У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як себе вести в такій ситуації? Що вона хоче? Чи реально маніпуляція, і чи з‘явится?

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Психологія відносин » Як себе вести в такій ситуації? Що вона хоче? Чи реально маніпуляція, і чи з‘явится?
Привіт Почали спілкуватись з дівчиною, все чудово і супер, але в якийсь момент вона вирішила без причини заблокувати у більшості соц-мереж, без пояснення що сталось. Так пройшло днів 10, я все-таки їй написав, в цілому вийшло відновити спілкування. Потім вона пояснила що вона розірвала контакт тому шо не хоче щоб наші дружні відносини зайшли занадто далеко і перетворились в щось більше. Я запивняв її що все буде ок, ми просто друз, просто спілкування. Через місяць стався повторний сценарій. Але за останній місяць ми стали ближче, частіше проводили час, обійми, частіше тактильних контактів. І наче обом було кайфово, все добре. Як вона в одну мить знову заблокувала і видалила мене з більшості соц-мереж. Сказавши тільки що «наш максимум це привітатись десь колись і все» Я знову у ступорі, чому так. Ми ж день тому так добре провели час разом.Але ця ситуація мене трохи вибила,скоріше за все я підсів на емоційні качелі маніпулятора або емоційно нестабільної людини. Хоча вайбер вона залишила, поки не блокує. Коли я ій написав що хочу повернути їй книгу і не хочу більше її бачити вона відповіла «-Кому ти брешеш, не хоче він мене бачити…» Зараз наші стосунки поки закрились. Я не пишу і не маю бажання навіть вітатись, хоча в останню нашу зустріч я проігнорував її привіт. Але навіщо вітатись з тою людиною з якою вона по ідеї закрила відносини. Відчуваю що вона чекає коли ж я знову буду старатись їй писати і її повертати як це було в перший раз. Що робити в такій ситуації, і чи вона реально пішла чи з‘явиться? І як себе вести якщо з‘явиться? Відчуваю що ці качелі до добра не доведуть Але разом було дійсно круто, спільні інтереси, захоплення і тд З одної сторони хочу знову відновити спілкування, з іншої моторошно відчувати знову негативні емоції розлуки на собі
Питання від: ; Вік: 22

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.


психолог онлайн
1
Тетяна Штапова
Добрый вечер..
Ту ситуацию, которую Вы описали, можно назвать и манипуляциями со стороны девушки, и отыгрыванием ее негативного жизненного опыта с парнями на Вас, и откровенным проявлением садистических наклонностей.
В этой фразе, например:
вона відповіла «-Кому ти брешеш, не хоче він мене бачити…»
---
Она садирует Вас, издевается над Вашими чувствами.
Оно Вам надо? Ну... разве что Вы тоже получаете удовольствие от подобного общения, тогда окей..

Відчуваю що ці качелі до добра не доведуть
---
Прада, если бы Вам реально было бы хорошо, не сработала бы Ваша сигнальная система, которая предупреждает Вас - беги...добра не будет.
Слушайте себя, у Вас отлично работает интуиция, не глушите ее... и бегите.
Подальше.

Желаю Удачи..

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Татьяна Валерьевна Данивская
Я не можу сказати чогось конкретного про поведінку цієї дівчини, не розмовляючи з нею особисто. Але схоже, що кожен з вас проживає якийсь життєвий сценарій: у Вас він один, у дівчини - інший, і ваші історії залежать одна від одної. Питання в тому, що Ви хочете з цим робити.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Татьяна Валерьевна Данивская
цитата:

Я запивняв її що все буде ок, ми просто друз, просто спілкування.

Вас насправді влаштували б тільки дружні стосунки з цією дівчиною?
цитата:

Я не пишу і не маю бажання навіть вітатись, хоча в останню нашу зустріч я проігнорував її привіт. Але навіщо вітатись з тою людиною з якою вона по ідеї закрила відносини.

В реальному житті Ви її ігноруєте, але в Вашій уяві вона ще займає багато місця. Ви не вважаєте, що є велика різниця між тим, що Ви відчуваєте і як себе проявляєте в стосунках?

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу романтичних відносин, конфліктів між закоханими


психолог онлайн
1
Татьяна Валерьевна Данивская
Добрий вечір. З того, шо ви описуєте, схоже, що дівчина або маніпулює, або сама боїться близькості і не знає що робити з почуттями. Звісно це догадки, Можливо є ще третій і четвертий варіант. Але точно довіряйте собі
Якшо ви відчуваєте щось нездорове у контакті, то робіть як вважаєте за потрібне. Напевно так

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Татьяна Валерьевна Данивская
Добрий ранок!
цитата:

ЯК СЕБЕ ВЕСТИ В ТАКІЙ СИТУАЦІЇ? ЩО ВОНА ХОЧЕ? ЧИ РЕАЛЬНО МАНІПУЛЯЦІЯ, І ЧИ З‘ЯВИТСЯ?

Спочачтку дайте щиру відповідь собі, чи вводили в обману тільки себе, чи вас обох, коли
цитата:

Я запивняв її що все буде ок, ми просто друз, просто спілкування.

???

Все інше потім.

Як на мене, то Ваша поведінка вкладається в доволі типовий сценарій "приколотись і наколотись."
Тому варто замислитись, на чому він тримається.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрый день!
Вначале вам разобраться с тем, чего вы хотите
цитата:

З одної сторони хочу знову відновити спілкування, з іншої моторошно відчувати знову негативні емоції розлуки на собі


Если у вас есть желание
цитата:

відновити спілкування

то зачем?
Она вам нравится и вы хотите быть с ней в отношениях?

Если же не хотите
цитата:

відчувати знову негативні емоції розлуки на собі

тогда действительно надо с ней расстаться.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

23-09-2023 Заміж
Психологічний аналіз творів

Рекомендуємо

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Как понять мысли и причины поступков других людей Как понять мысли и причины поступков других людей

Иногда нам кажется, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Но люди довольно непредсказуемы, со временем они меняют свои вкусы и убеждения и всегда ...

Тест на контрзависимость Тест на контрзависимость

Тест на контрзависимые привычки, показывающий уровень такого явления как контрзависимость (холодность, бегство от близости)

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

Чувства жертвы психологического насилия Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Признаки нездоровых отношений. Психология отношений Признаки нездоровых отношений. Психология отношений

Здоровые ли у вас отношения с партнером? Всего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобраться в этом довольно сложном и запутанном вопросе. Если у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматься и проработать слабые зоны взаимоотноотн

qr