У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


В мене не закохуються

Доброго вечора. В мене така проблема, багато людей кажуть мені , що я дуже гарна , чоловіки в тому числі . Але стосунки заводити вони зімною не поспішають , почуттів до мене у них немає. Складається відчуття, що відносяться більше як до іграшки . Не дають визначеності у стосунках , можуть зникнути різко , потім з'явитися. Мені це під надоїло чесно кажучи. Я як людина більше хочу стосунків з кимось , взаємних почуттів , але не зустрічаю таких партнерів. В чому моя проблема?
Питання від: ; Вік: 20

подобається: 0 з 1

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
2
Павел Леонидович Басанский
Наталия Павловна Венглинская
Вітаю, Yulia.
"В чому моя проблема?"
Чому Ви вирішили, що проблема в Вас? Може, це чоловіки, бачучи гарну, розумну, веселу...( підставити своє) дівчину, розуміють, що не " дотягують" та зникають?

Для того, щоб зробити хоч якесь припущення, потрібно більше інформації (як довго триває спілкування, як воно відбувається, чого прагнете Ви, що пропонує МЧ та ін.). Це питання не для обговорювання на форумі , а для індивідуальної роботи.
Як й причини того, чому "стосунки заводити вони зімною не поспішають,почуттів до мене у них немає. " Бо це може бути пов'язане як з Вашим дитинством , так й з Вашою презентацією себе зараз.👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Наталия Павловна Венглинская
Певне що, відсутність почуттів до Вас у потенційних партнерів - це не зона Вашої відповідальності, бо Ви не можете вплинути на те, чи закохається у Вас інша людина.

Проблему я бачу тут в тому, що відсутність взаємності у відносинах підриває Ваше ставлення до себе і змушує думати, що із Вами щось не так. Я б рекомендувала змістити фокус уваги на себе і свої особисті потреби, подумати, чого б Ви хотіли від відносин і від життя взагалі. Відносини - це одна зі сфер життя, а у Вас їх багато, в тому числі і психологічне здоров'я.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
2
Павел Леонидович Басанский
Наталия Павловна Венглинская
Не спілкуючись з Вами, складно рекомендувати щось. А причини можуть бути різні. Одна з причин – це невпевненість у собі, що може виявлятися по-різному. Людина може бути успішною і чудово спілкуватися, але своїм внутрішнім поглядом вона буде бачити себе нецікавою і непотрібною, вважаючи, що має заслужити чиюсь любов.
Ця внутрішня настанова сигналізує оточуючим, що «Я недостатньо хороша для стосунків». І доки людина не змінить свої настанови, відносини так і не будуть складатися. Єдиний вихід - підвищувати свою самооцінку і впевненість у собі,
Але може бути й інша причина, коли дівчина надто зайнята самопрезентацією. Вона зациклена на своїх перевагах і на тому, щоб постійно демонструвати їх іншим людям. Чоловіки оцінюють таку дівчину дуже високо, але не ризикують починати з нею тривалі стотунки, бо бояться швидко стати їй непотрібними, адже вона сама досконалість.
Але це загальні міркування. Потрібно обговорити із психологом Вашу проблему.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу захоплень, закоханості та кохання


психолог онлайн
2
Ирина Константиновна Зубиашвили
Наталия Павловна Венглинская
Доброго вечора, Yulia!
цитата:

В чому моя проблема?

Якась гадалка сказала б, що Вам пороблено. Але психологу для точного з'ясування причини треба набагато більше часу. І взагалі треба знати Ваш характер, ЯК Ви себе поводите з хлопцями, ЯК спілкуєтеся? Манера, інтонація тощо. А також, деякі деталі Вашого дитинства та відносин з батьками, а також між батьками.
Тому бажано попрацювати з психологом індивідуально.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
2
Ирина Константиновна Зубиашвили
Павел Леонидович Басанский
Yulia, доброго часу доби!
Замало інформації. Давайте трішки її поглибим та розширим.
цитата:

Складається відчуття, що відносяться більше як до іграшки .

Що значить "як до іграшки"? Яким чином вони з Вами грають, в чому конкретно це виражається?
цитата:

Не дають визначеності у стосунках , можуть зникнути різко , потім з'явитися.

Це питання не про них, а про Вас, точніше про Ваші кордони. Якщо Ви транслюєте, що з Вами так можно - люди будуть з Вами так себе поводити.
Що знчить "визначенність у стосунках" - як Ви це розумієте?
А Ви ставите пряме питання до хопця визначенності? Як воно звучить?


👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів

Рекомендуємо

Ревность. Что это и зачем? Ревность. Что это и зачем?

Что такое ревность? Почему она появляется? Зачем она нужна? Возможны ли отношения без нее? Зачем человек ревнует? Возможны ли отношения без ревности, контроля и власти над партнером? Упражнение.

Давай останемся Друзьями - или дружба между бывшими - миф или реальность? Давай останемся Друзьями - или дружба между бывшими - миф или реальность?

вот казалось бы - а почему бы и нет? если, мол, двое людей не могут быть в романтических отношениях - пусть будут хоть в дружеских! что здесь, собственно говоря, такого!?

Мечта о безусловной любви Мечта о безусловной любви

«Любовь матери – это блаженство и покой, ее не нужно добиваться и не нужно заслуживать. Но в безусловности материнской любви есть и отрицательная сторона. Ее не только не нужно заслуживать – ее невозможно добиться, невозможно создат

Любовь к женатому мужчине: табу или реальность? Любовь к женатому мужчине: табу или реальность?

Моя любимая подруга опять «вступила» в романтические отношения с уже женатым молодым человеком.. Наверное, он не собирается бросать семью ради нее. Наверное, он на ней не женится.

Когда любовь прошла и страсть остыла... Когда любовь прошла и страсть остыла...

С этим явлением сталкивается почти каждая семья, практически каждый человек. Научно доказано, что любовь в паре гостит не более 4 лет… можно ли влюбиться в одного и того же человека дважды? Трижды? …

Что такое любовь Что такое любовь

Сначало мы влюбляемся в наши собственные проекции, наделяем избранного/ную всемя самыми лучшими качествами что есть непосредственно в нас самих. Серотонин повышаеться и мы "играем в любовь".

qr