У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Я вже не знаю що робитии

Мене покинула мама поїхала закордон, бабця розбалувала, я поїхала в інше місто жити з хлопцем, тому що в такому віці ( 18 років ) я вже не та малишка яка всім подобалась, у хлопця появились інші проблеми, він мене кинув, приїхала мама, напивається, обзиває, і тому подібне, були думки і про суіцид щоб зникнути з життя усіх і не бути проблемою.
Питання від: ; Вік: 18

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Доброго вечора.

Коли хочеться себе вбити - це скоріш за все ознака депресії. В такому стані наш мозок не спроможний на нормальний обмін серотоніну, і через це люди не отримують задоволення від життя і думають про смерть як вихід.
Тому Вам потрібна консультація лікаря-психіатра, яку можна безкоштовно отримати у психоневрологічному диспансері Вашого населеного пункта чи області.
Вас не будуть класти до лікарні, бо це робиться тільки якщо людина фізично шкодить собі або оточуючим, а це не Ваш випадок. Просто опитають про Ваш стан, продіагностують і, за необхідності, випишуть ліки.

Але також важливо звернутись по допомогу до психолога чи психотерапевта, тому що у Вас складна життєва ситуація, на яку психіка реагує таким чином (суїцидальними думками як способом втечі від стресу).
цитата:

не бути проблемою

Те, що у Вас є проблеми, не означає, що Ви - проблема. Ви така ж людина, як і всі, у всіх є якісь негаразди. Це не робить Вас проблемною, а Ваше життя - не цінним. Воно цінне саме по собі, просто тому що Ви існуєте.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрий день.
цитата:

Мене покинула мама поїхала закордон

Це, мабуть, дуже важко відчувати себе покинутою. Скільки вам було років?
Чим ви зара займаєтеся у вашому житті? Навчання, праця, вподобання?
цитата:

приїхала мама, напивається, обзиває, і тому подібне, були думки і про суіцид щоб зникнути з життя усіх і не бути проблемою.

Ви живете з мамою зараз?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Дорого дня!
цитата:

щоб зникнути з життя усіх і не бути проблемою.

Навіщо зникати?
Ви маєте можливість жити окремо?
Ви навчаєтесь чи працюєте?

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу апатії та депресивного стану


психолог онлайн
Думки по суїцид минуть, а життя залишиься - з усіма його принадами.Треба лише перечекати складний період

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

09-04-2023 Що робити?
Психологічний аналіз творів
Пирсинг (2018)
фільмПирсинг (2018) теми: біль садизм мазохизм
Странники терпения (2020)

Рекомендуємо

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Тест на депрессию – шкала Занга Тест на депрессию – шкала Занга

Шкала Занга является мощным инструментом для предварительной оценки глубины депрессивного состояния.

Депресія - погляд 2023 Депресія - погляд 2023

За даними з різних джерел, депресію сьогодні виявляють лише у 50% клієнтів, які звернулися на консультацію до психолога, психотерапевта. Депресію людина не обирає. Не можна сказати, що хтось слабкий, не зміг впоратися зі стресом і тому зайшов у депр

Обесцененный человек Обесцененный человек

Люди, которым в детстве много и часто приходилось сталкиваться с обесцениванием со стороны своих родителей, во взрослой жизни вынужденно попадают в ситуации, где их ценность, как партнеров, специалистов, как людей, с равными другим правами ...

Постійно поганий настрій-норма чи депресія? Постійно поганий настрій-норма чи депресія?

Депресія небезпечна тим, що настає поступово і непомітно для людини, є прогресуючим захворюванням і швидко переходить у хронічний стан. В нормі настрій у людини зі здоровою психікою коливається в широких межах – від радості і захоплення до смутку, печалі і розпачу...

Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії

Депресія - це не просто сумний настрій і аж ніяк не лінь. Це боротьба із щоденними завданнями, які можуть викликати відчуття безсилля, безпорадності і самотності.

qr