Чим далі - тим гірше.
Зараз навчаюсь на другому курсі університету - навчаюсь через силу, тільки тому що "треба". Не п'ю, не палю, навіть вечорами не гуляю. Гнию перед комп'ютером. Але найгірше, здається, те, що я нічого не хочу - ні амбіцій, ні закоханості, ні мрій. Навіть захоплень ніяких.
Є якісь рекомендації, щоб зробити крок із цієї ями?)
ПС: можливо тут знайдуться практикуючі психологи із Запоріжжя, до яких можна потрапити на сеанс? (в особисті повідомлення)