У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Я не можу вийти з ізоляції, в яку сама себе загнала

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Почуття й емоції » Я не можу вийти з ізоляції, в яку сама себе загнала
У мене, здавалось б, взагалі ніяких проблем ніколи по суті не було. Я просто десь у підлітковому віці почала закриватися від всіх, мало розмовляти. Характер у мене насправді схильний до сильних перепадів настрою, я то дуже шумна, то через хвилину затикаюсь. У мене вже роками постійно є внутрішня тривога та часті депресивні епізоди тривалістю від пари тижнів до декількох місяців, і дуже короткі періоди, коли мені хочеться щось робити. Хоч щось. Я працюю на роботі з маленькою зарплатою, але зате мені майже не доводиться спілкуватися з людьми, а графік плаваючий і теоретично дає мені багато вільного часу, щоб не запускати навчання. Але в результаті ніяких сил на навчання так і немає. Дистанційне навчання звело на ні будь-які мої попередні спроби знайти друзів, хоч в той же час мені дуже комфортно на самоті. Зараз я знімаю квартиру з матір'ю в чужому для нас місті і тут у мене немає ніяких хоча б знайомих. Я не розумію, яким чином люди взагалі знаходять друзів, відносини, компанії. Коли у мене з'являється можливість поспілкуватися з реальними людьми, я різко віддаляюся і ігнорую будь-які спроби людей зі мною зблизитися. Те ж саме з родиною. Я хочу спілкуватися з людьми, але в той же час я хочу від усіх втекти. Кожен раз, коли я говорю щось про себе відкрито, мені хочеться придушити себе за те, що я кажу занадто багато. Я хочу стати невидимою для усіх, але мені в той же час сумно залишатись абсолютно непомітною. Чи можна це хоч якось пояснити?
Питання від: ; Вік: 21

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Співчуваю вашому стану. Коли я читаю ваш текст, відчуваю хвилю сорому і страх, можливо саме ці почуття заважають вам вступити в спілкування з людьми. Це захисні реакції, які захищають від відчуття вразливості перед іншими. Що такого страшного можуть побачити в вас інші? Чого ви боїтесь у контакті? На даний момент ваші страхи домінють над бажанням близькості і тому дружба не зав'язується.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Вітаю! Це справді прикро, що одночасно вам некомфортно і спілкуватися і бути "в тіні". Ви питаєте як саме люди заводять знайомства, і тут же пишете що вас лякає навіть ця можливість. Судячи з вашого тексту - ви зараз знайшли собі такий тимчасовий вихід, в тому щоб уникати того, чого боїтесь. Однак, ви тут же пишете, що на інше ви не маєте сил. Чи не тривога і страхи забирають ці сили? Коли ви були дитиною - чи зазнавали ви якоїсь агресії від оточуючих? Те, що могло б спровокувати цю тривожність. А також - в дитинстві чи були більш "світлі" періоди? Був такий час, в якому ви не боялися оточення? Навіть якщо це молодша школа або друзі з двору? Як до вас відносяться родичі? Насправді, було б супер якщо б ви змогли звернутися за порадою до спеціаліста і вивчити себе краще, набути навичок регулювання емоцій і навчитися жити в гармонії з собою. Сил вам!

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Предполагаю, что ваша личность слишком глубока, чтобы так просто ответить на ваш вопрос. Нужно разбираться, как у вас сформировалась такая модель взаимодействия с окружающими, где есть противоречащие тенденции.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу перепадів настрою, збудливості чи роздратованості, гніву, провини тощо


психолог онлайн
Добрий день.
Відчувається, що Ви дуже чутливі до того, як Вас сприймуть інші і що вони подумають про Вас.
Буває, що після якогось непорозуміння чи конфлікту, а іноді після того, як відчули зневагу або знецінювання, люди замикаються в собі і уникають спілкування, щоб іх не поранили знову. Можливо і у Вашому житті відбулась якась схожа ситуація.
Спробуйте дослідити і визначити для себе деякі питання. Чого Ви боїтесь у стосунках? Що відчуваєте, коли на Вас звертають увагу? Чи страшно комусь не сподобатись? Що Ви тоді відчуватимете?
Немає жодної людини в світі, яка б всім подобалась. Ми всі різні.
Проаналізуйте свої сильні сторони. Від чого залежить Ваша самооцінка?
Ваше життя триває зараз, в цей момент. Які Ваші захоплення? Як проводите вільний час? Важливо знайти те, що Вам подобається і приносить задоволення.
Щоб змінити ситуацію, Вам потрібно докласти зусиль. Ризикнути щось змінити.
Було б добре, якби Ви могли попрацювати з психологом.
Успіхів Вам!

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Джокер (2019)
фільмДжокер (2019) теми: насильство отвержение система
Дівчина онлайн
книгаДівчина онлайн теми: панічні атаки самоприйняття підлітки
Головоломка (2015)
фільмГоловоломка (2015) теми: сепарація семья эмоции

Рекомендуємо

От любви до ненависти - один шаг От любви до ненависти - один шаг

Почему самые близкие и любимые нам люди в один миг стают злейшими врагами? И почему ненависть ВСЕГДА идет после любви, а не наоборот?

Душевная боль: три урока для тех, кому сейчас тяжело Душевная боль: три урока для тех, кому сейчас тяжело

Душевная боль рано или поздно приходит к каждому из нас, нужно научиться сосуществовать с ней в этот непростой период. Как унять душевную боль? В период, когда нам отчаянно тяжело жить, нужно усиленно заботиться о себе.

Чувство вины. Семь основных форм вины. Чувство вины. Семь основных форм вины.

В детстве вас приучали к чувству вины взрослые, в особенности члены вашей семьи. Лелея чувство вины, вы ускользаете от ответственности. Отбывание приговора за воображаемую вину - невротическая привычка, от которой вам следует избавиться... Вина в

Что такое стыд Что такое стыд

Чем отличается стыд от вины? Откуда берется стыд? За стыдом, как правило, стоит сильная потребность...

О сочувствии. Как правильно сопереживать расстроенному человеку О сочувствии. Как правильно сопереживать расстроенному человеку

Я, как и каждый из нас, бывает, очень расстраиваюсь по различным поводам. Иногда причина понятна. А порой просто, как говорится, накопилось. И мне в первую очередь хочется очень простой вещи...

qr