить себя. Использовать можно абсолютно любые методы, доступные вам – книги, аудио, видео. Один из сильных провалов пограничников – недостаточ...

запитати психолога онлайн

🗿 як не потрапляти в нього знов і знов.

Цікаве життя проходить за межами наших лабіринтів. Вони - просто неприємне доповнення, з яким нам доводиться миритися (якщо нічого з цим не робити). Виходьте звідти, насолоджуйтесь світом, усіма його проявами та моментами. Просто вдумайтеся – середня тривалість життя людини – 70 років. Це всього 25 567 днів. З них 40 років – це коли ми вже не діти, але ще не почали старішати. Ми маємо лише 14 610 днів, щоб прожити їх так, як хочеться. Скільки днів ви готові виділити на блукання лабіринтами?

 

У Психолога » Психотерапія » Що робити з shit, яке happens
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psihoterapiya Хочешь измениться? Сначала прими себя.

Почему изменения не происходят, когда человек старается быть тем, кем он не является? Когда мы хотим измениться у нас в голове есть какой-то образ того, какими мы хотим быть и образ того, какие мы сейчас. Как-будто есть две части, и одна часть пытает

психологія psihoterapiya Для чего психотерапия?

Есть люди, которым пришел срок проходить свою психотерапию, они оказались в той точке жизни, когда готовы посмотреть на себя трезво и признать: "Мне нужна помощь со стороны". И пожалуй в этом их сила - признать свое бессилие.

Усі публікації розділу Психотерапія ᐉ

 
Обговорення "Що робити з shit, яке happens"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr