У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Я хочу знов хотіти жити

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Я хочу знов хотіти жити
Я взагалі не відчуваю того , що я маю існувати на цій планеті .Я відчуваю що якщо я не буду існувати , усім буде тільки краще , на людях я весела людина , я на зло завжди відповідаю добром , завжди рада усім допомогти , я люблю людей але почуваю що мене ненавидять . Я відчуваю що моя родина мене ненавидить. Моя сім’я велика , четверо дітей і я правда вважаю , що я найужасніша дитина . Мені часто казав брат , що мене всі ненавидять , постійно усі слідкують за моїм життям якщо хоч маленька проьлема , то це привід мене висміяти перед усіма дітьми , де повторять яка я бісяча, коли я щось намагаюсь пояснити , мені кажуть що я конфліктна , хоча я просто намагаюся себе захистити . Я впевнене , що в мене не вийде дожити навіть до мого сімнадцетмліття , я вже зовсім у відчаї . Я думаю що мені вже нічого не допоможе , я дуже плаксива , мене ображає абсолютно все , за це мене і ненавидять мої родичі .
Я дуже залежна від думки інших людей , мене можна вбити різкими словами . На людях я терплю і посміхаюся , дома я ридаю , батьки мене сварять за плач . Я їх розумію , бо я плачу кожен день , а коли мені кажуть замовкни мене ще більше розриває . Я хворію я не хочу лікуватись , бо більше не хочу жити . Можливо хочу , але я не справляюся я дуже слабка людина
Питання від: ; Вік: 16


психолог онлайн
Добрий день!
У вашому віці часто виникає такий стан. Підлітки набагато частіше, ніж дорослі, втрачають контроль над своїми емоціями та почуттями, часто плачуть.
Головна причина вашого стану – фізіологія. Підвищена емоційність викликана ще недостатньою зрілістю зон мозку, які допомагають здійснювати контроль за емоціями.
Ще одна причина – невміння справлятися з емоціями за допомогою розуму. Це не божий дар, а навичка, якої потрібно вчитися, а для цього потрібен досвід і хороший приклад або навчання технікам.
Ну і звичайно має значення недостатній життєвий досвід та неадекватна самооцінка.
Тому поведінку оточуючих ви іноді неправильно інтерпретуєте.
Певною мірою навіть добре, що ви можете поплакати - це зменшує емоційну напругу.
Вам дуже допомогла б розмова з психологом.

Відредаговано автором 08-12-2023 08:18:42


👍 радити психолога:


психолог онлайн
У Вас дуже токсична, деструктивна родина. І чим скоріше Ви з неї кудись поїдете (втечете), тим буде для Вас краще.
І думка про Вас цих типу "рідних" людей (насправді Ваших ворогів) не є правдою, це спеціальні НАГОВОРИ, щоб Вам зробити боляче. Але НЕ тому, що Ви - погана, а тому, що вони є такими - мерзенними злюками, які хочуть Вам зробити таким чином погано. Помститися за те, що вони такі потворні та душевно страшні. А Ви на це ведетесь.
На жаль.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Семейный психолог - кто это и когда к нему обращаться?

Важен ли пол специалиста? Важно ли, чтобы «кандидатуру утвердили» оба супруга?

висловилося: 11

Інтерв'ю з психологами Патологические лжецы

Что собой представляет патологическая (компульсивная) лживость? Как распознать в человеке «симптомы» патологической лживости?

висловилося: 5

Інтерв'ю з психологами Перерыв в отношениях

Помогает ли перерыв сохранить отношения? Как "грамотно" сделать перерыв в отношениях?

висловилося: 11

Рекомендуємо

Як не з’їхати з глузду, не випасти в депресію, а витримати і вистояти фізично і морально тоді, коли Як не з’їхати з глузду, не випасти в депресію, а витримати і вистояти фізично і морально тоді, коли

Під час війни говорити про баланс, внутрішню рівновагу та гармонію не доводиться.Потужний стрес вибиває кожного з власної орбіти по якій рухалися ще донедавна. Як залишатися здоровими, сильними, як в ментальному, так і фізіологічному рівнях, щоб бути

Искусство быть одному Искусство быть одному

«Жить одному», «одиночество» - слова с явно выраженной негативной окраской. Быть одиноким почти неприлично... «Быть одному» и «быть одиноким» - суть разные понятия.

Тест на тривожність Тест на тривожність

Коротенький тест для оцінки рівня тривожності, 7 питань про ваше самопочуття протягом останнього часу.

Тест на депресію Бека Тест на депресію Бека

Тест на депресію Бека це один із найбільш широко використовуваних інструментів для оцінки рівня депресії та може бути використаний як інструмент для первинної оцінки стану людини.

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Тест на психологический возраст Тест на психологический возраст

Ваш психологический возраст поможет установить онлайн тест. Наш психологический возраст не всегда совпадает с тем, что зафиксирован в паспорте.

Психология измены Психология измены

Советы психолога парам, переживающим супружескую измену. Поиск отношений на стороне, по-видимому, один из самых простых и доступных в современной жизни способов самоутвердиться. Поисками приключений люди пытаются реализовать основную потребность..

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

qr