У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Я відчуваю, що в мене депресія, але боюсь, що я просто лінива

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Депресія » Я відчуваю, що в мене депресія, але боюсь, що я просто лінива
Мені 20 років. Нещодавно я втратила роботу, стосунки і стан, який був ще у школі повернувся. З новими силами мій стан погіршився. Я не можу встати, зробити звичайні речі, поприбирати, а що б вийти кудись я збираюсь з силами, при тому що я єкстраверт. Думки про закінчення цього всього мене не покидають, але боюсь, що я просто накручую себе і просто лінива людина.
Питання від: ; Вік: 20

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
А еще это может быть простая человеческая усталость, но чтобы узнать с чем же связано ваше состояние, необходимо в нем разобраться.
Расскажите, что происходило в прошлый раз, в школе, и с какими событиями тогда оно было связано?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
2
Александр Владимирович Сергиенко
Валентина Віталіївна Гриценко
Доброго ранку!
цитата:

Я ВІДЧУВАЮ, ЩО В МЕНЕ ДЕПРЕСІЯ, АЛЕ БОЮСЬ, ЩО Я ПРОСТО ЛІНИВА

Можливо, ще не депресія, дивлячись на вами зазначене. І не лінь. Проте правильно робите, що шукаєте відповідь і намагаєтесь розібратись.
Найкраще, що ви можете зробити це - звернутись до невролога або психолога особисто.
цитата:

Нещодавно я втратила роботу, стосунки

Такі втрати зазвичай не минають без наслідків. Їх переживання і переварювання спалюють багато енергії. Тим більше в минулому подібний стан ви уже відчували. Тому не варто гаяти час - рушайте до фахівця і починайте собі реально допомагати. В будь-якому випадку своєчасне звернення пришвидшує одужання, не призводячи до більш важких наслідків.

Також вам потрібна щира підтримка близьких. Чи є такі поруч з вами? Які між вами стосунки? Чи знають вони про вашу ситуацію?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Валентина Віталіївна Гриценко
Доброго дня. Депресія - це дуже широке поняття. Медичний термін обов'язково має розширення, яке вказує на тип, вид депресії. І тому важливо, щоби в цьому розібрався фахівець. Не всяка апатія та небажання робити щось – це депресія в медичному сенсі слова. Наприклад, депресивний відгук на події - це нормальна реакція на події. Депресивний характер – це нормальна особливість людини. Це не потребує лікування. Але апатію та стан тривоги можуть викликати органічні причини – і ось їх насамперед потрібно виключити. Це до сімейного лікаря. Ну а якщо це все ж таки депресія в клінічному сенсі - тоді потрібні зустрічі з психотерапевтом, щоб розібратися, чому саме так ви реагуєте і що можна зробити. Після цього фахівець вам підкаже, чи є необхідність звертатися до психіатра для вирішення питання про медикаментозну підтримку. Чі досить розмовної терапії та змін у житті.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу апатії та депресивного стану


психолог онлайн
Доброго дня, Iron. Пропоную подивитися разом на те, що відбувається покроково.
цитата:

Я ВІДЧУВАЮ, ЩО В МЕНЕ ДЕПРЕСІЯ, АЛЕ БОЮСЬ, ЩО Я ПРОСТО ЛІНИВА

Почуття під назвою Депресія не існує. Чи те, що відбувається з Вами насправді є депресією може визначити лише фахівець. Ви думаєте, що у Вас депресія виходячи з того, як Ви себе почуваєте і поводите. Важливіше усвідомити ЩО САМЕ Ви відчуваєте і зрозуміти причини тих почуттів. А причин у Вас цілих дві:
цитата:

Нещодавно я втратила роботу, стосунки

Якщо Ви відчуваєте сум, розпач та біль - то є здоровою реакцією на втрату того, що було для Вас важливим. Стан, який виглядає як депресія може бути насправді реакцію супротиву проти втрати, або ж поступового усвідомлення того, що сталося. Обидві реакції - є нормою. Найкращим знеболювальним у такі часи є теплі стосунки, підтримка та розуміння людей та слідування своїм бажанням. Любіть, розумійте себе, давайте собі те, що хочется та звільніть себе від своєї критики та вимог. Найшвидшого Вам покращення самопочуття.


👍 радити психолога:


психолог онлайн
Депресію і лінь часто плутають. Скажіть, у Вас є катастрофічні думки?

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Сага о Форсайтах
книгаСага о Форсайтах теми: семья відносини
Грань будущего / Edge of Tomorrow
фільмГрань будущего / Edge of Tomorrow теми: психіка безпорадність отчаяние
«Острые козырьки» (Peaky Blinders)
фільм«Острые козырьки» (Peaky Blinders) теми: влада авторитет вибір

Рекомендуємо

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Тест на депрессию – шкала Занга Тест на депрессию – шкала Занга

Шкала Занга является мощным инструментом для предварительной оценки глубины депрессивного состояния.

Депресія - погляд 2023 Депресія - погляд 2023

За даними з різних джерел, депресію сьогодні виявляють лише у 50% клієнтів, які звернулися на консультацію до психолога, психотерапевта. Депресію людина не обирає. Не можна сказати, що хтось слабкий, не зміг впоратися зі стресом і тому зайшов у депр

Обесцененный человек Обесцененный человек

Люди, которым в детстве много и часто приходилось сталкиваться с обесцениванием со стороны своих родителей, во взрослой жизни вынужденно попадают в ситуации, где их ценность, как партнеров, специалистов, как людей, с равными другим правами ...

Постійно поганий настрій-норма чи депресія? Постійно поганий настрій-норма чи депресія?

Депресія небезпечна тим, що настає поступово і непомітно для людини, є прогресуючим захворюванням і швидко переходить у хронічний стан. В нормі настрій у людини зі здоровою психікою коливається в широких межах – від радості і захоплення до смутку, печалі і розпачу...

Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії

Депресія - це не просто сумний настрій і аж ніяк не лінь. Це боротьба із щоденними завданнями, які можуть викликати відчуття безсилля, безпорадності і самотності.

qr