У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як зрозуміти чоловіка?

Хлопець мене кинув майже не пояснивши причину. Спільне фото не видалив з однієї зі соц мереж. Ніде не видаляється з друзів. Сьогодні запостив в сторіс «якщо ти зустрічаєшся з багатьма хлопцями, це не означає , що ти красива, у дешевих продуктів завжди багато покупців»
Я не можу зрозуміти до чого це
Адже ніколи йому не зраджувала і не збиралась!!
Мені дуже образливо, можливо він хоче виставити наше розставання на такій основі чи що. Тримають ледь щоб не написати і не запитати до чого він це поширив? Як втримати себе в руках
Питання від: ; Вік: 24

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.

30-05-2023 17:25:19Доповнення від автора
Чи означає це, що він намагається якось мене зачепити і вивести на емоції та діалог? Бо я з пір розставання ні слова не написала йому

30-05-2023 18:36:29Доповнення від автора
Написала, він сказав , що не адресовано не мені, і нікому.
Відписував просто моментально. Дуже дивно


психолог онлайн
Доброго вечора, Лейло.
цитата:

«якщо ти зустрічаєшся з багатьма хлопцями, це не означає , що ти красива, у дешевих продуктів завжди багато покупців»

У мене до Вас три питання.
1) Чому Ви сприйняли цю фразу на свою адресу?
2) Чи відповідає Вашим цінностям порівняння жінки з дешевим продуктом, і чи стали б зустрічатися з хлопцем, який це "сповідує"?
3) Чому Вам важливо зрозуміти його мотиви?

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу романтичних відносин, конфліктів між закоханими

30-05-2023 19:22:22Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 344009 для Марія Радченко

Сприйняла це так, бо розійшлись не так давно. І єдина про кого він може це писати- це колишня( я)
Я ніколи такого не робила, тому б не хотілось щоб люди думали про мене так. Мені здалось, що він таким чином хоче пояснити те, що він мене кинув.


психолог онлайн
Щоб зрозуміти людину- найкращим рішенням буде поговорити з нею. Відверта, щира розмова зможе прояснити ситуацію.
Окрім людини, її мотиви і причини незнає ніхто.

👍 радити психолога:


консультация психолога
Перш за все, дозвольте Вам щиро поспівчувати. Ситуація виглядає дуже непростою та стресовою. Я би хотів сказати, що погоджуюсь з думкою колег, що ми не можемо просто так дізнатись, що в іншої людини в голові - варіантів маса. На жаль, ніхто від такого не убезпечений. Втім, для мене тут важливим моментом та основою питань для Вас на власні роздуми є Ваше уявлення про життя та стосунки і власну відповідальність. У вас є певні уявлення про стосунки і певні ціннісні орієнтації. Поводячись певним чином у стосунках з цим хлопцем, Ви, перш за все мали б не зраджувати собі. Якщо Ваші дії співпадають з Вашою спрямованістю на те, що є правильно і цінним, то це не може заважати спати ночами. Я до того, що у будь-якому випадку і з будь-якою відповіддю стосовно цієї ситуації - дивіться на свій внутрішній світ. Як ви себе почуваєте з собою? Чи довіряєте собі? Чи вважаєте, що дії спирають на не хибну, а щиру систему цінностей. З цього випливає, що Ви несете відповідальність за свою поведінку та дії у стосунках, але якщо у Вас перед собою чиста совість, то яким би не був вчинок хлопця - він йде у розріз з Вашими діями, якщо Ви відчуваєте, що все робите правильно. Це дійсно не допоможе розчинити образу повністю, але принаймні Ви може глибше познайомитись з собою, щоб бути впевненішою у собі в подальшому. До речі, все ж таки, якщо стане питання про необхідність дізнатись причину, а у хлопця стане до Вас поваги - завжди існує варіант щирої чесної розмови для того щоб прояснити стосунки і не залишати місце для гірких фантазій.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Не варто фантазувати. Написав то й написав. Вас це точно не стосується. Тим більше він вже не з Вами - то яка Вам вже різниця?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Если вы хотите
цитата:

втримати себе в руках

то имеет смысл удалить этого парня из друзей, чтобы не видеть его
цитата:

сторіс

Тогда вы быстрее сможете пережить это расставание.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Дорога перемен (2008)
фільмДорога перемен (2008) теми: кохання семья жизненные ценности
Управление гневом / Anger Management (2003)
фільмУправление гневом / Anger Management (2003) теми: межі выражение гнева границы
Nocturna (2007)
фільмNocturna (2007) теми: чувства прийняття себе страх

Рекомендуємо

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Как понять мысли и причины поступков других людей Как понять мысли и причины поступков других людей

Иногда нам кажется, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Но люди довольно непредсказуемы, со временем они меняют свои вкусы и убеждения и всегда ...

Тест на контрзависимость Тест на контрзависимость

Тест на контрзависимые привычки, показывающий уровень такого явления как контрзависимость (холодность, бегство от близости)

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

Чувства жертвы психологического насилия Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Признаки нездоровых отношений. Психология отношений Признаки нездоровых отношений. Психология отношений

Здоровые ли у вас отношения с партнером? Всего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобраться в этом довольно сложном и запутанном вопросе. Если у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматься и проработать слабые зоны взаимоотноотн

qr