У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Інше [форум]

розділи форуму

Розділ форуму для найрізноманітніших тем...

Щоб зрозуміти, як їх вирішувати. Проблеми: 1)кредити, грошей не вистачає, 2) важка робота, але зараз вона потрібна, 3) хвора мама, який краще не стане, бо вік, 4) в мене є проблеми деяк...
🔔 15

Доброго дня, я хлопець, який не знає чого хоче. Мені вже 19, а я до сих пір не знаю чого я хочу від життя. Всі мої знайомі вже давно знайшли сферу, яка їх інтересує, і розвиваються, а я до с...
🔔 23

форум
Сьогодні в одному чаті двоє людей написали, що їм подобається публічно виступати. У мене є заздрість до тих людей, які можуть публічно виступати і не почувають себе при цьому так, як я. Ко...
🔔 3

форум
Кожного разу, коли чую, як дівчата чи жінки кажуть, що їх приваблюють впевнені у собі, рішучі, наполегливі чоловіки, або що вони хочуть, щоб чоловік був лідером у стосунках, я відчуваю біль ...
🔔 0

Здравствуйте! Ищу специалиста, который мог бы попробовать мне помочь с моими психическими/психологическими проблемами.Подозреваю у себя вот что. Вероятно - тревожное расстройство, может быть...
🔔 31

Не знаю хто краще підійде для вирішення проблеми: психотерапевт чи сексолог. Проблема - аноргазмія. В минулому пережила досвід сексуального насильства (розбещення, інцест), сімейного насильс...
🔔 12

форум
Я дратую людей. В яке б товариство я не потрапив, знаходяться люди, в яких я викликаю сильну негативну емоційну реакцію. Я неадекватний, принаймні деколи. Я пишу щось таке, що дратує людей....
🔔 6

Добрый день! Я состояю в отношениях с парнем и у меня нет доверия к нему. Мы начали свое общение и он долго тянул с "предложением встречаться", на тот момент я не понимала почему. Оказалось ...
🔔 6

форум
Я (майже половину життя): "Якщо жінки мене приваблюють частково через зовнішність, значить зі мною щось не так. Я не маю права мати нічого із дівчатами, тому що я сприймаю їх частково як сек...
🔔 75

форум
Здравствуйте. Я Инсайдер и Экстрасенс. Я живу с призраками, злыми надзирателями Земли. И живу с добрыми призраками, сбежавшими от системы. По этому знаю все на прямую.  ...
🔔 1

форум
Чому? Зараз він ДУЖЕ потрібний. Ніхто вже не захоче сидіти на b17 серед цих свинособак, які вважають нас нацистами й бажають нам смерті. Чому автори цього сайту не створять нормальний, повн...
🔔 59

форум
Чи може ненависті бути так багато, що вона не поміститься в мені?Чи може ненависть нашкодити її суб’єктові?...
🔔 7

форум
На якийсь час мій страх перед кров’ю затих (я навіть не знаю, чому), а тепер з’явився з новою силою. Почалося все з того, що я купив на Olx уживаний електричний обігрівач. Я пос...
4

форум
Тільки що прочитав на форумі тему, яка зачепила старе і болюче. Дівчина пише, що в неї добрий і м’який хлопець, але він її не сильно збуджує. Інші чоловіки її збуджують більше, ніж ві...
13

мне очень плохо. С каждым днем мне кажется, что мое состояние все хуже и хуже. Мысли о том что я скоро сдамся и умру не покидают меня уже долгое время. Вечный булинг и проблемы в семье мне т...
10

Здравствуйте.   Я знаю настоящую версию жизни. И Собрал ее сам. Из фактов и логики, чувств и личного опыта.   И это одна из ее тем. Ищу людей, которым это интерестно. ... ...
0

форум
Вітаю колег з всеукраінським Днем Психолога. Терпіння усім нам у цей складний час. Наснаги, щоб ми знаходили сили допомогати їншим та підтримувати тих, кому тяжче. Дякую всим психологам, що ...
1

форум
Які ви знаєте українські ресурси на психологічну тематику, де є багато спілкування? Форуми, чати, сторінки в соцмережах тощо? В ідеалі було б добре знайти щось схоже на b17, але щоби більшіс...
0

форум
Вітаю фахівців цікавої і надважливої у нинішній час професії - психології! Я Поліна Назаренко, транскрайбер. Розшифровую аудіо та відеофайли в текст, редагую, перекладаю з російської на ук...
0

Добрый день. Какая может быть причина такой ситуации: женщина 34 года вероятно ведёт половую жизнь с соседом, которому 16? Дело происходит на даче, у неё скромный домик, он живёт во внушител...
3

Якщо ви хочете взяти участь в обговоренні, авторизуйтесь або зареєструйтеся!

qr