У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Чому дитина 5 років часто псіхує?

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Вікова психологія » Чому дитина 5 років часто псіхує?
Старшій дитині 5 років (з меншою різниця 1,5 роки). Дитина часто психує, часто швидко ображається у простих питаннях, де раніше з інтересом шукала шляхи до вирішення проблеми. Трапляються випадки агресивної поведінки уві сні (сильно штовхається ногами, кричить)
Питання від: ; Вік: 32

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Психодіагностика стана людини, в тому числі й дитини, проводиться ТІЛЬКИ ОЧНО. Просто опису - недостатньо.
Потрібне спілкування психолога з нею особисто, а також з її батьками. Проведення спеціальних проективних методик та спостереження за спілкуванням в родині. Запрошуйте спеціаліста до себе додому, щоб він міг все це зробити. Це буде не тільки більш точно та інформативно, а ще й психологічно більш безпечно та комфортно для дитини - бо буде відбуватися на її території, в звичних умовах. Вести кудись дитину бажано лише після 7 років - коли вона вже активно починає соціалізуватись.

Але якщо Вам потрібна лише гіпотеза, яку неможливо остаточно перевірити - будь ласка. Ймовірно, це прояв протестної захистної поведінки. Як відповідь на якусь несправедливість, що відчуває зараз дитина. Спрямовано скоріш за все на вас, батьків. І може бути пов'язано (але не обов'язково) з ревнощами і образами, щодо нерівності вимог та ставлення до неї та молодшої дитини.
В 5 років формується особистість людини, яку вона починає активно відстоювати. Це відстоювання - абсолютно нормальний процес. Але те, що Ви описуєте, говорить про певні порушення у стосунках, які треба виправляти. І бажано негайно.

👍 радити психолога:


консультация психолога
Доброго дня! Якщо дитина почала погано спати, штовхатися і кричати уві сні , потрібно терміново звернутися на очну консультацію до дитячого психолога. Краще не запускати ситуацію, бо далі буде важче і довше вирішити таку проблему. Потрібно діяти одразу.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Чем полезен психолог для пожилых людей?

С какими проблемами наиболее часто сталкиваются люди пожилого возраста (после 60 лет)? Эффективна ли в пожилом возрасте длительная психотерапия, направленная на изменение личности? Как сохранить "бодрость духа" и радость жизни, выходя на пенсию?

висловилося: 10

Інтерв'ю з психологами Как современные гаджеты влияют на детей? Ребенок и смартфон.

С какого взраста детям можно давать играть на электронных устройствах? Стоит ли вовсе запрещать ребенку пользоваться планшетами и смартфонами?

висловилося: 11

Інтерв'ю з психологами Как найти друзей во взрослом возрасте

Важно ли взрослому человеку иметь друзей, или же их роль могут исполнять семья и коллеги по работе?

висловилося: 14

Рекомендуємо

Тест на психологический возраст Тест на психологический возраст

Ваш психологический возраст поможет установить онлайн тест. Наш психологический возраст не всегда совпадает с тем, что зафиксирован в паспорте.

Я делюсь на ноль или кризис среднего возраста Я делюсь на ноль или кризис среднего возраста

О кризисе, который приходит к нам, когда мы приближаемся к возрастной отметке «40» и это очень напоминает ту же отметку «40» на термометре, когда мы болеем.

Уметь принимать свой возраст... Уметь принимать свой возраст...

Проблема приятия своего возраста становится в нашей стране все актуальней, в наш век культа вечной юности принимать свой возраст тяжело.

О взрослении О взрослении

Взросление – дивный процесс. Дивный он тем, что не совсем понятно, что именно он из себя представляет, и каков его результат...

Одиночество и старение. Становимся старше, но не более одинокими. Одиночество и старение. Становимся старше, но не более одинокими.

Старение неизбежно, но мы все так же можем рассчитывать на своих друзей, бывших мужей и бросать вызов времени. Конечно, опора для каждого своя.

Кидалт vs. Инфантил Кидалт vs. Инфантил

Характеристики инфантильных черт личности. Кидалты - взрослые дети стремящиеся манипулировать. Зависимость, несамостоятельность.

Успеть до тридцати? Успеть до тридцати?

Например, к тридцати годам женщина должна иметь: мужа, высшее образование, ребёнка, статусную должность, хорошую зарплату (и счёт в банке), машину и ... Мы оцениваем свои достижения в текущем периоде жизни.

Мамам и папам про депрессию у малышей Мамам и папам про депрессию у малышей

Несмотря на отсутствие сознания и смыслов, младенец вполне может испытывать депрессию. Не в привычном для взрослого человека широком значении, а в телесной малоподвижности. Почему? Да потому что младенец нуждается в инициации со стороны мамы. В шир

qr