У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Червоні прапорці на консультації у психолога

У Психолога » Робота з психологом, психотерапевтом » Червоні прапорці на консультації у психолога

Якщо помітили на консультаціях щось з нижчепереліченого, то обговоріть це зі своїм психологом, попросіть його взяти супервізію по цьому питанню. Якщо психолог відмовляється брати відповідальність за свої дії, не хоче брати супервізію у спеціаліста, який має більший досвід, некритично ставиться до своїх дій, то варто змінити психолога.

* надіюсь, що у вашому досвіді цього не трапиться🙏🏻

Не Ок, якщо на консультації психолог:

🚩відмовляється показувати документ про освіту

Знайдіть свого психолога онлайн.

🚩знецінює ваші почуття: «Це не варто тих сліз», «Теж мені проблема», «Іншим гірше».

🚩ставить безапеляційно діагноз: «У Вас депресія, будемо її лікувати»,замість того, щоб при виявленні ознак депресії направити до психіатра, наприклад: «У Вас є ознаки депресії, треба консультація психіатра».


Інша справа, коли психолог допомагає розібратися у зайвих діагнозах, які можуть люди собі поставити. Наприклад,«В мене аутизм, бо я люблю побути наодинці».
Відкритий доступ до інформації плутає людей і сприяє встановленню людиною не правильних і зайвих діагнозів.
Діагнози, на жаль, романтизуються і, замість того, щоб усувати реальну причину, людина може знаходити причину проблеми в психіатричних діагнозах.

Наприклад, люди з порушенням роботи щитовидної залози не лікують свою ендокринну хворобу і пояснюють емоційні порушення фразою: «У мене шиза».

🚩соромить, звинувачує вас: «Як вам не соромно?», «Чим ви думали?» і т.д.

🚩запрошує на неформальні зустрічі, пропонує дружити, сексуально експлуатує клієнта.

читайте також:

Психотерапия медицинская и немедицинская Эта заметка поможет Вам разобраться, в чём разница между медицинской и немедицинской психотерапией, и не опасна ли последняя для Вашего ментального здоровья. В чём разница между психотерапевтом-психологом, психотерапевтом и врачом-психотерапевтом?

Завдання психотерапії Професійна психологічна допомога-це: вислуховування клієнта, в результаті чого розширяться його уявлення про себе і власної ситуації, виникає їжа для роздумів; надання психологічної інформації; допомога клієнту в прийнятті відповідальності за те, що

запитати психолога онлайн

🚩розказує про свої проблеми, а клієнт слухає(не стосується саморозкриття, коли досвід психолога буде корисним для клієнта).

🚩призначає антидепресанти чи інші ліки.

🚩робить паралельно інші справи. Наприклад, гуляє по місту, їде за кермом.

🚩пропонує шизотерику. Наприклад, поспілкуватись із янголами/духами.

🚩розказує про інших клієнтів. Наприклад, «А от у Ангеліни…». Не стосується випадків, коли спеціаліст наводить приклад історії іншого клієнта(за умови, що інший клієнт не проти щоб його історію розповідали як приклад, що може бути корисний), але так, щоб неможливо було ідентифікувати особистість цієї людини. Це може бути лише у випадках, коли для клієнта це буде корисно і створить для нього простір для розмірковування і висновків.

У Психолога » Робота з психологом, психотерапевтом » Червоні прапорці на консультації у психолога
психолог

Оцінка публікації
сподобалося: 1 з 1 оцінювачів
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psiholog-psihoterapevt Психотерапия медицинская и немедицинская

Эта заметка поможет Вам разобраться, в чём разница между медицинской и немедицинской психотерапией, и не опасна ли последняя для Вашего ментального здоровья. В чём разница между психотерапевтом-психологом, психотерапевтом и врачом-психотерапевтом?

психологія psiholog-psihoterapevt Уйти по-английски

Начиная работать с новым клиентом в числе прочего я говорю и о необходимости прощальной встречи. Но далеко не все на нее решаются.

Усі публікації розділу Робота з психологом, психотерапевтом ᐉ

 
Обговорення "Червоні прапорці на консультації у психолога "

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr