У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Чоловік зрадив.

З чоловіком разом п'ять років. Вчора дізналася що майже весь минулий рік він їздив до іншої жінки. На запитання чому так зробив ,чоловік відповів тому що йому так хотілося в той момент. Як діяти в цій ситуації? Якщо збережу стосунки, то невпевнена що зможу довіряти йому. А з іншої сторони дуже кохаю його, і не хочу втрачати.
Питання від: ; Вік: 31

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Добрий день.
цитата:

к»

ЧОЛОВІК ЗРАДИВ.

Співчуваю.
цитата:

На запитання чому так зробив ,чоловік відповів тому що йому так хотілося в той момент

Що для вас означає його відповідь? Чи достатньо для вас такої відповіді?
цитата:

Як діяти в цій ситуації?

Це ваш вибір як. А що чоловік пропонує у зв'язку із його зрадою? Він продовжує відносини з коханкою?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Чоловік зізнався, що зрадив Вам. Звичайно, ситуація дуже неприємна, але здебільшого не безнадійна, тому що зрада може бути лише сигналом того, що ваші стосунки опинилися під загрозою. Від зрад страждають багато жінок, навіть загальновизнані красуні.
Що робити?
Подумайте, хочете Ви повернути колишні стосунки? Якщо "так" і Ви зможете пробачити, тоді Вам доведеться відпустити цю тему і ніколи до неї не повертатися.
Але що робити, якщо Ви знаєте, що тепер не можете жити зі зрадником?
Важливо розуміти, що після розриву біль нікуди не подінеться і скоро не пройде.
Ви повинні поставити умову, вимагати від свого чоловіка повного припинення спілкування зі своєю коханкою. Дайте йому шанс для реабілітації. Спробуйте допомогти своїм добрим ставленням.
І, пам'ятайте, що Ваш чоловік – близька для вас людина. Тому в будь-якому випадку, розлучитеся ви або будете разом - намагайтеся бути друзями.
Але це загальні поради. Детальніше Вашу ситуацію бажано обговорити з психологом.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Якщо Ви любите чоловіка і не хочете його втрачати, то для чого втрачати? Адже ніхто не примушує Вас розривати стосунки. Зрада чоловіка відтепер завжди буде вашим сімейним привидом у шафі. І з цим нічого вже не вдієш. Ваше життя змінилося. Як раніше, вже не буде. Ви не відлистаєте час назад. Тепер можна лише жити з цим. На жаль. Довіра, звісно, в такому випадку зникає. Але ж є інші сторони вашої сім"ї! І це не лише про довіру. Думаю, знайдеться багато чого позитивного у стосунках, окрім довіри. Саме на цьому можна зробити акцент. Шукайте хороше, те, що Вас тримає. І робіть наголос на ці сторони.

Відредаговано автором 31-10-2023 10:44:43


👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу переживання невірності в стосунках, зради близьких людей вцілому


психолог онлайн
Доброго дня!
цитата:

Якщо збережу стосунки, то невпевнена що зможу довіряти йому. А з іншої сторони дуже кохаю його, і не хочу втрачати.

Вважаю, що немає ніяких двох сторін. Є одна сторона - реальність, яка складається зі зради, Ваших почуттів на неї, а також страхів розлучитись з чоловіком.
Кохання, про яке Ви кажете, під великим сумнівом. От скажіть, чи насправді може існувати кохання до людини, яка
цитата:

На запитання чому так зробив ,чоловік відповів тому що йому так хотілося в той момент

?
Що ще йому може захотітися завтра? післязавтра? в наступному місяці? через рік?..
цитата:

дуже кохаю його

А він Вас теж кохає? Хоче бути з Вами? Землю гриз, доводячи, що більше не зрадить?

👍 радити психолога:


консультация психолога
1
Марія Радченко
Доброго дня!

Співчуваю тому, що Вам довелось пережити. Пропоную прослідкувати, що для Вас внутрішньо змінилось, якщо провести межу до та після цього знання, як зараз сприймається власне особистість чоловіка?

Зараз Вам певне дуже болить і це цілком виправдано, але, коли Вам трохи полегшає і буде бажання розібратися з цим для себе - важливим є розуміти, чи можете ви виділити що могло бути дотичним до цієї зради у вашому спільному житті , чи говорили Ви з ним про це раніше, чи були якісь домовленості, які були свідомі та більш потаємні острахи стосовно стосунків з ним.

Зараз є Важливим виразити свої почуття, щоб почати відновлюватись. Бажаю успіху, бережіть себе!

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

01-10-2023 Як бути?
Психологічний аналіз творів
Двуличный любовник (2017)
фільмДвуличный любовник (2017) теми: травма сексуальность
Сериал «Патрик Мелроуз» (2018)
фільмСериал «Патрик Мелроуз» (2018) теми: залежності порушення ідентичності травма
Куклы
фільмКуклы теми: кохання любовь депрессия

Рекомендуємо

Психология измены Психология измены

Советы психолога парам, переживающим супружескую измену. Поиск отношений на стороне, по-видимому, один из самых простых и доступных в современной жизни способов самоутвердиться. Поисками приключений люди пытаются реализовать основную потребность..

Предательство: девятый круг ада Предательство: девятый круг ада

Предательство – оборотная сторона преданности. Преднамеренное причинение вреда (морального, материального), доверившемуся тебе человеку ...

Как пережить измену Как пережить измену

Как пережить измену мужа или жены? Как простить измену любимому человеку и прощать ли? Нужно простить или хочу простить измену? Очень часто в этот период теряется доверие к партнеру...

Вас предали? это прекрасно! Вас предали? это прекрасно!

Практически каждый из нас может сказать, что его хоть раз, но предавали… Но так ли уж страшен этот феномен, и что такое вообще предательство? Итак, Вас предали. Поздравляю! Это отличный повод стать лучше! Для этого необходимо сделать три шага.

Муж ушел к другой. Как вернуть? Муж ушел к другой. Как вернуть?

Хотите ли вы именно этого? Давайте проведём мысленный эксперимент. Представьте себе идеальное разрешение нынешней ситуации. Что вы видите в этом идеальном образе будущего – вернувшегося мужа, или что всё стало как было раньше?

Несколько слов о предательстве Несколько слов о предательстве

Каждого из нас хоть раз в жизни предавали, по крайней мере, мы так думаем. Это может быть близкий,  родной человек, может быть просто знакомый, иногда это мы сами или  можно просто себя почувствовать преданным...

qr