У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Ксенія Шалімова Київ метро Лівобережна

психолог Сімейний психолог.   Ксенія Шалімова
07-04-2018 Ксенія Шалімова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 29 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 13
Освіта
Освіта:
Магістр психології, викладач вищого навчального закладу, Міжрегіональна академія управління персоналом
Сертифікований гештальт-терапевт, Національна Асоціація гештальт-терапевтів України та European Association for Gestalt Therapy (EAGT)
Гештальт-терапія сімей (та пар), Національна Асоціація гештальт-терапевтів України та European Association for Gestalt Therapy (EAGT)
Акредитований гештальт-терапевт, Національна Асоціація гештальт-терапевтів України та European Association for Gestalt Therapy (EAGT)
TFP (Трансфер-фокусована психотерапія) Український інститут вивчення розладів особистості

Курси та спеціалізації:
Погляд на психопатологію крізь призму циклу контакту. Курс Джея Левіна, МІГІП
Реадаптація воєннослужбовців та членів їх сімей, Центр у справах сім'ї та жінок «Родинний дім»
Близкість, прив'язаність, залежність, НАГТУ та EAGT
Азовський інтенсив, НАГТУ та EAGT
Друга українська конференція по питанням залежної поведінки, НАГТУ та EAGT
Riga Gestalt institute 21st Conference “Relationship psychotherapy. Couple. Family. Values. Crisis management”
ll Міжнародна конференція Української Асоціації Коучів та Організаційних Консультантів у Гештальт-Підході «Сила Наміру»
Серія вебінарів Бабетт Росчайлд «Соматична терапія травми» Complex Trauma Institute
Вебінар Dr. David Muss - «Вступ до Техніки Перемотування травматичного досвіду»/ «Introduction to The Rewind Trauma Therapy»
"Нарцисичний розлад особистості: стратегії психотерапії" TFP (Трансфер-фокусована психотерапія) Український інститут вивчення розладів особистості
Досвід психологічної практики
Вітаю! Мене звати Ксенія, я досвідчений психолог та психотерапевт. Працюю у двох психотерапевтичних підходах: гештальт-терапія та трансфер-фокусована психотерапія. Досвід роботи - більше 12 років. Люблю та добре роблю свою роботу. Маю багато гарних відгуків від клієнтів, чиє життя значно покращилося завдяки психотерапії.
Працюю на ефективні зміни у кар'єрі та особистому житті, з негативними сценаріями та установками, над подоланням кризових ситуацій. Покращення спілкування, налагодження любовних відносин.
Досягти впевненості у собі, позбутися комплексів та страхів, побудувати кордони, підвищити емоційний інтелект, стресостійкість та навчитися любити себе без оглядки на інших.
Допомагаю опанувати свою емоційність, тривожність та неконтрольовану агресію, які знижують якість життя. Діагностика психологічного та психічного стану. Лікування межових (прикордонних) та нарцисичних розладів особистості. Депресії, панічні атаки, тривожні розлади та ОКР.
Основна ціль моєї роботи - особистісне зростання людини, яке проявляється у можливості знайти задоволення у роботі, коханні, друзях і житті.
Щодо методів, які я використовую у роботі. Це методи з доведеною ефективністю, які успішно себе зарекомендували у багатьох незалежних дослідженнях.
Гештальт терапія направлена більше на пізнання себе та на ефективні і швидші (порівняно з іншими методами) особистісні зміни. Ця терапія націлена на подолання внутрішніх конфліктів, зовнішніх труднощів та кризових ситуацій.
Трансфер-фокусована психотерапія показала себе більш глибокою і дозволяє усунути глибоко приховані травми та труднощі, природу яких людина не усвідомлює, але відчуває що щось "не так". Як показує практика, її можна успішно застосовувати і в тому випадку, коли людина вже пройшла курс психотерапії, але не відчула повноцінного ефекту.

За допомогою особистої терапії якісно покращується рівень життя. Потрібні тільки одна-дві години на тиждень і включення у бесіду. Людина починає отримувати захоплюючі результати, просто розбираючись із нагальними питаннями на зустрічах із психотерапевтом.
Працюю з запитами
ІНДИВІДУАЛЬНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ
ТЕРАПІЯ ДЛЯ ПАР (СІМ'Ї & ДРУЗІ & РОДИЧІ)
Психотерапія для пар може допомогти налагодити контакт у парі, та прояснити те важливе, що партнери не здатні донести один до одного у реальному житті. Зустрічі проводяться як для сімейних пар, так і для друзів, батьків-дітей, братів-сестер, коллег тощо.

ВПЕВНЕНІСТЬ У СОБІ & ПОДОЛАННЯ СТРАХІВ
Допомагаю подолати відчуття, що з вами щось не так, що ви значно відрізняєтесь від інших людей. Розібратись, чому життя не складається так, як хотілося б. Чому найкраще завжди проходить повз вас. Разом ми змінюємо ваше відношення до можливостей та шансів, які раніше ви б "не потягнули". Острах виділятися, виступати привселюдно та ін.

ОСОБИСТИЙ ПРОСТІР & КОРДОНИ
Залежність від чужої думки, потреба бути для всіх "хорошим", нелюбов до зовнішності чи власних проявів. Страх засуждення, самокритика, перфекціонізм. Відчуття постійної напруги та гіпервідповідальність, яка забирає сили на нормальне життя. Труднощі з вістоюванням своїх інтересів, проставляння кордонів.

СТРЕСИ & КРИЗИ & ТРАВМАТИЧНІ ПОДІЇ
Подолання криз, зміна напрямку життя. Пошук нових сенсів та відповідей. Підтримка у переживанні розлуки, розлучення чи втрати. Подолання страхів, зняття життя "з паузи".

ДЕПРЕСИВНІ СТАНИ & АПАТІЯ
Відчуття втоми, відсутності енергії, незацікавленості у житті. Нерозуміння чим займатись далі. Думки про відсутність сенсу життя чи суїцид. Постійне бажання плакати і думки про минуле. Відсутність підтримки від близьких. Відчуття безнадії та неможливості щось змінити.

ВІДНОСИНИ & ТРУДНОЩІ КОМУНІКАЦІЇ
Важко спілкуватись із людьми, заводити друзів, знайти кохану людину чи порозумітись із нею. Є труднощі у спілкуванні з колегами, близькими, друзями. Нездатність побудувати якісні повноцінні та довготивалі відносини. Влипання в партнера, сильна залежність від нього, пошук "поганих хлопців/дівчат". Контрзалежність, не здатність зближуватись. Вихід з аб'юзивних відносин. Відчуття не розуміння. Агресія у парі, зради, любовні трикутники.

ЗАЛЕЖНОСТІ ТА ТРИВОЖНІСТЬ
МРО, НРО, РДУГ, ОКР, тривога, сором, токсична самокритика. Відчуття провини, сорому, що постійно щось "не так". Напруження при спілкуванні. Відчуття самотності. Вихід зі стану жертви. Агресивність до близьких, нездатність контролювати свої емоції. Труднощі із донесенням своїх потреб та бажань. Патологічна брехня, бажання (чи небажання) образити, почуття ненависті. Пасивна агресія, засудження інших, негативне мислення.
1800 грн


Основне
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЇ Skype или Viber

Люблю та добре роблю свою роботу. Працюю у кількох психотерапевтичних підходах. Діагностика, зміни у житті, подолання кризових ситуацій, особистісне зростання, побудова відносин, впевненість у собі, полегшення важких ситуацій, прикордонні розлади. Ефективно та якісно.

Оплата:

2000 UAH / 60 USD

Оплата за домовленістю
диплом перевірено
місце прийому клієнтів

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 10. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
   "Взгляд на психопатологию сквозь призму цикла контакта. Курс Джея Левина"
МИГИП
місяців: 2 годин: 16
   Сертификат о прохождении курса "Теория и практика гештальт-терапии"
ВОППГП
місяців: 45 годин: 1590
Гештальт-терапія
   Сертификат о прохождении специализации «Гештальт-терапия семей»
ВОППГП
місяців: 18 годин: 210 Сімейна психологія
Гештальт-терапія
   «Вторая украинская конференция по вопросам зависимого поведения»
   ll Міжнародна конференція «Сила Наміру»
Українська Асоціація Коучів та Організаційних Консультантів у Гештальт-Підході
місяців: 1 годин: 17
Гештальт-терапія
   21st Conference “Relationship psychotherapy. Couple. Family. Values. Crisis management”
Riga Gestalt institute
годин: 20
Гештальт-терапія
   Трансфер-фокусована психотерапія при межових, нарцисичних та інших важких розладах особистості
   Трансфер-фокусована психотерапія при межових, нарцисичних та інших важких розладах особистості

Відповіді 5482
Почему такая реакция? Это связано исключительно с внешностью или что-то более глубокое?
«Также на второй встрече, после того как я увидел ее внешность, то я начала сравнивать ее с теми, кто вызывал симпатию. Наверное это было затем, чтобы убедиться, что она не вызывает сильного отторжения.
Позже я начал сравнивать ее с теми, кто вызывал отторжение, неприязнь, к которым было противно касаться»;
Я говорю об этих проекциях. Вы пишите что изначально их нет «Первый раз: мне не понравилась её внешность. До встречи боялся, что она будет не очень. Так и случилось. Окей.
Вторая встреча. Я давно с ней не общался. Я был настроен +- нейтрально, внутри были моменты страха, что а вдруг не понравится внешность и так далее. Но я был более спокоен и сказал себе: если не понравится, значит так и будет
Подходя к ней, я увидел ее лицо. Сразу же последовала реакция «неплохо, неплохая внешность».»;
На этом стоило бы остановится. Как вы правильно написали "значит так и будет". Но вы целенаправленно начали самокопание и сравнение. Глубина вашей неуверенности в собственных выводах и чувствах указана здесь: «Я постоянно копался и думал, что может я притворялся? ... даже у ИИ «Клауд» спрашивал»;
Вы сомневаетесь во всем что касается информации, которая к вам приходит. Почему так происходит? Зачем вам оспаривать ту реальность, которую вы видите? Одна из наиболее частых причин такого поведения - родные не признали вашу точку зрения как верную и навязывали свое видение ситуации так часто, что вы перестали доверять себе. Выглядит как глубокое непонимание себя, что приводит к затруднению анализа происходящего с вами.
Адаптація на роботі…
«І от як вибирати психолога, щоб не робити перенос, що він/ вона мій тато чи мама»;
Ніяк, поки. І розчаровуватися прийдеться, бо батьківської фігури з психолога не вийде. Як підлітки розчаровуються у батьках, коли дорослішають. Але грамотний психотерапевт буде з вами поруч і зможе допомогти пережити всі кризи на шляху дорослішання, що батьки часто не здатні зробити.
У вас хороші, люблячі батьки. Це чудово. Але багато з чим, у вашому вихованні, вони потерпіли невдачу. Бо вони просто люди, чиї можливості обмежені їх власним досвідом. Тим, як їх виховували батьки, обставинами життя, коли ви були дитиною.

Бесплатная рассылка интересностей!

Адаптація на роботі…
« Я дуже старалась себе показати. По факту намагалась випригнути зі штанців, щоб оцінило керівництво і собі доказати, що я не нікчема. »;
«сижу з почуттям провини і невизначеності, що час іде, а я не задіяна.»;
Це про одну і ту ж проблему, що вам наче треба показувати себе, щось комусь доказувати. Через це ви просто не можете спокійно насолоджуватись тим, що маєте. В інших сферах життя теж так?
«багато чого робили вони замість мене, тепер розумію, що маю багато прогалин в своєму характері. Я не звинувачую їх»;
А чому б трохи не позвинувачувати? Але і в проявах своїх почуттів ви показуєте себе з найкращої сторони. Чи можете ви собі дозволити побути іноді злою, розчарованою, невдячною? Не виправдовуючою очікування інших? Як нормальна людина. «1. Причина ще зі школи. В колективі мене не приймали. Була білою вороною.
Це дало свій відбиток на мою соціалізацію
Мене не приймали тоді, а зараз я сторонюсь і відмежовуюсь від інших. Про мене ніхто нічого не знає= я потенційна загроза в колективі, бо від мене не знаєш чого очікувати. Мене не приймають. З людьми з інших колективів на роботі мені легше завести навіть дружбу
2. Страх самозванця, що я не дотягую до рівня того, ким заявляю , що є. Чому так- я можу себе добре презентувати, але в грі «в довгу» я здуваюсь, як мʼяч. Мені тяжко в постійному навантаженні на роботі. Треба час на подумати там де треба продуктивність і діі
Я боюсь , що в мені розчаруються .»;
Дуже жаль, що ви це переживали і так травмувалися. Мені знайомі такі почуття, був схожий досвід. Це все можна змінити завдяки психотерапії, якщо задатися ціллю.
Нормально ли это в психотерапии?
«Мне неловко спрашивать напрямую почему улыбается. »;
Вы там для терапевта или для себя? Как вы думаете, еффективна ли терапия в таком варианте?
«он просто перекрутит мои слова и спросит "А вам важно чтобы я не улыбался?" или "Что для вас это значит?" или ещё что-то. Я отвечу, он кивнёт и всё.»;
Предполагаю, что коллега выше права, это похоже на психоаналитический подход. Похоже для вас, как метод психотерапии, он не подходит. Я бы вам рекомендовала обратиться на психотерапию к гештальт-терапевту, так вы не будете ощущать себя проигнорированной. Когда будете выбирать - попробуйте ориентироваться на личный комфорт в терапии, а также на вашу способность обсуждения с терапевтом всех тревожащих вопросов. Если не получается получить ответы и понимание ситуации - лучше попробовать с другим специалистом. Терапевты люди разные, может не подходить и сам специалист.
Совместная жизнь с парнем
«вот ты какая тебе все и сразу нужно ,к чему это я не поняла»;
Ну это похоже на манипулятивный ответ, чтобы сместить фокус внимания, кто тут плохой.
Обиды, мечтания, если сильно захотеть... Никаких реальных планов. Что вы сами об этом думаете?
Родители желают зла? Как общаться с такими
«только нервничаю из-за этого»;
Из-за того, что оба решения вам не подходят?
Депресія , тригери !
«Плюс живу не вмісті - у відносній ізоляції ! Дім - робота , робота - дім !»;
Для цього є онлайн консультації, повірте, ефективність їх не гірша. «я завжди був закритою особистістю»;
Це зрозуміло, багатьом важко ділитися про себе особистою інформацією. Вам не обов'язково викладати все спеціалісту, достатньо почати спілкування і вирішувати вже під час терапії, чим ви можете поділитися, а чим ні. Психолог не священник, його не цікавлять гріхи. Тільки те, що вас хвилює і ваші думки щодо цього.
Родители желают зла? Как общаться с такими
Какая разница что она думает? Сосредоточтесь на себе, своих мыслях и желаниях. Вы требуете от мамы каких-то действий, но сами их не делаете. Мама не будет думать за вас, она думает за себя. Это взрослая позиция. Если вы начнёте принимать решения за себя не надеясь на маму, вы сможете взять управление своей жизнью в свои руки. Сейчас вы отдали его маме и раздражаетесь что она куда-то не туда управляет. А она на самом деле управляет, просто так, как комфортно и нужно ей.
Покарання за брехню

«до обіду він може бути сам вдома, наприклад на канікулах, або ж якщо мені потрібно відлучитися по справах, і тоді вже він повністю поринає в гру»;
Що у цьому поганого для вас? Це не цілий день.
«я говорю про те, що він всіляко їх намагався оминути і потрібен був постійний контроль і правила»;
І це нормально для дитини. Він не розуміє сенсу цих заборон, тому робить так як йому подобається. Ви можете пояснити йому, чому це для нього погано?
Все ж судячи по написаному вами, він не цілими днями грає, а тільки коли вас нема пів дня дома. Увесь інший час ви написали що ви поруч.
Скільки часу на добу ви самі проводите у телефоні? Ваш чоловік?
Нічого не хочеться
Добрий день. Ви абсолютно праві в обох питаннях. Це прояв депресії і з цим треба працювати. Антидепресанти допомагають усунути фізичні наслідки депресії, але те що до неї призвело залишається з вами і продовжує впливати на ваше життя. Поки не пропрацювати важкі для вас питання, депресія буде повертатись не зважаючи на ліки.
Родители желают зла? Как общаться с такими
Если квартира ваша, вы можете смело вызывать полицию. Это конечно крайняя мера, но тут вопрос того, хотите ли вы жить так дальше. Получается вы заботитесь о ней, когда на самом деле не можете позаботиться даже о себе. Это всегда будет вызывать внутреннюю злость, сопротивление и даже ненависть. Но вопрос также в токсичности обстановки где вы живёте. Сколько времени своей жизни вы готовы отдать своей маме?
Как вы думаете, ваши с мамой жизни похожи сейчас? Можете написать в чем различия?
Наболіле
Ви питали у доньки, що між вами сталося? Не так, щоб почати виправдовуватись і виясняти щось під час розмови, а просто вислухати що вона скаже. А якщо захочеться на щось відповісти, то тільки у наступній розмові. Є велика вірогідність, що якщо ви її не перебиватимете, то почуєте багато важливого. Але це буде важка для вас морально розмова.
Безразличие
«Но за 1,5 г.мы ни разу не встретились на нейтральной территории, а ситуация с больницей полностью сняла с меня розовые очки. Я считаю, что человек который через день признавался в любви и говорил, что я ему не безразлична - показал свое истинное лицо. »;
Похоже вы знаете ответ на свой вопрос. Вы бы хотели тут поддержки в своем решении?
Публикації психолога 3
Інтерв'ю 1
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.
Способи оплати

оплата [email protected]


Українцям Безкоштовна допомога постраждалим від війни

Пропоную безкоштовну допомогу онлайн тим, хто постраждав від війни в Україні. Кількість сеансів обговорюється в залежності від випадка. Можу взяти в роботу обмежену кількість людей. Мирного неба, дорогі українці!

Офлайн: Україна, м Київ

Безоплатні консультації стосуються лише проблем, спричинених бойовими діями.

qr