У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Ксенія Шалімова Київ метро Лівобережна

психолог Сімейний психолог.   Ксенія Шалімова
07-04-2018 Ксенія Шалімова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 26 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 12
Освіта
Образование:
Магістр психології, викладач вищого навчального закладу, Міжрегіональна академія управління персоналом
Сертифікований гештальт-терапевт, Національна Асоціація гештальт-терапевтів України та European Association for Gestalt Therapy (EAGT)
Гештальт-терапія сімей (та пар), Національна Асоціація гештальт-терапевтів України та European Association for Gestalt Therapy (EAGT)
Акредитований гештальт-терапевт, Національна Асоціація гештальт-терапевтів України та European Association for Gestalt Therapy (EAGT)
Спеціаліст з міжнародних відносин/ Київський Славістичний Університет

Курсы и специализации:
Погляд на психопатологію крізь призму циклу контакту. Курс Джея Левіна, МІГІП
Реадаптація воєннослужбовців та членів їх сімей, Центр у справах сім'ї та жінок «Родинний дім»
Близкість, прив'язаність, залежність, НАГТУ та EAGT
Азовський інтенсив, НАГТУ та EAGT
Друга українська конференція по питанням залежної поведінки, НАГТУ та EAGT
Riga Gestalt institute 21st Conference “Relationship psychotherapy. Couple. Family. Values. Crisis management”
ll Міжнародна конференція Української Асоціації Коучів та Організаційних Консультантів у Гештальт-Підході «Сила Наміру»
Серія вебінарів Бабетт Росчайлд «Соматична терапія травми» Complex Trauma Institute
Вебінар Dr. David Muss - «Вступ до Техніки Перемотування травматичного досвіду»/ «Introduction to The Rewind Trauma Therapy»
Досвід психологічної практики
Надання ефективної допомоги - це те, на чому базується моя робота. І 90% клієнтів відчувають полегшення вже після першої зустрічі. Маю великий досвід роботи зі складними, збентежуючими чи неоформленими запитами. За 11 років щоденної практики я багато бачила, і знаю, що у кожного своя історія.

Ефективно допомагаю в особистій терапії. Чую більше, ніж промовлено, та розумію те, що важко пояснити. Психотерапевт - це людина, на яку завжди можна покластися у скрутному становищі.

Я завжди серйозно відношусь до проблем тих, хто до мене звернувся, та готова шукати відповіді на найрізноманітніші питання.

До мене на консультацію приходять ті, хто заплутався, шукає свій шлях у житті. Кому все набридло чи ті, хто не впевнений у собі. Хто хотів би не боятись діяти. Я допомагаю вирішувати проблеми, коли здається, що рішення немає. Іноді його і не знайти самотужки.

І навіть, якщо проблем "начебто немає", але життя більше не видається радісним - це теж можна (і варто!) змінювати. В процесі терапії можливо змінити ті речі, які вас турбують та додати смак життю, якщо його не вистачає. Зазвичай мої клієнти відмічають, що вони більше не бояться діяти, відстоювати себе, брати від життя найліпше. Встановлюють кордони, відновлюють самоповагу та отримують повагу оточуючих. Якщо ви шукаєте відчуття впевненості, легкості та життєрадісності - в особистій терапії я ефективно з цим допомагаю.

Працюю з запитами
ІНДИВІДУАЛЬНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ
За допомогою особистої терапії якісно піднімається рівень життя. Потрібні тільки одна-дві години на тиждень і включення у бесіду. Людина починає отримувати захоплюючі результати, просто розбираючись із нагальними питаннями на зустрічах із психотерапевтом.

ТЕРАПІЯ ДЛЯ ПАР (СІМ'Ї & ДРУЗІ & РОДИЧІ)
Психотерапія для пар може допомогти налагодити контакт у парі, та прояснити те важливе, що партнери не здатні донести один до одного у реальному житті. Такі зустрічі можна проводити як для сімейних пар, так і для друзів, батьків-дітей, братів-сестер, коллег тощо.

ВПЕВНЕНІСТЬ У СОБІ & ПОДОЛАННЯ СТРАХІВ
Допомагаю подолати відчуття, що з вами щось не так, що ви значно відрізняєтесь від інших людей. Розібратись, чому життя не складається так, як хотілося б. Чому найкраще завжди проходить повз вас. Разом ми змінюємо ваше відношення до можливостей та шансів, які раніше ви б "не потягнули". Острах виділятися, виступати привселюдно та ін.

ОСОБИСТИЙ ПРОСТІР & КОРДОНИ & ПОВАГА
Залежність від чужої думки, бажання бути для всіх "хорошим", нелюбов до своєї зовнішності чи власних проявів. Страх засуждення, самокритика, перфекціонізм. Відчуття постійної напруги та гіпервідповідальність, яка забирає сили на нормальне життя. Труднощі з вістоюванням своїх інтересів, проставляння кордонів.

СПІЛКУВАННЯ
Вам важко спілкуватись із людьми, заводити друзів, знайти кохану людину чи порозумітись із нею. Є труднощі у спілкуванні з колегами, близькими, друзями. 

СТРЕСИ & КРИЗИ & ТРАВМАТИЧНІ ПОДІЇ
Подолання криз, зміна напрямку життя. Пошук нових сенсів та відповідей. Підтримка у переживанні розлуки, розлучення чи втрати. Подолання страхів, зняття життя "з паузи".

ДЕПРЕСИВНІ СТАНИ & АПАТІЯ
Відчуття втоми, відсутності енергії, незацікавленості у житті. Нерозуміння чим займатись далі. Думки про відсутність сенсу життя чи суїцид. Постійне бажання плакати і думки про минуле. Відсутність підтримки від близьких. Відчуття безнадії та неможливості щось змінити.

АГРЕСИВНА ПОВЕДІНКА
Агресивність до близьких, нездатність контролювати свої емоції. Труднощі із донесенням своїх потреб та бажань. Патологічна брехня, бажання (чи небажання) образити, почуття ненависті. Пасивна агресія, засудження інших, негативне мислення.

ВІДНОСИНИ & ТРУДНОЩІ КОМУНІКАЦІЇ
Нездатність побудувати якісні повноцінні та довготивалі відносини. Влипання в партнера, сильна залежність від нього, пошук "поганих хлопців/дівчат". Контрзалежність, не здатність зближуватись. По
2100 грн


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
МИГИП
місяців: 2 годин: 16
ВОППГП
місяців: 45 годин: 1590
Гештальт-терапія
ВОППГП
місяців: 18 годин: 210 Сімейна психологія
Гештальт-терапія
Українська Асоціація Коучів та Організаційних Консультантів у Гештальт-Підході
місяців: 1 годин: 17
Гештальт-терапія
Riga Gestalt institute
годин: 20
Гештальт-терапія

Відповіді 5212
Тривога
Тобто це більше ваш страх, який наклався на його слова сказані раніше? Через це ви зараз залишаєтеся самі, один на один з цим переживанням, без можливості розділити таке важке переживання. Ви потребуєте його підтримки зараз? Що вас тривожить більше, що ви можете захворіти, чи що хлопкць відмовитися від вас у цьому випадку?
Стосунки
Добрий вечір. Ви так багато важливого написали, що аж не знаю про що перше відповідати. Я правильно розумію, він живе у вас вдома? За чий рахунок? Хто платить за квартиру, комуналку?
«він каже з ним так не буде він не буде робити все шо я хочу, ну як людина яка любить буде казати так, і часто чую від нього шо я не люблю його, шо мені всеодно на нього, що недаю віддачі якоїсь, »;
«я почала питати шо приготовити, він каже нічо ти нічо не вмієш, а потім я вислуховую шо я не приготувала любимо хлопцю нічо і шо мені пофіг»;
«Були ситуації коли казав шо у свої роки він добився більше ніж я зараз(»;
Я бачу дуже багато претензій від нього. Чому він дозволяє собі так з вами спілкуватись? І чому ви погоджуєтесь на це? У своєму домі, від своєї близької людини. Чи він не знав, що ви не хочете готувати? Не розуміє, що вам неприємно його ставлення? Не зважає на це?
Ви вже пишите що почали сумніватися, може ви справді егоїстка. Все що ви описуєте - це тривожні дзвіночки у відносинах. Я б вам порекомендувала почитати про газлайтинг та аб'юзивні відносини, бо якщо це так - ця доріжка може вас завести в дуже важкий психологічний стан. І це може спровокувати травму на все життя.
Я вам щиро співчуваю, що ви зтикаєтесь із таким відношенням до себе. І одразу хочеться дізнатись, що ж вас тримає поруч із людиною, яка вами постійно невдоволена, знецінює ваші старання, і взагалі доволі грубо відноситься до ваших почуттів і потреб.
Тривога
«На початку стосунків повідомив, що якщо у мене будуть складні генетичні хвороби, то стосунки розпадуться, так як він хоче мати здорових дітей»;
Добрий вечір. Це справді тривожна фраза і вселяє невпевненість у собі, партнері, майбутньому. А на початку стосунків що ви думали щодо цього? Чому вирішили спробувати будувати їх?
«розумію, що це правильний підхід, бо потрібно думати про майбутнє»;
Мені здається що ви якраз занадто зациклені саме на майбутньому, що стосунки розпадуться. А те що відбувається зараз - ваш страх і невпевненість у відносинах наче відходять на задній план.
По перше не дуже зрозуміло, чому ви думаєте, що у вас є генетичні хвороби.
По друге, навіщо вам їх шукати?
Ну і третє, напевне найважливіше, як вам взагалі бути з такою ненадійною людиною, яка покине вас з хворобою, не зважаючи на любов, почуття, теплі відносини? Що заставляє вас вірити, що це найліпший варіант для відносин? Ви не вірите що зустрінете того, хто буде проходити з вами усі життєві ситуації, як хороші, так і погані?

Бесплатная рассылка интересностей!

Я ранимий... Занадто... Як цього позбутися?
Добрий вечір.«а після цих слів здалося що я не роблю нічого, нічого для своєї коханої людини я не роблю»;
Ви маєте на увазі, що ви зреагували надмірно, не згідно ситуації? Спробуйте згадати, чи був/є у вашому житті людина, яка також начебто "нічого не робила для сім'ї, для коханої людини"? Якщо реакція була не зовсім адекватною на ваш погляд, це схоже на якусь сімейну історію. «буду вважати себе найгіршим в світі хлопцем, створю в голові смерч думок якщо вона скаже що я взагалі їй не допомагаю»;
Найгірший у світі хлопець ніколи б не думав про себе у такому контексті. Таке відчуття що ви не дуже у собі впевнені.
«а після цих слів здалося що я не роблю нічого, нічого »;
Вас не соромили з цього приводу батьки? Бо сльози - це дитяча реакція на безсилля і образу. Ви виглядаєте дуже пораненим у цьому сенсі. Це можна змінити за допомогою психотерапії, як і додати собі впевненості у своїх діях. Тут навіть питання не у словах дівчини (хоча щодо форми того як вона висловлює свої претензії я б теж поспілкувалась), а у вашій надмірній реакції, болю, який ви відчуваєте, коли вами невдоволені.
Тривожність, безвихідність
Добрий вечір. Ви пишете що не дуже хочете спілкуватися з людьми, і водночас, наче вас чіпляє відсутність спілкування. Що саме ви б хотіли змінити, що вас тривожить?
как побороть плохие мысли и чувство одиночества?
Добрый вечер. Это действительно трудное состояние, и поддержу коллегу, лучшим вариантом будет обратиться к психотерапевту.
Если с мамой не удастся договориться - напишите снова на сайт, поддержку небольшого уровня можно организовать и через переписку.
Не вистачає спілкування я винна
« я написала їй дуже великий текст тобто відкрила душу і було нуль реакції ігнор у відповідь вона просто попитала який краще фільм подивитися на вечер»;
Добрий вечір. Це справді дуже боляче - не мати можливості отримати підтримку від тих, кому сам допомагав. Але ж дзвіночки вже були давно, вона не питала як у вас справи. Трохи одностороннє спілкування.«І ось не знаю чи я така придирчива чи потрібно пересилити себе зтерпіти щоб були друзі щоб було хоть з кимось вийти погуляти по парку»;
Це важке питання. Але ж ви так і робили багато часу - приймали те, що вам не подобалось задля хоч якого спілкування. Тобто це не той варінт, який зробить вас щасливою. Ви не думали звернутись з питання відсутності друзів до спеціаліста. Це розповсюджена проблема і її можна вирішити. Не обов'язково терпіти неприємне чи одностороннє спілкування.
я не вірю в себе. чому?
«позвали на змагання, я там простояла, мені подякували та сказали що я молодець, ЗА ЩО? »;
Добрий вечір. Можливість отримати вашу допомогу в необхідний момент, спертися на вас - дуже важливі. Звичайно вам подякували, ви не відмовились і підтримали команду своєю присутністю. Робота в команді - це не тільки коли ти дієш активно, а іноді достатньо присутності, це також дія, просто іншого характеру. Якщо ви підтримуєте подругу яка плаче у вас на плечі, то може бути достатньо вашої присутності, бо вона не сама у цей момент. Іноді навіть нічого не треба говорити.
«я не можу повірити в те, що я щось можу робити»;
А чому не вірите?
«мені здається що я не заслуговую подяки»;
Ви знецінюєте себе. Навіщо? Вам хтось говорив що ви повинні якось спеціально "заслужити" подяку?
Що робити коли чоловік після того як я зʼїхала дзвонить і плаче в телефоні
« зараз дзвонить кожні пів години плаче в телефон і каже що все зрозумів що він зміниться і хоче щоб я повернулася до нього»;
Добрий вечір! А ви чого хочете у цій ситуації?
Зависимость от порно ?
«Поэтому, я хочу попробовать что то предпринять по советам специалистов и получить конечный результат»;
Думаете есть что-то, что вы делаете не так?
А какой для вас желаемый конечный результат?
Зависимость от порно ?
«Нет. В моей семье подобных отношений не было»;
Тогда что вас заставляет оставаться в отношениях где вы и ваши чувства не можете быть учтены?
Майже весь час перебуваю в стані стресу через роботу, вона мені не подобається , але я не можу її
Обидва питання доволі серйозні. Ви їх окреслили, але для того щоб знайти вихід, відповідей на сайті буде замало. Ці питання про вас саму у цьому світі, у відносинах зі світом. Як ви до себе ставитесь, як справляєтесь із труднощами, яке щастя собі дозволяєте. Такі питання можна для себе прояснити тільки із психотерапевтом.
не знаю, чого хочу. ніби й всього, а ніби й абсолютно нічого
«також, намагалася пояснити матері що мені не тільки вчитися не хочеться мені нічого не хочеться. мені важко прокидатися і засинати щоб помитися чи почистити зуби мені треба себе вмовляти в магазин я рідко виходжу зазвичай на шляху з пар. піти кудись погуляти мені не хочеться. друзів не хочеться, хлопця не хочеться. ці речі я і мріяла робити тут, але зараз навіть щоб вийти з квартири мені треба себе 2 години готувати морально»;
Добрий вечір. Дуже добре що ви про це написали, бо це симптом депресивного стану. Це справді не можна залишати як є. Як давно у вас такий стан? З якими подіями повязуєте?
не в милість
«не любимица»;
Добрий вечір.
Чиєю улюбленицею вам не вдавалось бути у дитинстві? Хто не був вами задоволений?
«Так важливо»;
Навіщо? Що це дає вам? Яке відчуття?
Сепарация от умершей матери. Особый случай. Если бесят психически больные, просто пройдите мимо...
Добрый вечер. Вы наблюдаетесь у психиатра сейчас? Как проходит ваше лечение? Употребляете какие-то медикаменты?
Отношения с мамой правда не закрыты, а с собой - не простроены. Такая сильная нелюбовь к себе только подогревает вину и ощущение собственной ненормальности, ощущение что ничто и никто не поможет.
Очень хочется вас поддержать, так много боли в вашей истории, столько бессилия. Здорово что пишите сюда и пытаетесь что-то изменить. Это уже большой шаг. Единственное что - большая работа вам предстоит, если вы хотите правда развернуть русло своей жизни в другую сторону. По вашему рассказу я вижу, что благодаря пережитому вы достаточно сильны (даже если вам так не кажется) чтобы это сделать. Но это запрос на работу со психотерапевтом. Через сайт и ответы вы получите очень мало изменений, если вообще получите. У вас действительно не тривиальный случай.
Публикації психолога 3
Інтерв'ю 1
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.
Способи оплати

оплата [email protected]


Українцям Безкоштовна допомога постраждалим від війни

Пропоную безкоштовну допомогу онлайн тим, хто постраждав від війни в Україні. Кількість сеансів обговорюється в залежності від випадка. Можу взяти в роботу обмежену кількість людей. Мирного неба, дорогі українці!

Офлайн: Україна, м Київ

Безоплатні консультації стосуються лише проблем, спричинених бойовими діями.

qr