У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


хлопець їде на відпустку з дівчатами!

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Психологія відносин » хлопець їде на відпустку з дівчатами!
Добрий день. Мене звуть Аліна, мені 24 роки, допоможіть, будь ласка. Хлопець їде на відпустку із сумнівною компанією: найкращим другом (який нещодавно драматично розлучився зі своєю дівчиною, я боюся як би він не пустився у всі тяжкі), знайомим (вони з ним не особливо близькі), і трьома дівчатами (з них він знайомий тільки з однією дівчиною). Коли я почала розпитувати він мені відповів, що він не каже мені нічого, якщо я спілкуюся зі своїми друзями чоловічої статі. У мене є один близький друг(одружений), і нещодавно ми їздили втрьох( я моя подруга і він) у кафешку побалакати. Але ж це не на тиждень незрозуміло куди! Ми з хлопцем живемо разом, але зараз я поїхала до батьків на півтора місяці (потрібно допомогти мамі тут проблеми). Мені від цієї ситуації дуже дуже некомфортно, я не поїхала б у такий відпочинок, якби ситуацію віддзеркалили. Ми маємо початок відносин, але я дуже до нього прив'язалася. Чи нормально те, що він так їде? Я нагадувала чи це справді дивно? Що я можу зробити, щоб покращити ситуацію?
Питання від: ; Вік: 24

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.


психолог онлайн
Добрий день, Аліна!
Нажаль, нічого в цій ситуації Ви зробити не можете, окрім того, щоб проговорити свої почуття від його рішення та того, що він не дуже з ними рахується.
Але подібна ситуація на початку відносин - це тривожний дзвіночок і якщо таке відбувається з самого початку, то що буде далі?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Наталия Горская
цитата:

Чи нормально те, що він так їде?

Добрий день. Мене дивує, насправді, що ви питаєте чи нормально, що хлопець, з яким ви у стосунках їде на відпочинок не з вами, а з дівчатами.

На яку допомогу ви очікуєте від психологів сайту?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
2
Владимир Анатольевич Тарасенко
Наталия Горская
Доброго дня, Аліна.
"Мені від цієї ситуації дуже дуже некомфортно"
Я думаю, що це головний орієнтир для кожної людини. Якщо Вам "дуже некомфортно ", Ви боїтесь "
як би він не пустився у всі тяжкі ", то чому б Вам не прислухатись до себе? Навіщо Вам думка інших? Інші не мають Ваших відчуттів та переживань, вони не розуміють, як Ви насправді почуваєте себе в цій ситуації.
"Ми маємо початок відносин, але я дуже до нього прив'язалась"
Закоханість на початку стосунків' -це абсолютно нормально. Але, судячи з поведінки вашого хлопця, має місце тільки з Вашої сторони. Нажаль. Мені здається, що він не готовий до стосунків, в яких треба відмовляти собі в " хотєлках" та враховувати інтереси іншої людини.
"Що я можу зробити, щоб покращити ситуацію?"
Як би Ви хотіли щоб вона покращилась?
На які компроміси Ви погодились би? Чому? Як би Ви при цьому себе почували?

Якщо вам роблять боляче, то нормальною реакцією є позбавлення болю. Іноді, треба зробити вибір : Я, мій спокій та комфорт або мої фантазії та страждання.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу романтичних відносин, конфліктів між закоханими


психолог онлайн
2
Оксана Юрьевна Селезнева
Наталия Горская
Доброго ранку!
цитата:

Чи нормально те, що він так їде?

Відровідь очевидна - для нього нормально, для вас - НІ(!)

Зрозумійте і відчуйте, наскільки це можливо, між вами велика дистанція у поглядах на стосунки(!) В усякому разі на даний момент. Що буде з цією прірвою далі - невідомо.

Схоже, що хлопець не дозрів до БАЖАННЯ прислухатись і враховувати ваші почуття. І це не тому, що він поганий. Він просто сповідує інші цінності життя.
цитата:

я боюся як би він не пустився у всі тяжкі)

цитата:

Мені від цієї ситуації дуже дуже некомфортно

цитата:

Ми маємо початок відносин, але я дуже до нього прив'язалася.

Ось ці ваші зауваження виглядають вельми тривожно для стосунків, якщо ви намагаєтесь і прагнете побудувати саме здорові стосунки.

Сильна прив'язаність веде до втрати себе, своєї автономії. І навпаки веде до зростання залежності. Вона ж спричиняє ревність і страх можливої зради. І вона ж спотворює сприйняття ситуації, призводячи до викривлень.
цитата:

Що я можу зробити, щоб покращити ситуацію?

На це питання у психологів не повинно і не може бути "правильної" відповіді. Що означає для вас покращення ситуації - знаєте лише ви. Зробити це і не зробити інше - можете лише ви. У будь-якому випадку вам потрібно слухати себе, обирати себе і знаходити відповіді на складні, але актуальні питання. Наприклад, чи згодні ви нервувати і тривожитись через таку поведінку хлопця?
Якщо він не бере до уваги вашу позицію, то що це значить для вас?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
цитата:

Хлопець їде на відпустку із сумнівною компанією: найкращим другом (який нещодавно драматично розлучився зі своєю дівчиною, я боюся як би він не пустився у всі тяжкі), знайомим (вони з ним не особливо близькі), і трьома дівчатами (з них він знайомий тільки з однією дівчиною).

Любі відносини будуються на взаємоповазі. Це передбачає, що до Вашої думки дослухаються.
Також доречно запитати, чому в цій компанії немає місця доя Вас?
цитата:

Чи нормально те, що він так їде?

Таке враження, що ви по-різному бачите ці відносини. Серйозність намірів партнера очевидна.
цитата:

Що я можу зробити, щоб покращити ситуацію?

Озвучити партнеру, що Вас не влаштовує, свої емоції і почуття, стосовно ситуації. І зробити певні висновки з того , як він на це відреагує.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня!
Як на мене, є декілька моментів, на які варто звернути увагу.
Перший. Ви не маєте ніякого важелю впливу на хлопця, з яким вже живете як чоловік та дружина. Тобто, Вас не сприймають як дружину і Ви через невизначеність свого статусу не можете нічого вдіяти. Хлопець Веде себе за принципом "А хто ти така, щоб мені вказувати?". Він Вам робив пропозицію одружитися?
Другий момент. Щоб мати право пред'являти комусь претензії потрібно не давати жодного шансу своєю поведінкою. Ви думаєте, що нічого страшного, що маєте близького одруженого друга чоловіка, тоді, як насправді, це відіграє в очах Вашого хлопця ефект готовності до зради. Що миттєво Ваші стосунки нівелює та обезцінює.
І третій. Ви збираєтеся контролювати свого чоловіка все життя, тримаючи під "колпаком" всі його поїздки та подорожі? Чи все ж хочете будувати сім'ю на грунті поваги один до одного та взаємопідтримки?
Як на мене, потрібно, найперше, добре розібратися у собі та мати знання, як міцні стосунки будуються...

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!

Ви можете запропонувати автору цього питання поспілкуватися

Надіслати запит на спілкування можуть зареєстровані користувачі

Щоб відправити автору цього питання пропозицію поспілкуватися, Вам потрібно бути авторизованим.Поради відвідувачів

Висловилося: 2

ua41pmaa27
20-07-2023 Доброго дня, Аліна) На мій погляд, ви надто рано почали жити разом зі своїм хлопцем. Звісно, що це "ненормально" те, що він їде на відпочинок без вас та ще й з іншими дівчатами, якщо ви у відносинах. Між вами повинна бути взаємоповага, розуміння одне одного. А ви наче живете різними життями. Тут треба вести довгі діалоги одне з одним.

В даній ситуації Вам треба заспокоїтися і спокійно сказати своєму хлопцеві про те, що вас турбує, чому вам це неприємно ! Не кажіть у претензійній формі, бо тоді нічого не доб'єтеся.

Не забувайте, Ви маєте право на повагу до себе!

Сподіваюся, що у вас все вийде!

А щодо чоловіків -друзів... Діло ваше, але не буває такої "закадичної " дружби між чоловіком і жінкою.

Тим паче, коли чоловік одружений. Погляньте на ваше спілкування з іншого боку. Подумайте, як відноситься до такої "дружби " його жінка (можливо їй так само некомфортно , як і Вам зараз) і чи не призводить ваше з ним спілкування до погіршення їх відносин. Адже у нього є законна дружина, і ви повинні це розуміти. Навіть якщо Вам він скаже, що все норм.

Удачі вам!

пользователь 0emas3
02-08-2023 людині, яка хоче зраджувати і трахати все, що шивелиться, - не потрібно кудись їхати з кимось. це можна робити в той час, коли ви на кухні готуєте, а він затримався з роботи і т.д...

пробама у вас і у ваших страхах. потрібно розібратися, але не в стосунках, а в собі. а потім уже в усьому іншому

Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Юрьев день (2008)
фільмЮрьев день (2008) теми: криза горе безысходность
«Поглощенная» (2012) «Devoured»
фільм«Поглощенная» (2012) «Devoured» теми: горе травма расщепление
Неспокойная вода/DeUsynlige
фільмНеспокойная вода/DeUsynlige теми: вина утрата прощение

Рекомендуємо

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Как понять мысли и причины поступков других людей Как понять мысли и причины поступков других людей

Иногда нам кажется, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Но люди довольно непредсказуемы, со временем они меняют свои вкусы и убеждения и всегда ...

Тест на контрзависимость Тест на контрзависимость

Тест на контрзависимые привычки, показывающий уровень такого явления как контрзависимость (холодность, бегство от близости)

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

Чувства жертвы психологического насилия Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Признаки нездоровых отношений. Психология отношений Признаки нездоровых отношений. Психология отношений

Здоровые ли у вас отношения с партнером? Всего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобраться в этом довольно сложном и запутанном вопросе. Если у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматься и проработать слабые зоны взаимоотноотн

qr